BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +38 | 1 | |
2 | 7-oNS | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +37 | 2 | |
3 | 15-zNS | Mirosław Białożyt-Ireneusz Kowalczyk | S: KS ENERGETYK | +34 | 3 | |
16-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +34 | 4 | ||
5 | 7-zEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +31 | 5 | |
6 | 16-oEW | Tadeusz Biernat-Bogdan Palczyński | S: DYKTATOR | +29 | 6 | |
7 | 14-oNS | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +22 | 7 | |
8 | 5-zNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +21 | 8 | |
9 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +19 | 9 | |
10 | 2-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +18 | 10 | |
11 | 4-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +17 | 11 | |
12 | 9-oEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | S: CONSUS II | +15 | 12 | |
13 | 6-oNS | Aleksander Skop-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +14 | ||
14 | 13-zNS | Zbigniew Borkowski-Sławomir Klimczak | S: SPS CONSTRUCTION II | +11 | ||
11-zEW | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +11 | |||
3-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +11 | |||
17 | 1-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | +10 | ||
18 | 10-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +9 | ||
19 | 8-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +8 | ||
11-oNS | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +8 | |||
9-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +8 | |||
22 | 2-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +7 | ||
10-zNS | Jacek Grzelczak-Igor Łobodziński | S: BINŻ | +7 | |||
24 | 8-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +5 | ||
25 | 15-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +4 | ||
3-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | +4 | |||
5-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +4 | |||
28 | 1-zNS | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +2 | ||
13-oNS | Wojciech Kulesza-Tadeusz Luzak | S: KBS LEGIONOWIANIN | +2 | |||
12-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | +2 | |||
6-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +2 | |||
32 | 14-zEW | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +1 | ||
33 | 14-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -1 | ||
34 | 6-zNS | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -2 | ||
12-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -2 | |||
1-zEW | Marek Banasiński-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -2 | |||
13-oEW | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | -2 | |||
38 | 5-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -4 | ||
15-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -4 | |||
3-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -4 | |||
41 | 8-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -5 | ||
42 | 10-zEW | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -7 | ||
2-zEW | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -7 | |||
44 | 9-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -8 | ||
11-oEW | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | S: KATOK SL | -8 | |||
8-zNS | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -8 | |||
47 | 10-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -9 | ||
48 | 1-oNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -10 | ||
49 | 13-zEW | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -11 | ||
11-zNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | -11 | |||
3-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | -11 | |||
52 | 6-oEW | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -14 | ||
53 | 9-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -15 | ||
54 | 4-oEW | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | -17 | ||
55 | 2-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -18 | ||
56 | 12-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -19 | ||
57 | 5-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -21 | ||
58 | 14-oEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -22 | ||
59 | 16-oNS | Magdalena Holeksa-Bartłomiej Igła | S: PIAST - CKiS | -29 | ||
60 | 7-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -31 | ||
61 | 16-zNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -34 | ||
15-zEW | Michał Błach-Andrzej Wojtusiak | S: ZTB 7TREFL | -34 | |||
63 | 7-oEW | Henryk Brodawski-Włodzimierz Buze | N: Autostrada Eksploatacj | -37 | ||
64 | 4-zNS | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |