VII Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 60 | Mirosław Szaliński Elżbieta Czekaj | 12.0 7.0 | PM | SDK Tczew DARLES SANTERM Gdańsk | 65.85 | 70 | 270 | |
2 | 116 | Bogusław Jakóbczyk Piotr Wulkiewicz | 5.0 5.0 | LD | A-Media Sieradz | 63.32 | 68 | 257 | |
3 | 96 | Erik Salensminde Frank Svindahl | 6.0 1.5 | NOR MA | BATMIX AZS UW Warszawa | 61.75 | 66 | 247 | |
4 | 42 | Kazimierz Sługocki Ryszard Jaśkiewicz | 12.0 7.0 | LB MP | WDK Bez Atu Wolsztyn Leskowiec Wadowice | 61.42 | 64 | 238 | |
5 | 15 | Wojciech Strzemecki Maciej Kliś | 18.0 1.5 | PK MP | Elektromontaż Rzeszów Singleton Kraków | 61.42 | 62 | 231 | |
6 | 130 | Aleh Tsimakhovich Ihar Radziukevich | 7.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 60.06 | 60 | 225 | |
7 | 122 | Tadeusz Kaczanowski Wit Klapper | 19.0 21.0 | WP MP | KS UNIA WINKHAUS Leszno KS Cracovia 1906 | 59.76 | 59 | 219 | |
8 | 76 | Renata Neronowicz Ewa Miszewska | 12.0 18.0 | MA WP | Singleton Warszawa CONNECTOR Poznań | 59.61 | 57 | 214 | |
9 | 29 | Piotr Nawrocki Piotr Wiankowski | 13.0 13.0 | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 59.40 | 55 | 209 | |
10 | 118 | Marek Niesłuchowski Bogdan Małysz | 4.0 18.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 59.22 | 53 | 204 | |
11 | 143 | Cezary Serek Włodzimierz Starkowski | 9.0 21.0 | WP DS | CONNECTOR Poznań KS AZS PWR I Wrocław | 58.36 | 52 | 200 | |
12 | 50 | Marek Barylewski Piotr Walczak | 18.0 19.0 | MA WP | MBIKE Rowery Warszawa CONSUS CARBON Kalisz | 58.11 | 50 | 196 | |
13 | 59 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 7.0 | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 57.89 | 48 | 192 | |
14 | 94 | Katarzyna Dufrat Justyna Żmuda | 7.0 13.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 57.73 | 46 | 188 | |
15 | 73 | Witold Stachnik Maciej Rodzaj | 7.0 5.0 | MP | Akuku Tarnów Milo Kraków | 57.50 | 45 | 184 | |
16 | 28 | Edward Kaczmarek Czesław Wojtaś | 7.0 5.0 | ZP | GEOTECH Stargard | 57.39 | 43 | 180 | |
17 | 134 | Andrei Kavalenka Andrei Sotnikau | 4.0 3.0 | PD | Katok SL Mińsk | 57.09 | 41 | 176 | |
18 | 61 | Marek Witek Stefan Szenberg | 19.0 9.0 | SL DS | KONSTANTA Bielsko-Biała RAG AZS PWR VII Wrocław | 56.69 | 39 | 172 | |
19 | 26 | Grzegorz Bajek Maciej Wręczycki | 7.0 15.0 | DS | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 56.62 | 38 | 168 | |
20 | 141 | Kazimierz Omernik Jacek Gackowski | 19.0 7.0 | PM KP | ANDRZEJKI Gdańsk Konkret Chełmno | 56.54 | 36 | 164 | |
21 | 39 | Rafał Bownik Beata Brynkiewicz | 7.0 | PM NZ | 56.52 | 34 | 160 | ||
22 | 52 | Marek Jaworski Robert Nowicki | 9.0 15.0 | MP WP | KS Cracovia 1906 DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 56.35 | 33 | 156 | |
23 | 35 | Bogusław Gierulski Ziemowit Nowak | 21.0 4.0 | WM PM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo SCK IMPAS Sztum | 56.28 | 31 | 152 | |
24 | 25 | Tomasz Osiński Karol Szwenkel | 9.0 7.0 | MA KP | MKS HONESTA Przasnysz Jantar Toruń | 56.25 | 29 | 148 | |
25 | 69 | Cezary Krzemiński Aleksander Kasprzak | 18.0 18.0 | PM | FESTIWAL Słupsk SDK Tczew | 56.16 | 27 | 144 | |
26 | 85 | Adam Walczyński Marta Sikora | 4.0 1.5 | PM | GAME OVER Gdańsk | 56.05 | 26 | 140 | |
27 | 113 | Maciej Kita Michał Krysa | 4.0 3.0 | MP | MPEC I Tarnów | 55.65 | 24 | 136 | |
28 | 157 | Ewa Kater Paulina Klimentowska | 7.0 7.0 | MA | K2 - Oldersi Raszyn | 55.42 | 22 | 132 | |
29 | 12 | Krzysztof Sikorski Andrzej Zaleski | 18.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 55.38 | 20 | 128 | |
30 | 108 | Mateusz Wilamowski Maciej Superson | 2.0 4.0 | PM MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 55.38 | 19 | 124 | |
31 | 65 | Kamila Szczepańska Marta Maj-Rudnicka | 9.0 13.0 | LD | KDK1 Kutno | 55.20 | 17 | 120 | |
32 | 64 | Sławomir Henclik Andrzej Fronczak | 18.0 18.0 | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk GEOSTA Olsztyn | 55.04 | 15 | 116 | |
33 | 84 | Łukasz Pląder Przemysław Kurzak | 2.0 2.0 | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II UKS Jocker Oświęcim | 55.02 | 14 | 112 | |
34 | 145 | Andrzej Lućko Grzegorz Superson | 18.0 7.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 55.00 | 14 | 108 | |
35 | 107 | Robert Pogorzelski Józef Grewling | 4.0 5.0 | WP | GOK Kaczory GIFT & RCK Rogoźno | 54.99 | 14 | 104 | |
36 | 38 | Jacek Janowicz Rafał Fabrykiewicz | 4.0 4.0 | PM | LOS Gdynia | 54.90 | 13 | 100 | |
37 | 154 | Kazimierz Cios Tomasz Kłys | 7.0 4.0 | SL | PZITB Bielsko-Biała PIK Bielsko-Biała | 54.79 | 13 | 96 | |
38 | 27 | Barbara Batkiewicz Mirosław Sady | 7.0 9.0 | MP | Singleton Kraków Dyktator Kraków | 54.69 | 13 | 92 | |
39 | 170 | Maksymilian Chodacki Elżbieta Twardowska | 3.0 2.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 54.05 | 13 | 88 | |
40 | 13 | Tomasz Ukraiński Michał Wróbel | 12.0 3.0 | PK MA | Jowita - Janlex Rzeszów Domwaluty.pl Warszawa | 53.82 | 12 | 84 | |
41 | 133 | Paweł Małecki Krzysztof Mielnik | 7.0 5.0 | WP PM | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań SDK Tczew | 53.80 | 12 | 80 | |
42 | 109 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 53.49 | 12 | 76 | |
43 | 95 | Stanisław Janik Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | LB KP | Kart-El Gorzów Chemik Bydgoszcz | 53.47 | 11 | 72 | |
44 | 46 | Jacek Leśniczak Danuta Kazmucha | 13.0 13.0 | LB WP | Kart-El Gorzów CONNECTOR Poznań | 53.46 | 11 | 68 | |
45 | 87 | Anna Sarniak Andrzej Jaszczak | 18.0 13.0 | MA | Bridge24.pl 2 Domwaluty.pl Warszawa | 53.41 | 11 | 64 | |
46 | 71 | Witold Kaliński Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk ALFA-COMPENSA Gdynia | 53.32 | 10 | 60 | |
47 | 93 | Lechosław Suszka Marek Kryniewski | 4.0 5.0 | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 53.29 | 10 | 56 | |
48 | 140 | Renata Wajdowicz Marek Urbański | 12.0 9.0 | PK LB | SKOBUD Tarnobrzeg LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 53.26 | 10 | 52 | |
49 | 79 | Piotr Suchodolski Marek Bednarczyk | 4.0 1.5 | PM | GAME OVER Gdańsk AZS PJWSTK Gdańsk | 53.20 | 10 | 48 | |
50 | 139 | Julian Jurski Edmund Pinkiewicz | 7.0 12.0 | KP PM | Lambda Toruń ALFA-COMPENSA Gdynia | 52.87 | 9 | 44 | |
51 | 136 | Józef Pochroń Andrzej Hycnar | 19.0 12.0 | WP PK | KS UNIA WINKHAUS Leszno SKOBUD Tarnobrzeg | 52.86 | 9 | 40 | |
52 | 103 | Grzegorz Wołowiec Eugeniusz Starzyński | 4.0 7.0 | PM | SCK IMPAS Sztum KOSMETERIA Żukowo | 52.71 | 9 | 36 | |
53 | 57 | Lyublyana Aleksieva Sachko Romanow | 6.0 6.0 | BGR | 52.56 | 8 | 33 | ||
54 | 159 | Ekaterina Dobrushina Vjatekeslav Ungakov | 6.0 6.0 | RUS | 52.53 | 8 | 30 | ||
55 | 63 | Andrzej Bunikowski Marta Janeczek | 18.0 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 52.02 | 8 | 27 | |
56 | 58 | Sławomir Niajko Maarten Schollardt | 9.0 6.0 | WP NED | CONNECTOR Poznań | 51.60 | 7 | 24 | |
57 | 166 | Aleksander Skop Radosław Szczepański | 9.0 18.0 | KP | Konkret Chełmno Jantar Toruń | 51.57 | 7 | 21 | |
58 | 44 | Henadzi Medusheuski Illia Feranchuk | 2.0 2.0 | PD | Enigma Mińsk | 51.25 | 7 | 18 | |
59 | 163 | Zbigniew Skibicki Tomasz Paluchowski | 4.0 13.0 | PM MA | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | 51.16 | 7 | 15 | |
60 | 101 | Wiesław Skubisz Jerzy Pasich | 7.0 7.0 | LU MP | YAMIT Zamość Leskowiec Wadowice | 51.15 | 6 | 12 | |
61 | 31 | Renata Dancewicz Edmund Czubak | 4.0 7.0 | MA | SKS Mazovia Warszawa BATMIX AZS UW Warszawa | 51.07 | 6 | 9 | |
62 | 120 | Aleksandra Jarosz Agnieszka Szczypczyk | 4.0 4.0 | WP MP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań MTS Piast - CKiS Skawina II | 51.01 | 6 | 6 | |
63 | 117 | Grażyna Busse Grażyna Brewiak | 9.0 18.0 | WP MA | RADIO-HIT INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | 50.88 | 5 | 3 | |
64 | 48 | Andrzej Wojnowski Jerzy Rozenberg | 2.5 2.5 | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo | 50.86 | 5 | ||
65 | 82 | Wiesława Kasperek Jerzy Kajzer | 3.0 3.0 | WM PM | ZORRO-14 Olsztyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.71 | 5 | ||
66 | 56 | Eugeniusz Seichter Janusz Kurdej | 7.0 4.0 | KP | Lambda Toruń | 50.59 | 5 | ||
162 | Przemysław Teleszyński Jan Moszyński | 13.0 15.0 | LD WP | CKM Łódź CONSUS Kalisz | 50.59 | 4 | |||
68 | 161 | Sylwester Walerowicz Karol Mykietyn | 15.0 18.0 | PM DS | SDK Tczew COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 50.51 | 4 | ||
69 | 51 | Joanna Kazmucha Agnieszka Sławenta | 3.0 3.0 | WP PM | Dąbrówka MBIT Solutions Poznań LOS Gdynia | 50.34 | 4 | ||
70 | 150 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 5.0 7.0 | WP | OAZA Kórnik | 50.33 | 3 | ||
71 | 66 | Anna Burda Aleksandra Byra | 2.0 1.5 | MP | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków UKS Jocker Oświęcim | 50.29 | 3 | ||
72 | 22 | Edward Bednarczyk Stanisław Król | 5.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.26 | 3 | ||
73 | 47 | Jacek Lew Aleksander Swatler | 13.0 13.0 | PM ZP | WIMPEL Gdańsk ZZBS Szczecin | 50.19 | 2 | ||
74 | 125 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 13.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 50.07 | 2 | ||
75 | 106 | Agata Chojnicka Andrzej Osiński | 2.0 1.5 | DS PM | TEKO KS AZS PWR V Wrocław MERITUM Gdańsk | 49.98 | 2 | ||
76 | 40 | Mirosław Rafalski Jerzy Razik | 18.0 13.0 | SW ZP | HOTEL SENATOR STARACHOWICE ZOIM Szczecin | 49.94 | 2 | ||
77 | 14 | Mariusz Pater Andrzej Wyborski | 7.0 5.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 49.94 | 1 | ||
78 | 80 | Błażej Krawczyk Maciej Grabiec | 4.0 4.0 | MP | MPEC I Tarnów | 49.90 | 1 | ||
79 | 152 | Stefan Kowalczyk Ireneusz Kowalczyk | 18.0 19.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 49.84 | 1 | ||
80 | 54 | Krzysztof Antas Ewa Banaszkiewicz | 19.0 15.0 | WP MA | KS UNIA WINKHAUS Leszno BATMIX AZS UW Warszawa | 49.77 | |||
81 | 62 | Piotr Mroziński Zdzisław Koza | 1.5 2.0 | PM | KOZA-NOSTRA Sztum | 49.75 | |||
82 | 124 | Wojciech Okuniewski Dominik Krajnik | 1.0 0.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 49.69 | |||
83 | 21 | Andrzej Górzyński Mirosław Miłaszewski | 5.0 18.0 | DS | RAG AZS PWR VII Wrocław | 49.68 | |||
84 | 11 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 19.0 7.0 | PM | 49.66 | ||||
85 | 138 | Zofia Mikołajczyk Jadwiga Nowak | 3.0 7.0 | WP | System Poznań IOR II Poznań | 49.49 | |||
86 | 144 | Oleg Gradovski Mikmaig Chorny | 3.0 6.0 | PD ISR | Enigma Mińsk | 49.45 | |||
87 | 70 | Marek Pietrzak Marcin Osmański | 3.0 3.0 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 49.31 | |||
88 | 92 | Andrzej Dobkowicz Ryszard Jarmużewski | 3.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice | 49.08 | |||
89 | 41 | Sandra Różańska Dominika Piotrowska | 2.5 2.0 | MA DS | MILAN CPK Milanówek TEKO KS AZS PWR V Wrocław | 49.03 | |||
90 | 131 | Przemysław Janiszewski Piotr Zatorski | 18.0 15.0 | SL SW | SILESIA I Gliwice SPS CONSTRUCTION KIELCE | 49.00 | |||
91 | 83 | Bob Donkersloot Pim Coppens | 6.0 6.0 | NED | 48.80 | ||||
92 | 30 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 4.0 3.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 48.72 | |||
93 | 115 | Alexander Zhukov Aliaksandr Prakapenka | 7.0 3.0 | PD | Katok SL Mińsk Enigma Mińsk | 48.69 | |||
94 | 148 | Maciej Wężyk Łukasz Kosma | 2.0 3.0 | SL LD | BUKS MDK MOSM III Bytom AZS Politechnika Łódzka | 48.68 | |||
95 | 19 | Wacław Janicki Aleksander Chrenowski | 15.0 13.0 | PM | SDK Tczew Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.60 | |||
96 | 43 | Krzysztof Przybielski Zbigniew Niedziałkowski | 3.0 5.0 | PM MA | MERITUM Gdańsk DRYL TEAM Warszawa | 48.56 | |||
97 | 168 | Jacek Piotrowski Jan Wieczorek | 12.0 7.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 48.52 | |||
98 | 34 | Mieczysław Manik Maria Domagałło | 2.0 0.5 | ZP PM | ŚMIAŁY Police Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.50 | |||
99 | 32 | Tomasz Wiśniewski Marcin Szymański | 2.0 2.5 | MA WP | AZS PW WEKTOR Dąbrówka Gimbaza Poznań | 48.24 | |||
100 | 132 | Veronika Romashova Larysa Kuzniatsova | 6.0 2.0 | RUS PD | 48.23 | ||||
101 | 149 | Stanisław Pająk Janusz Gawęcki | 12.0 18.0 | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 48.22 | |||
102 | 90 | Jacek Batóg Zbigniew Lasocki | 5.0 9.0 | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 48.17 | |||
