PL EN

53. Międzynarodowy Kongres Bałtycki SOPOT 2013


Hala Widowiskowa SKT
ul. Haffnera 57, SOPOT

 

KLASYFIKACJA KONGRESOWA

KLASYFIKACJA TURNIEJÓW OTWARTYCH

KLASYFIKACJA KONGRESU MŁODZIEŻY

 

Piątek, 19.07.2013
    10:00   I Otwarty Turniej Par (3x10)
    17:00   I Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Sobota, 20.07.2013
    10:00   II Kongresowy Turniej Par (3x10)
    17:00   III Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Niedziela, 21.07.2013
    11:00   IV Kongresowy Turniej Par - GRAND PRIX POLSKI PAR 2013 (5x10)
 
Poniedziałek, 22.07.2013
    13:00   Turniej Teamów o Wazę Bałtyku - 1/16 finału
    18:30   V Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Wtorek, 23.07.2013
    10:00   Turniej Teamów o Wazę Bałtyku - 1/8 finału
    10:00   Turniej Teamów o Trójząb Neptuna - faza 1
    10:00   Kongres Młodzieży - Turniej Par na maksy
    10:00   II Otwarty Turniej Par (3x10)
    17:00   VI Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Środa, 24.07.2013
    10:00   Turniej Teamów o Wazę Bałtyku - ćwierćfinały
    10:00   Turniej Teamów o Trójząb Neptuna - faza 2
    10:00   Kongres Młodzieży - Turniej Indywidualny
    10:00   III Otwarty Turniej Par - Cavendish (3x10)
    17:00   VII Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Czwartek, 25.07.2013
    10:00   Turniej Teamów o Wazę Bałtyku - półfinały
    10:00   Turniej Teamów o Trójząb Neptuna - faza 3
    10:00   Kongres Młodzieży - Turniej Par na IMPy
    10:00   IV Otwarty Turniej Par (3x10)
    17:00   VIII Kongresowy Turniej Par na zapis średni (3x10)
 
Piątek, 26.07.2013
    10:00   Turniej Teamów o Wazę Bałtyku - finał
    10:00   Turniej Teamów o Trójząb Neptuna - faza 4
    10:00   Kongres Młodzieży - Turniej Teamów
    10:00   V Otwarty Turniej Par (3x10)
    17:00   IX Kongresowy Turniej Par (3x10)
 
Sobota, 27.07.2013
    10:00   X Kongresowy Turniej Par (3x10)
    17:00   Kongresowy Turniej Par Mikstowych (3x10)
    17:00   VI Otwarty Turniej Par (3x10)
    21:45   Ceremonia zakończenia Kongresu
 

Regulamin Zawodów

Wpisowe

Regulamin Turniejów Teamów

Informacje ogólne