II Otwarty Turniej Par | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 61 | Justyna Stachowiak Jerzy Mścisz | 4.0 13.0 | K S | WP | Chaos Gniezno DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 62.75 | 42 | 135 | ||
2 | 73 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 13.0 13.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 62.24 | 40 | 125 | ||
3 | 48 | Stefan Cabaj Włodzimierz Ilnicki | 7.0 17.0 | N S | MA SL | Singleton Warszawa KS ENERGETYK Jaworzno | 62.01 | 37 | 117 | ||
4 | 79 | Iwona Larssen Magnus Larssen | 6.0 6.0 | K | NOR | 61.81 | 35 | 110 | |||
5 | 35 | Marek Witek Andrzej Byzdra | 21.0 5.0 | S | SL PK | KONSTANTA Bielsko-Biała Szlemik San Nisko | -0.50 | 59.99 | 32 | 103 | |
6 | 53 | Marek Kozdrach Aleksander Knawa | 3.0 13.0 | S S | SW | ŚZBS KIELCE SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 59.51 | 30 | 98 | ||
7 | 50 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 11.0 | K | MA | K2 Raszyn | 59.22 | 28 | 93 | ||
8 | 40 | Ekaterina Dobrushina Igor Kravchenko | 6.0 5.0 | K | RUS PD | Enigma Mińsk | 58.63 | 25 | 88 | ||
9 | 78 | Andrzej Kondeja Zbigniew Skibicki | 13.0 4.0 | N S | MA PM | KBS Legionowianin KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 57.79 | 23 | 84 | ||
10 | 33 | Anna Makarewicz Anna Sarniak | 2.5 18.0 | K K | DS MA | ERBUD KS AZS Polit.IX WR Bridge24.pl 2 | 57.60 | 21 | 80 | ||
11 | 71 | Jarosław Cieślak Mariusz Kraśnicki | 17.0 7.0 | | WP LD | CONSUS Kalisz | 56.84 | 19 | 76 | ||
12 | 16 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 5.0 7.0 | | DS | VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 56.76 | 15 | 70 | ||
51 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 9.0 9.0 | KN N | MA | Singleton Warszawa | 56.76 | 15 | 70 | |||
14 | 59 | Michał Wróbel Grzegorz Pogodziński | 3.0 5.0 | | MA LB | Domwaluty.pl Warszawa MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 56.75 | 12 | 64 | ||
15 | 25 | Bogdan Małysz Antoni Sękowski | 18.0 18.0 | N N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk COMPENSA Gdynia | 56.47 | 9 | 60 | ||
16 | 30 | Alexander Nekhoroshev Wiktoria Romashowa | 5.0 6.0 | K | PD RUS | SPEKTR-TST ECB | 56.40 | 9 | 56 | ||
17 | 24 | Maciej Rodzaj Tomasz Kłys | 7.0 4.0 | | MP SL | Milo Kraków PZITB Bielsko-Biała | 55.74 | 8 | 52 | ||
18 | 62 | Marta Wójcik Krzysztof Mielnik | 2.0 5.0 | KJ | MA PM | AZS UW Warszawa V SDK Tczew | 55.25 | 8 | 48 | ||
19 | 56 | Rafał Jagniewski Adam Walczyński | 21.0 5.0 | | MA PM | Bridge24.pl GAME OVER Gdańsk | 54.93 | 7 | 44 | ||
20 | 17 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 3.0 | S | PM LD | 54.85 | 7 | 38 | |||
36 | Krzysztof Niemkiewicz Marek Fijałkowski | 5.0 2.0 | S S | PM | MERITUM Gdańsk | 54.85 | 7 | 38 | |||
22 | 49 | Edmund Czubak Lena Ostrowska | 11.0 1.5 | S K | MA | BATMIX AZS UW Warszawa NADBUD Warszawa | 54.71 | 6 | 32 | ||
23 | 34 | Krzysztof Krajewski Mirosław Liszewski | 7.0 9.0 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża STB Suwałki | 54.26 | 6 | 28 | ||
24 | 29 | Stanisław Gawryszczak Tomasz Zaleski | 5.0 2.5 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 53.31 | 5 | 24 | ||
25 | 76 | Jakub Wojcieszek Aleksander Krych | 15.0 7.0 | | LB MA | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin Singleton Warszawa | 53.24 | 5 | 20 | ||
26 | 44 | Mirosław Miłaszewski Piotr Marcinowski | 19.0 5.0 | S J | SL DS | KONSTANTA Bielsko-Biała Rag KS AZS Polit.VII Wrocław | 52.60 | 5 | 16 | ||
27 | 64 | Roman Kowalewski Mateusz Wilamowski | 4.0 2.0 | J J | PM | LOS Gdynia | 52.50 | 4 | 12 | ||
28 | 60 | Jacek Sikora Aleksandra Byra | 4.0 2.0 | KJ | PM MP | DARLES SANTERM Gdańsk UKS Jocker Oświęcim | 52.48 | 4 | 8 | ||
29 | 12 | Sławomir Henclik Andrzej Zaleski | 18.0 7.0 | N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 52.06 | 3 | 4 | ||
30 | 68 | Wiesław Skubisz Zbigniew Niedziałkowski | 9.0 5.0 | N | LU MA | YAMIT Zamość DRYL TEAM Warszawa | 51.13 | 3 | |||
31 | 75 | Piotr Kiełczewski Adam Małdyk | 5.0 3.0 | S | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | 51.06 | 3 | |||
32 | 46 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 5.0 3.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | 50.64 | 2 | |||
33 | 43 | Wiesław Rafalski Julian Jurski | 2.0 11.0 | S N | WP KP | UKB KLEKS Szamotuły Lambda Toruń | 50.49 | 2 | |||
34 | 52 | Jan Białek Jan Skowroński | | | NZ | 49.95 | 1 | ||||
35 | 58 | Jerzy Russyan Waldemar Burakowski | 21.0 15.0 | S S | WP SL | RAL Poznań KS ENERGETYK Jaworzno | 49.93 | 1 | |||
36 | 77 | Ryszard Jaśkiewicz Ryszard Woliński | 9.0 12.0 | S | MP LB | Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 49.61 | 1 | |||
37 | 69 | Andrzej Proczkowski Sylwester Cieślak | 1.5 12.0 | | PK MA | Singleton Podkarpacki KS Wesoła Warszawa | 49.51 | ||||
38 | 72 | Wojciech Ciepliński Marek Drukier | 9.0 4.0 | S S | LD WP | INTRA Łódź | 49.20 | ||||
39 | 65 | Arkadiusz Majcher Leszek Hejne | 5.0 5.0 | J | MA KP | BATMIX AZS UW Warszawa Polgra Bydgoszcz | 48.92 | ||||
67 | Piotr Łyczkowski Andrzej Serwach | 11.0 11.0 | | MA | K2 Raszyn | 48.92 | |||||
41 | 63 | John Helge Herland John Vaage | 6.0 6.0 | | NOR | 48.09 | |||||
42 | 32 | Włodzimierz Mysłek Zbigniew Lasocki | 5.0 12.0 | S N | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin RYSIE Szczecin | 48.04 | ||||
43 | 26 | Krzysztof Dubno Mirosław Wróblewski | 1.5 2.0 | S | PM | WRÓBLE Gdańsk | 47.97 | ||||
44 | 31 | Adam Wujków Michał Dembiński | 15.0 12.0 | | KP WP | Konkret Chełmno DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 47.84 | ||||
45 | 41 | Marcin Rudziński Wojciech Gorczyca | 0.5 6.0 | | WP IRE | 47.55 | |||||
46 | 57 | Bruno Rubenis Stanisław Król | 6.0 1.0 | | LAT PM | 47.33 | |||||
47 | 81 | Maciej Kliś Aleksandra Talaczek | 2.0 2.0 | KJ | MP MA | J&J Kraków AZS UW Warszawa VIII | 47.30 | ||||
48 | 28 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | 47.09 | ||||
49 | 15 | Ashley Bach Ervin Otvosi | 6.0 7.0 | N | AUS PM | 46.76 | |||||
50 | 74 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 1.5 9.0 | J | MA | Zięba Spójnia ALK | 46.75 | ||||
51 | 22 | Krzysztof Eustachiewicz Romuald Wenta | 9.0 4.0 | N | PM | 46.42 | |||||
52 | 11 | Piotr Suchodolski Krystyna Widerska | 4.0 4.0 | KS | PM | GAME OVER Gdańsk Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 45.88 | ||||
53 | 42 | Paweł Łużecki Barbara Boros | 1.5 2.0 | S KS | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe MIKADO Gdańsk | 45.74 | ||||
54 | 19 | Joe Walshe Eleen O Donovan | 6.0 6.0 | K | IRE | 45.15 | |||||
55 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | 45.10 | ||||
70 | Adolf Bocheński Andrzej Żurek | 12.0 13.0 | S S | WM MP | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 45.10 | |||||
57 | 21 | Hanna Tisler Barbara Miecznikowska | 1.5 3.0 | K KS | PM | SMBS KOCIEWIE BĄCZEK Skarszewy | 44.95 | ||||
58 | 39 | Uli Schweding Gerdje Arlinghaus | 6.0 6.0 | K | GER | 43.97 | |||||
59 | 18 | Urszula Kuklińska Eugeniusz Kukliński | 4.0 9.0 | KN N | KP | Chemik II Bydgoszcz | 43.43 | ||||
60 | 37 | Dolores Gilliland Mary Stanley | 6.0 6.0 | K K | IRE | 43.28 | |||||
61 | 20 | Krystian Bojeczko Wojciech Ligman | 1.0 1.5 | J J | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe SMBS KOCIEWIE BĄCZEK Skarszewy | 43.24 | ||||
55 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 3.0 5.0 | K KS | WP | System Poznań | 43.24 | |||||
63 | 27 | Marek Janota Władysław Baś | 1.5 2.5 | N N | MA | KAM BEK Warszawa | 42.43 | ||||
64 | 45 | Stanisław Janik Paweł Małecki | 12.0 11.0 | | LB WP | Kart-El Gorzów DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 42.35 | ||||
65 | 80 | Jerzy Pasich Zdzisław Klimczak | 7.0 3.0 | N | MP DS | Ekspans Kraków ZKBS Zgorzelec | 42.25 | ||||
66 | 38 | Krzysztof Czapczyk Artur Toeplitz | 2.0 5.0 | S | PM | COMPENSA Gdynia ATUT Rumia | 42.16 | ||||
67 | 14 | Jerzy Góralczyk Tomasz Ukraiński | 4.0 12.0 | S | PK | SSBS-PSB Jarosław/Przemyśl | 42.01 | ||||
68 | 66 | Bogumił Macierzyński Leszek Falkowski | 9.0 12.0 | S | PM KP | MIKADO Gdańsk Chemik Bydgoszcz | 40.44 | ||||
69 | 23 | Jan Skąpski Stanisław Kobiela | 3.0 | N | WM NZ | ZORRO-15 Olsztyn | 40.05 | ||||
70 | 54 | Joanna Dziekańska Przemysław Ohrysko | 1.5 2.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa VII Singleton Warszawa | 37.99 | ||||
71 | 47 | Marek Rudowski Halina Sułkowska | | KN | NZ PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 28.09 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-21 o 21:49:43