Kongres Młodzieży - Turniej Par na impy | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 175 | Michał Krysa Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | MPEC II Tarnów | 66.00 | 9 | 37 | |
2 | 171 | Tomasz Wiśniewski Przemysław Wiśniewski | 2.0 1.5 | MA | LEW i ATAN Płock | 65.00 | 8 | 33 | |
3 | 172 | Grzegorz Jędrzejewski Marcin Szymański | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 54.00 | 7 | 30 | |
4 | 186 | Grzegorz Skołyszewski Krzysztof Superson | 2.0 2.0 | MP | CKiS Skawina II Wincor Nixdorf Cracovia | 48.00 | 6 | 27 | |
5 | 189 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 42.00 | 5 | 24 | |
6 | 187 | Barbara Galikowska Weronika Radelczuk | 1.0 1.0 | PM | BUDMOR ZS1 Władysławowo | 36.00 | 4 | 22 | |
7 | 169 | Jakub Moczulski Mateusz Trzaska | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 34.00 | 3 | 19 | |
170 | Anna Maduzia Daniel Bogdziel | | ZP | MEC Szczecinek | 34.00 | 3 | 19 | ||
9 | 174 | Olga Długosz Maciej Grabiec | 2.5 2.5 | MP | CKiS Skawina II MPEC Tarnów | 33.00 | 2 | 16 | |
10 | 165 | Adrian Górka Patryk Szczuczko | | ZP | MEC Szczecinek | 30.00 | 2 | 14 | |
11 | 190 | Gabriela Nosal Aleksandra Talaczek | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 29.00 | 2 | 12 | |
12 | 179 | Aleksandra Byra Joanna Byra | 1.0 1.0 | MP | UKS Jocker Oświęcim | 27.80 | 1 | 10 | |
13 | 188 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 2.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 19.00 | 1 | 8 | |
14 | 161 | Wojciech Krawczyk Piotr Wzorek | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 1.00 | 1 | 6 | |
15 | 181 | Patryk Patreuha Jakub Patreuha | 1.0 1.0 | DS | BKB MDK-I LO Bolesławiec | -2.00 | 1 | 4 | |
16 | 162 | Marta Ozimek Zofia Bałdysz | 1.5 1.5 | PM DS | LOS Gdynia KS AZS PWR X Wrocław | -4.00 | 1 | 2 | |
17 | 185 | Aleksandra Stec Wojciech Mikusek | 1.5 | ZP PM | MEC Szczecinek LOS Gdynia | -5.00 | |||
18 | 166 | Mateusz Średnicki Witold Petryszyn | 0.5 1.5 | MP | MPEC IV Tarnów MPEC III Tarnów | -9.00 | |||
19 | 167 | Anna Burda Łukasz Pląder | 0.5 1.0 | MP | KSOS Kraków | -12.00 | |||
20 | 163 | Maciej Superson Błażej Krawczyk | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia MPEC II Tarnów | -13.00 | |||
178 | Katarzyna Roszyk Karolina Skubich | 1.5 1.5 | SL WP | BUKS MDK MOSM III Bytom Dąbrówka Ladies Poznań | -13.00 | ||||
183 | Joanna Sroka Mateusz Sobczak | 2.0 2.5 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły AZS UW ROZJAZD Warszawa | -13.00 | ||||
23 | 168 | Daria Nowicka Wojciech Nowacki | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | -21.20 | |||
24 | 176 | Zuzanna Armatyńska Monika Suchodolska | | PM | LOS Gdynia MERITUM Gdańsk | -29.20 | |||
25 | 177 | Łukasz Wróblewski Jakub Wiśniewski | 0.5 0.5 | WM | AZS UWM Olsztyn | -42.00 | |||
26 | 184 | Jarosław Wulnikowski Konrad Żurawski | 1.0 1.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy | -44.00 | |||
27 | 164 | Marzena Jasińska Natalia Filipowiak | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | -54.00 | |||
28 | 180 | Izabela Radomska Barbara Superson | | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | -62.00 | |||
29 | 182 | Kamil Wszędybył Weronika Próchniewicz | 0.5 0.5 | LD | MKS Jedynka II Łódź | -62.20 | |||
30 | 191 | Robert Benke Michał Śledź | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -69.00 | |||
31 | 173 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | -71.00 | |||
32 | 192 | Szymon Poskrobko Mateusz Jankowski | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -136.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-26 o 18:53:48