I Otwarty Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 54 | Sławomir Henclik Kazimierz Omernik | 18.0 19.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 62.98 | 38 | 135 | |
2 | 12 | Stanisław Gawryszczak Tomasz Zaleski | 4.0 1.5 | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 60.99 | 34 | 123 | |
3 | 49 | Katarzyna Tyszkiewicz Aleksander Kasprzak | 3.0 18.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe SDK Tczew | 60.96 | 31 | 113 | |
4 | 30 | Leszek Szkudlarek Arkadiusz Matyjas | 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 55.59 | 28 | 104 | |
5 | 46 | Piotr Kazub Maria Firgon | 3.0 | PM NZ | MMTS Kwidzyn | 55.23 | 24 | 95 | |
6 | 31 | Kazimierz Gralak Adolf Bocheński | 18.0 12.0 | PM WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 54.06 | 21 | 87 | |
7 | 53 | Jacek Leśniczak Waldemar Burakowski | 13.0 15.0 | LB MA | Kart-El Gorzów MBIKE Rowery Warszawa | 53.63 | 18 | 79 | |
8 | 16 | Antoni Sękowski Zbigniew Pinkiewicz | 18.0 15.0 | PM | ALFA-COMPENSA Gdynia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 53.39 | 14 | 71 | |
9 | 52 | Jacek Piotrowski Andrzej Grynder | 12.0 7.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 53.09 | 11 | 64 | |
10 | 28 | Józef Pochroń Marek Niesłuchowski | 19.0 4.0 | WP PM | KS UNIA WINKHAUS Leszno SPÓJNIA Gdańsk | 53.03 | 8 | 57 | |
11 | 29 | Patryk Araszkiewicz Przemysław Klęsk | 5.0 4.0 | ZP | ASKO-TECH Szczecin AMATOR Szczecin | 52.77 | 7 | 50 | |
12 | 50 | Edward Bednarczyk Zbigniew Lasocki | 5.0 9.0 | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe RYSIE Szczecin | 52.56 | 7 | 43 | |
13 | 25 | Adam Szempliński Roman Kruk | 4.0 7.0 | PD | BAJS Białystok MOK Mońki | 52.46 | 6 | 36 | |
14 | 51 | Marek Barylewski Katarzyna Klimkiewicz | 18.0 2.5 | MA PM | MBIKE Rowery Warszawa WRÓBLE Gdańsk | 52.39 | 6 | 30 | |
15 | 21 | Robert Krawczyk Zbigniew Prasek | 3.0 4.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 52.35 | 5 | 24 | |
16 | 20 | Jan Gardocki Stanisław Pochodowicz | 7.0 5.0 | PD | Zachęta Białystok | 51.51 | 5 | 18 | |
17 | 45 | Michał Tuszyński Mirosław Sady | 3.0 9.0 | MP | Singleton Kraków Dyktator Kraków | 51.12 | 4 | 12 | |
18 | 43 | Maciej Dobrzyński Sylwester Cieślak | 4.0 9.0 | MA | CESIR Warka KS Wesoła Warszawa | 50.60 | 3 | 6 | |
19 | 38 | Per Lange Bjorn Ivar Lange | 6.0 6.0 | NOR | 50.55 | 3 | |||
20 | 18 | Finn Fyllingslid Tor Anders Hauge | 6.0 6.0 | NOR | 50.46 | 2 | |||
21 | 37 | Jan Staniszewski Mieczysław Smugała | 5.0 2.5 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 50.26 | 2 | ||
22 | 19 | Maciej Kliś Wojciech Strzemecki | 1.5 18.0 | MP PK | Singleton Kraków Elektromontaż Rzeszów | 49.65 | 1 | ||
23 | 34 | Krzysztof Mielnik Adam Lonski | 5.0 5.0 | PM | SDK Tczew | 49.35 | |||
24 | 47 | Zbigniew Niedziałkowski Józef Rzepka | 5.0 5.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa K2 - Oldersi Raszyn | 49.12 | |||
25 | 17 | Przemysław Zawada Roman Opaliński | 13.0 18.0 | PK | Elektromontaż Rzeszów | 48.86 | |||
26 | 35 | Tomasz Osiński Karol Szwenkel | 9.0 7.0 | MA KP | MKS HONESTA Przasnysz Jantar Toruń | 48.55 | |||
27 | 39 | Maria Tomczewska Sławomir Piechocki | 7.0 7.0 | PM WP | WIMPEL Gdańsk OAZA Kórnik | 48.36 | |||
28 | 15 | Jakub Jagodziński Wiesław Skubisz | 3.0 7.0 | LU | YAMIT Zamość | 47.54 | |||
29 | 26 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 47.50 | |||
30 | 23 | Filip Czaplicki Krystian Bojeczko | 0.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 47.24 | |||
31 | 41 | Piotr Nawrocki Agnieszka Sławenta | 13.0 3.0 | MA PM | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa LOS Gdynia | 47.03 | |||
32 | 40 | Kazimierz Wołowiec Marek Kiełczewski | 4.0 1.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański PRZYSTAŃ Juszkowo | 47.00 | |||
33 | 36 | Ole Edvin Stavne Geir Morten Skar | 6.0 6.0 | NOR | 46.86 | ||||
34 | 42 | Adam Chmielewski Wiesław Sienkiewicz | 7.0 5.0 | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 46.83 | |||
35 | 48 | Łukasz Wysłouch Beata Bojarska | 3.0 4.0 | DS WP | ERBUD AZS PWR IX Wrocław Chaos Gniezno | 46.78 | |||
36 | 11 | Krystyna Widerska Andrzej Rutkiewicz | 4.0 4.0 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe BUDMOR Władysławowo | 46.50 | |||
37 | 33 | Mariusz Pater Andrzej Wyborski | 7.0 5.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 46.20 | |||
38 | 24 | Łukasz Pląder Przemysław Kurzak | 2.0 2.0 | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II UKS Jocker Oświęcim | 45.80 | |||
39 | 44 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 3.0 | WP | System Poznań | 45.24 | |||
40 | 32 | Ryszard Woliński Jerzy Pasich | 9.0 7.0 | LB MP | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin Leskowiec Wadowice | 44.82 | |||
41 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ZORRO-14 Olsztyn | 44.45 | |||
42 | 14 | Eugeniusz Rogiński Marek Boros | 4.0 4.0 | PM | KONRADIA Gdańsk MIKADO Gdańsk | 44.14 | |||
43 | 22 | Małgorzata Kurkowska Monika Suchodolska | 1.0 1.5 | PM | GAME OVER Gdańsk | 43.04 | |||
44 | 27 | Jerzy Stańczyk Andrzej Proczkowski | 5.0 0.5 | ZP PK | PORTOWIEC Szczecin Singleton Podkarpacki | 40.17 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-18 o 14:38:49