103 | 72 | Lean Stougie Marc Stougie | 6.0 6.0 | NED | 48.06 | ||||
104 | 36 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 15.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 48.00 | |||
105 | 129 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 5.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 47.86 | |||
106 | 111 | Jarosław Pęski Jan Maciejewski | 4.0 7.0 | PM | ATUT Rumia | 47.76 | |||
107 | 24 | Marcin Dobrowolski Anna Maduzia | 2.5 2.0 | ZP | MATOPOS Szczecinek | 47.57 | |||
108 | 45 | Jacek Lasota Michał Wantke | 7.0 7.0 | PM | KOSMETERIA Żukowo | 47.55 | |||
109 | 20 | Thibo Sprinkhuezen Luc Tijssen | 6.0 6.0 | NED | 47.45 | ||||
110 | 75 | Jerzy Rymwid Jerzy Kożyczkowski | 12.0 4.0 | WP PM | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 47.37 | |||
111 | 146 | Tomasz Winciorek Łukasz Witkowski | 18.0 7.0 | DS SW | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław SPS CONSTRUCTION KIELCE | 47.32 | |||
112 | 99 | Kazimierz Dominiak Włodzimierz Kocoń | 7.0 4.0 | PM | KOSMETERIA Żukowo WIMPEL Gdańsk | 47.30 | |||
113 | 156 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 17.0 | WP | CONSUS Kalisz | 47.22 | |||
114 | 97 | Valery Kanstantsinau Alexander Nekhoroshev | 3.0 5.0 | PD | Mińsk Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 47.15 | |||
115 | 67 | Marcin Walczak Robert Chmielak | 4.0 5.0 | MA | SKS Mazovia Warszawa K2 - Oldersi Raszyn | 47.03 | |||
116 | 121 | Leszek Szkudlarek Andrzej Malinowski | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk KONRADIA Gdańsk | 46.90 | |||
117 | 100 | Sławomir Olech Sławomir Zawiślak | 18.0 21.0 | LU WP | TERMOCHEM CHEMIK Puławy CONNECTOR Poznań | 46.79 | |||
118 | 110 | Dariusz Bogucki Przemysław Błaszczyk | 13.0 13.0 | PM LD | ANDRZEJKI Gdańsk KDK1 Kutno | 46.78 | |||
119 | 126 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 5.0 7.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 46.54 | |||
120 | 142 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 46.51 | |||
121 | 81 | Ryszard Sakowicz Grzegorz Lewaciak | 13.0 18.0 | LB WP | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin CONSUS CARBON Kalisz | 46.46 | |||
122 | 98 | Michał Samet Artur Toeplitz | 5.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe LOS Gdynia | 46.33 | |||
123 | 105 | Waldemar Burakowski Andrzej Kondeja | 15.0 13.0 | MA | MBIKE Rowery Warszawa KBS Legionowianin | 45.92 | |||
124 | 74 | Andrzej Kozikowski Marek Błaszkowski | 13.0 4.0 | LD | A-Media Sieradz | 45.83 | |||
125 | 88 | Mateusz Kotarski Martyn Bambrowicz | 1.0 1.0 | PM | ALFA MDK Rumia | 45.81 | |||
126 | 37 | Ryszard Urbański Kazimierz Szlachta | 5.0 7.0 | ZP | RYSIE Szczecin ZZBS Szczecin | 45.76 | |||
127 | 77 | Grażyna Płocka Marcin Ozga | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 45.65 | |||
128 | 91 | Andrzej Konczak Uli Schweding | 4.0 6.0 | PM GER | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 45.33 | |||
129 | 147 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 3.0 3.0 | PM | MERITUM Gdańsk | 45.10 | |||
130 | 78 | Stig Marinussen Magnus Larssen | 6.0 6.0 | NOR | 45.06 | ||||
131 | 55 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 5.0 | MA | Bard 13 | 44.97 | |||
132 | 68 | Jacek Grzelczak Piotr Kazub | 7.0 3.0 | LD PM | INTRA Łódź MMTS Kwidzyn | 44.86 | |||
133 | 102 | Ryszard Kamiński Krzysztof Niemkiewicz | 3.0 5.0 | PM | KONRADIA Gdańsk MERITUM Gdańsk | 44.71 | |||
134 | 169 | Agnieszka Pabiniak Witold Pabiniak | 1.0 1.0 | LD | 44.57 | ||||
135 | 17 | Kazimierz Konefał Slavi Aleksiev | 4.0 6.0 | WM BGR | ZORRO-14 Olsztyn | 43.86 | |||
136 | 158 | Danuta Żabicka Krzysztof Żak | 5.0 3.0 | PM MP | FALC-MEDYCYNA Gdańsk Legenda AZS AGH | 43.61 | |||
137 | 151 | Dariusz Sierocki Marek Osiecki | 7.0 7.0 | MA | MBIKE Rowery Warszawa | 43.54 | |||
138 | 112 | Radosław Szczepanowski Piotr Dybowski | 2.0 5.0 | PM | MERITUM Gdańsk BUDMOR Władysławowo | 43.30 | |||
139 | 104 | Jan Klapkowski Jerzy Jegorow | 5.0 | PM NZ | ALFA-COMPENSA Gdynia | 43.23 | |||
140 | 128 | Wojciech Romaszko Jakub Piotrowski | 3.0 3.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 43.10 | |||
141 | 23 | Leszek Falkowski Bogdan Zieliński | 12.0 4.0 | KP | Chemik Bydgoszcz Bemix Grom Więcbork | 42.96 | |||
142 | 135 | Paweł Starnawski Szczepan Chruścicki | 5.0 4.0 | MA PM | Czwórka Warszawa WRÓBLE Gdańsk | 42.80 | |||
143 | 137 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 3.0 | MP | Drogowiec Kraków Singleton Kraków | 42.75 | |||
144 | 114 | Kazimierz Puczyński Jerzy Cel | 13.0 3.0 | MA | GOS Nadarzyn-Bogorya II Hefajstos Otwock | 42.68 | |||
145 | 127 | Aleksander Jezioro Jerzy Russyan | 21.0 21.0 | MP WP | TS Wisła Kraków RAL Poznań | 42.05 | |||
146 | 153 | Jerzy Pietrusza Monika Sautaux | 4.0 3.0 | MP | Singleton Kraków | 41.25 | |||
147 | 49 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | ZP MA | PIĄTECZEK Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 41.20 | |||
148 | 18 | Zbigniew Kamiński Tomasz Tarasiuk | 3.0 2.0 | PM | BUDMOR Władysławowo | 41.07 | |||
149 | 16 | Ryszard Florkiewicz Ted Jablonowski | 2.5 | MA | Singleton Warszawa | 41.06 | |||
150 | 119 | Adam Suchodolski Monika Suchodolska | 1.5 1.5 | PM | GAME OVER Gdańsk | 40.79 | |||
151 | 33 | Jan Staniszewski Mieczysław Smugała | 5.0 2.5 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 40.67 | |||
152 | 123 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.5 3.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 39.98 | |||
153 | 89 | Władysław Baś Marek Janota | 2.0 1.0 | MA | KAM BEK Warszawa | 38.25 | |||
154 | 167 | Roman Wajs Jerzy Plichtowicz | 2.0 1.5 | MA | GOS Nadarzyn-Bogoria MKS Przasnysz | 37.72 | |||
155 | 53 | Jarosław Bartosiński Paweł Chindelewicz | 5.0 12.0 | PM MA | SDK Tczew MBIKE Rowery Warszawa | 37.43 | |||
156 | 160 | Katarzyna Paluchowska Bogusław Pawszak | 1.5 12.0 | MA | MILAN CPK Milanówek KS Wesoła Warszawa | 36.14 | |||
157 | 86 | Paweł Zubiel Sylwester Cieślak | 5.0 9.0 | LD MA | CKM Łódź KS Wesoła Warszawa | 34.25 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-23 o 21:32:20