BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-zEW | Maciej Wiącek-Bogdan Szulejewski | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | +58 | 13 | |
2 | 1-oEW | Dominik Filipowicz-Krzysztof Martens | CONSUS Kalisz | +40 | 14 | |
3 | 8-zNS | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +39 | 15 | |
4 | 6-zNS | Cezary Balicki-Adam Żmudziński | RUCH S.A. - AZS POLITECH | +19 | 16 | |
5 | 5-oNS | Jarosław Wachnowski-Ryszard Sakowicz | STEINPOL-ILANKA Rzepin | +15 | 17 | |
6 | 7-oNS | Jacek Kalita-Piotr Gawryś | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +14 | 18 | |
4-oNS | Jerzy Skwark-Marek Witek | KONSTANTA Bielsko Biała | +14 | 19 | ||
4-zEW | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | KONSTANTA Bielsko Biała | +14 | 20 | ||
9 | 6-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | +12 | 21 | |
10 | 5-zNS | Bogusław Pazur-Marek Wójcicki | KS WINKHAUS UNIA Leszno | +10 | 22 | |
8-oNS | Adam Robak-Andrzej Wojtusiak | ZTB 7 TREFL Zawiercie | +10 | 23 | ||
12 | 7-zNS | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | KURT-ROYCE Poznań | +6 | 24 | |
13 | 3-oNS | Bogusław Gierulski-Jerzy Skrzypczak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | +4 | ||
14 | 1-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | KATOK SL Mińsk | +3 | ||
3-zNS | Piotr Busse-Andrzej Syrek | MY PO-WA Poznań | +3 | |||
16 | 2-oNS | Anna Sarniak-Ewa Harasimowicz | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | +1 | ||
17 | 2-oEW | Tomasz Kluz-Zbigniew Papierniak | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | -1 | ||
18 | 3-zEW | Roman Kierznowski-Leszek Sztyrak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | -3 | ||
1-zNS | Paweł Niedzielski-Janusz Makaruk | CONSUS Kalisz | -3 | |||
20 | 3-oEW | Olech Bestrzyński-Rafał Gardzielewski | MY PO-WA Poznań | -4 | ||
21 | 7-zEW | Dariusz Kowalski-Piotr Bizoń | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | -6 | ||
22 | 5-zEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA Rzepin | -10 | ||
8-oEW | Mariusz Bartkowski-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -10 | |||
24 | 6-oEW | Stanisław Gołębiowski-Piotr Zatorski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | -12 | ||
25 | 4-oEW | Jacek Ciechomski-Przemysław Janiszewski | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | -14 | ||
7-oEW | Apolinary Kowalski-Jerzy Russyan | KURT-ROYCE Poznań | -14 | |||
4-zNS | Michał Nowosadzki-Piotr Tuszyński | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | -14 | |||
28 | 5-oEW | Michał Kwiecień-Rafał Jagniewski | KS WINKHAUS UNIA Leszno | -15 | ||
29 | 6-zEW | Paweł Miechowicz-Tomasz Wiśniewski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | -19 | ||
30 | 8-zEW | Piotr Matkowski-Mariusz Podsiadło | ZTB 7 TREFL Zawiercie | -39 | ||
31 | 1-oNS | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | KATOK SL Mińsk | -40 | ||
32 | 2-zNS | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | -58 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |