BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +25 | 13 | |
2 | 2-zEW | Stanisław Owczarek-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +22 | 14 | |
3 | 10-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +21 | 15 | |
4 | 8-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +20 | 16 | |
5 | 10-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | +17 | 17 | |
6 | 5-zNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +16 | 18 | |
3-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +16 | 19 | ||
8 | 11-oNS | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +15 | 20 | |
9 | 9-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +14 | 21 | |
10 | 13-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | +12 | 22 | |
16-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | +12 | 23 | ||
14-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | +12 | 24 | ||
13 | 9-oEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | S: CONSUS II | +11 | ||
14 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +10 | ||
15 | 3-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +9 | ||
16 | 12-oEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +8 | ||
2-oNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +8 | |||
4-zNS | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | +8 | |||
7-oEW | Henryk Brodawski-Włodzimierz Buze | N: Autostrada Eksploatacj | +8 | |||
20 | 15-oNS | Michał Błach-Andrzej Wojtusiak | S: ZTB 7TREFL | +6 | ||
1-zEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +6 | |||
5-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +6 | |||
11-zNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | +6 | |||
24 | 16-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Krysa | S: PIAST - CKiS | +5 | ||
25 | 14-oEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | +4 | ||
1-oEW | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +4 | |||
27 | 7-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +3 | ||
28 | 15-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +2 | ||
29 | 13-oEW | Zbigniew Borkowski-Sławomir Klimczak | S: SPS CONSTRUCTION II | +1 | ||
4-oEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +1 | |||
8-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +1 | |||
6-oNS | Aleksander Skop-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +1 | |||
33 | 8-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -1 | ||
4-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -1 | |||
6-oEW | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -1 | |||
13-oNS | Wojciech Kulesza-Tadeusz Luzak | S: KBS LEGIONOWIANIN | -1 | |||
37 | 15-zEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | -2 | ||
38 | 7-zEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | -3 | ||
39 | 14-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | -4 | ||
1-oNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -4 | |||
41 | 16-oEW | Tadeusz Biernat-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -5 | ||
42 | 15-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -6 | ||
5-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -6 | |||
11-zEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -6 | |||
1-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | -6 | |||
46 | 7-oNS | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | -8 | ||
12-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | -8 | |||
4-zEW | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -8 | |||
2-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -8 | |||
50 | 3-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | -9 | ||
51 | 12-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -10 | ||
52 | 9-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -11 | ||
53 | 14-zEW | Ryszard Rogala-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | -12 | ||
16-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | -12 | |||
13-zEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -12 | |||
56 | 9-zNS | Grzegorz Lewaciak-Paweł Miechowicz | S: CONSUS II | -14 | ||
57 | 11-oEW | Henadzi Medusheuski-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | -15 | ||
58 | 5-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -16 | ||
3-zNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -16 | |||
60 | 10-zEW | Waldemar Radziak-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -17 | ||
61 | 8-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -20 | ||
62 | 10-oNS | Marek Barylewski-Dariusz Sierocki | S: MBIKE ROWERY | -21 | ||
63 | 2-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -22 | ||
64 | 6-zNS | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |