BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oNS | Roman Grzelak-Jacek Romański | KONSTANTA Bielsko Biała | +43 | 1 | |
2 | 1-oEW | Krzysztof Buras-Grzegorz Narkiewicz | CONSUS Kalisz | +37 | 2 | |
3 | 8-oEW | Michał Nowosadzki-Piotr Tuszyński | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | +33 | 3 | |
5-oNS | Andrzej Jeleniewski-Ryszard Sakowicz | STEINPOL-ILANKA Rzepin | +33 | 4 | ||
5 | 8-zNS | Piotr Klimacki-Dariusz Koproń | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | +26 | 5 | |
6 | 2-zNS | Bogusław Pazur-Marek Wójcicki | KS WINKHAUS UNIA Leszno | +20 | 6 | |
7 | 4-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +18 | 7 | |
8 | 3-zEW | Jacek Kalita-Piotr Gawryś | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +17 | 8 | |
7-zEW | Bogusław Gierulski-Leszek Sztyrak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | +17 | 9 | ||
10 | 6-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | KATOK SL Mińsk | +16 | 10 | |
11 | 1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | +13 | 11 | |
12 | 5-zEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA Rzepin | +8 | 12 | |
13 | 3-oNS | Mariusz Puczyński-Bartosz Chmurski | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +3 | ||
14 | 6-oNS | Andrei Arlovich-Erikas Vainikonis | KATOK SL Mińsk | +1 | ||
7-oEW | Apolinary Kowalski-Piotr Lutostański | KURT-ROYCE Poznań | +1 | |||
16 | 2-oNS | Maciej Wiącek-Bogdan Szulejewski | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | 0 | ||
2-oEW | Michał Kwiecień-Rafał Jagniewski | KS WINKHAUS UNIA Leszno | 0 | |||
18 | 7-oNS | Roman Kierznowski-Krzysztof Pikus | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | -1 | ||
6-oEW | Krzysztof Jassem-Włodzimierz Starkowski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | -1 | |||
20 | 3-oEW | Olech Bestrzyński-Rafał Gardzielewski | MY PO-WA Poznań | -3 | ||
21 | 5-zNS | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | -8 | ||
22 | 1-zNS | Marian Kupnicki-Leszek Majdański | CONSUS Kalisz | -13 | ||
23 | 6-zNS | Stanisław Gołębiowski-Piotr Zatorski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | -16 | ||
24 | 3-zNS | Ewa Miszewska-Stanisław Zakrzewski | MY PO-WA Poznań | -17 | ||
7-zNS | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | KURT-ROYCE Poznań | -17 | |||
26 | 4-zEW | Kazimierz Lichawski-Jerzy Michałek | KONSTANTA Bielsko Biała | -18 | ||
27 | 2-zEW | Anna Sarniak-Ewa Harasimowicz | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | -20 | ||
28 | 8-zEW | Michał Błach-Adam Robak | ZTB 7 TREFL Zawiercie | -26 | ||
29 | 5-oEW | Marek Atalski-Edward Warząchowski | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | -33 | ||
8-oNS | Artur Guła-Andrzej Wojtusiak | ZTB 7 TREFL Zawiercie | -33 | |||
31 | 1-oNS | Paweł Miechowicz-Tomasz Wiśniewski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | -41 | ||
32 | 4-oEW | Mariusz Bartkowski-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |