BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oEW | Rafał Jagniewski-Sławomir Zawiślak | KS WINKHAUS UNIA Leszno | +52 | 13 | |
2 | 6-oNS | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | KURT-ROYCE Poznań | +51 | 14 | |
3 | 3-zEW | Mirosław Cichocki-Krzysztof Pikus | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | +34 | 15 | |
4 | 8-zNS | Adam Suwik-Robert Stoliński | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | +29 | 16 | |
7-zNS | Piotr Matkowski-Mariusz Podsiadło | ZTB 7 TREFL Zawiercie | +29 | 17 | ||
6 | 8-oNS | Anna Sarniak-Maciej Wiącek | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | +27 | 18 | |
6-zEW | Jerzy Russyan-Julian Klukowski | KURT-ROYCE Poznań | +27 | 19 | ||
8 | 7-oNS | Dariusz Kowalski-Piotr Bizoń | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +23 | 20 | |
9 | 2-oEW | Jacek Ciechomski-Dariusz Koproń | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | +22 | 21 | |
10 | 2-zNS | Michał Nowosadzki-Piotr Tuszyński | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | +11 | 22 | |
5-zNS | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | +11 | 23 | ||
12 | 3-oNS | Bogusław Gierulski-Jerzy Skrzypczak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | +9 | 24 | |
4-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | STEINPOL-ILANKA Rzepin | +9 | |||
5-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | +9 | |||
15 | 1-zNS | Michał Kwiecień-Marek Wójcicki | KS WINKHAUS UNIA Leszno | +4 | ||
16 | 4-zEW | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | KATOK SL Mińsk | +2 | ||
17 | 4-zNS | Zbigniew Halat-Ryszard Sakowicz | STEINPOL-ILANKA Rzepin | -2 | ||
18 | 1-zEW | Dominik Filipowicz-Krzysztof Martens | CONSUS Kalisz | -4 | ||
19 | 4-oNS | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | KATOK SL Mińsk | -9 | ||
5-oNS | Krzysztof Jassem-Włodzimierz Starkowski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | -9 | |||
3-oEW | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | KONSTANTA Bielsko Biała | -9 | |||
22 | 2-zEW | Ewa Miszewska-Stanisław Zakrzewski | MY PO-WA Poznań | -11 | ||
5-zEW | Stanisław Gołębiowski-Cezary Balicki | RUCH S.A. - AZS POLITECH | -11 | |||
24 | 2-oNS | Piotr Busse-Andrzej Syrek | MY PO-WA Poznań | -22 | ||
25 | 7-oEW | Artur Guła-Andrzej Wojtusiak | ZTB 7 TREFL Zawiercie | -23 | ||
26 | 6-zNS | Mariusz Bartkowski-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -27 | ||
8-oEW | Paweł Miechowicz-Tomasz Wiśniewski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | -27 | |||
28 | 8-zEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | -29 | ||
7-zEW | Mariusz Puczyński-Bartosz Chmurski | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | -29 | |||
30 | 3-zNS | Jerzy Skwark-Marek Witek | KONSTANTA Bielsko Biała | -34 | ||
31 | 6-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -51 | ||
32 | 1-oNS | Krzysztof Buras-Grzegorz Narkiewicz | CONSUS Kalisz | -52 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |