Kongres Młodzieży - maksy | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 171 | Krzysztof Superson Grzegorz Skołyszewski | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 60.00 | 9 | 36 | |
2 | 186 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 2.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 59.76 | 8 | 32 | |
3 | 170 | Maciej Superson Olga Długosz | 2.0 2.5 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 59.48 | 7 | 29 | |
4 | 174 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 59.40 | 6 | 26 | |
5 | 172 | Marta Ozimek Zofia Bałdysz | 1.5 1.5 | PM DS | LOS Gdynia KS AZS PWR X Wrocław | 58.33 | 5 | 23 | |
6 | 189 | Joanna Sroka Mateusz Sobczak | 2.0 2.5 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły AZS UW ROZJAZD Warszawa | 57.02 | 4 | 21 | |
7 | 182 | Grzegorz Jędrzejewski Marcin Szymański | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 56.02 | 3 | 19 | |
8 | 162 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 2.5 2.0 | MP | MPEC Tarnów MPEC II Tarnów | 55.24 | 2 | 17 | |
9 | 175 | Tomasz Wiśniewski Przemysław Wiśniewski | 2.0 1.5 | MA | LEW i ATAN Płock | 54.29 | 2 | 15 | |
10 | 167 | Łukasz Wróblewski Jakub Wiśniewski | 0.5 0.5 | WM | AZS UWM Olsztyn | 53.76 | 2 | 13 | |
11 | 169 | Piotr Wzorek Wojciech Krawczyk | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 53.40 | 2 | 11 | |
12 | 191 | Anna Pełszyńska Loretta Kałwa | 4.0 1.0 | SL DS | GKS Piast I Gliwice KS AZS PWR XIV Wrocław | 53.21 | 1 | 9 | |
13 | 176 | Michał Krysa Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | MPEC II Tarnów | 53.05 | 1 | 7 | |
14 | 168 | Łukasz Pląder Witold Petryszyn | 1.0 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 52.45 | 1 | 5 | |
15 | 188 | Kamil Wszędybył Weronika Próchniewicz | 0.5 0.5 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 52.38 | 1 | 3 | |
16 | 177 | Weronika Radelczuk Barbara Galikowska | 1.0 1.0 | PM | BUDMOR ZS1 Władysławowo | 52.21 | 1 | 1 | |
17 | 166 | Jakub Patreuha Patryk Patreuha | 1.0 1.0 | DS | BKB MDK-I LO Bolesławiec | 51.98 | |||
18 | 161 | Konrad Żurawski Jarosław Wulnikowski | 1.0 1.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy | 51.67 | |||
19 | 181 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 51.50 | |||
20 | 178 | Jakub Moczulski Wojciech Nowacki | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 50.79 | |||
21 | 165 | Aleksandra Byra Joanna Byra | 1.0 1.0 | MP | UKS Jocker Oświęcim | 49.52 | |||
22 | 163 | Adrian Górka Patryk Szczuczko | | ZP | MEC Szczecinek | 49.29 | |||
23 | 190 | Piotr Marcinowski Anna Burda | 1.5 0.5 | DS MP | KS AZS PWR. III Wrocław KSOS Kraków | 48.21 | |||
24 | 164 | Anna Maduzia Daniel Bogdziel | | ZP | MEC Szczecinek | 46.07 | |||
25 | 180 | Karol Koryciński Michał Zieliński | | MA | Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 42.45 | |||
26 | 184 | Mateusz Średnicki Aleksandra Stec | 0.5 | MP ZP | MPEC IV Tarnów MEC Szczecinek | 42.10 | |||
27 | 179 | Marzena Jasińska Natalia Filipowiak | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 41.86 | |||
28 | 185 | Gabriela Nosal Aleksandra Talaczek | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 40.31 | |||
29 | 173 | Mateusz Trzaska Daria Nowicka | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 37.02 | |||
30 | 183 | Izabela Radomska Barbara Superson | | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 34.48 | |||
31 | 187 | Zuzanna Armatyńska Monika Suchodolska | | PM | LOS Gdynia MERITUM Gdańsk | 32.74 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-27 o 21:18:24