BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | MY PO-WA Poznań | +28 | 13 | |
2 | 6-zNS | Krzysztof Jassem-Włodzimierz Starkowski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | +27 | 14 | |
3 | 4-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | +19 | 15 | |
4 | 3-zEW | Tomasz Kluz-Zbigniew Papierniak | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | +16 | 16 | |
5 | 7-zNS | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | KURT-ROYCE Poznań | +12 | 17 | |
2-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | +12 | 18 | ||
1-oNS | Krzysztof Buras-Grzegorz Narkiewicz | CONSUS Kalisz | +12 | 19 | ||
8 | 4-zNS | Adam Suwik-Robert Stoliński | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | +9 | 20 | |
9 | 7-oNS | Michał Kwiecień-Marek Wójcicki | KS WINKHAUS UNIA Leszno | +8 | 21 | |
10 | 8-zEW | Artur Guła-Andrzej Wojtusiak | ZTB 7 TREFL Zawiercie | +6 | 22 | |
11 | 2-zEW | Maciej Wiącek-Bogdan Szulejewski | INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGI | +5 | 23 | |
5-oEW | Jacek Kalita-Piotr Gawryś | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +5 | 24 | ||
1-zEW | Jarosław Cieślak-Piotr Żak | CONSUS Kalisz | +5 | |||
14 | 6-oEW | Stanisław Gołębiowski-Piotr Zatorski | RUCH S.A. - AZS POLITECH | +3 | ||
15 | 8-oNS | Eugeniusz Zalewski-Maciej Chwirut | ZTB 7 TREFL Zawiercie | +2 | ||
16 | 5-zNS | Dariusz Kowalski-Piotr Bizoń | ASKO-TECH SPÓJNIA Warszaw | +1 | ||
17 | 5-zEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA Rzepin | -1 | ||
18 | 8-oEW | Andrei Arlovich-Erikas Vainikonis | KATOK SL Mińsk | -2 | ||
19 | 6-oNS | Jacek Ciechomski-Przemysław Janiszewski | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | -3 | ||
20 | 1-zNS | Mariusz Bartkowski-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -5 | ||
2-zNS | Bogusław Gierulski-Jerzy Skrzypczak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | -5 | |||
5-oNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | STEINPOL-ILANKA Rzepin | -5 | |||
23 | 8-zNS | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | KATOK SL Mińsk | -6 | ||
24 | 7-oEW | Apolinary Kowalski-Jerzy Russyan | KURT-ROYCE Poznań | -8 | ||
25 | 4-zEW | Roman Grzelak-Jacek Romański | KONSTANTA Bielsko Biała | -9 | ||
26 | 1-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -12 | ||
7-zEW | Rafał Jagniewski-Sławomir Zawiślak | KS WINKHAUS UNIA Leszno | -12 | |||
2-oEW | Roman Kierznowski-Leszek Sztyrak | SIWIK INTERTRADE BT Mrągo | -12 | |||
29 | 3-zNS | Ewa Miszewska-Stanisław Zakrzewski | MY PO-WA Poznań | -16 | ||
30 | 4-oNS | Jerzy Skwark-Marek Witek | KONSTANTA Bielsko Biała | -19 | ||
31 | 6-zEW | Michał Nowosadzki-Piotr Tuszyński | DOM KREDYTOWY NOTUS Warsz | -27 | ||
32 | 3-oNS | Marek Atalski-Edward Warząchowski | KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZ | -28 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |