VIII Otwarty Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 11 | Anna Sarniak Waldemar Sroczyński | 18.0 4.0 | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock PAB Poznań | 61.90 | 25 | 135 | ||
2 | 59 | Kazimierz Gralak Jacek Piotrowski | 18.0 12.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański SPÓJNIA Gdańsk | 57.40 | 23 | 124 | ||
3 | 19 | Krzysztof Kurkiewicz Michał Nowosadzki | 4.0 19.0 | PM MA | SDK Tczew Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.22 | 21 | 115 | ||
4 | 28 | Maciej Gruszka Robert Szeklicki | 2.0 4.0 | WP | Dąbrówka Poznań | 56.30 | 19 | 107 | ||
5 | 20 | Andrzej Majkowski Zbigniew Santkiewicz | 1.0 1.5 | PM MA | TEAM - Natolin Warszawa | 55.25 | 17 | 99 | ||
6 | 61 | Jarosław Cieślak Danuta Krupnik | 15.0 4.0 | WP MP | CONSUS Kalisz Singleton Kraków | 55.24 | 16 | 92 | ||
7 | 15 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 55.21 | 14 | 85 | ||
8 | 42 | Grzegorz Superson Maciej Superson | 4.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 54.89 | 12 | 78 | ||
9 | 21 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | 54.87 | 10 | 72 | ||
10 | 31 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 53.72 | 8 | 66 | ||
11 | 60 | Szczepan Chruścicki Zbigniew Lasocki | 4.0 7.0 | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ASKO-TECH Szczecin | 53.62 | 6 | 60 | ||
12 | 44 | Piotr Kaliński Jan Skąpski | 4.0 2.5 | KP WM | Scania II Włocławek Zorro12 Olsztyn | 53.45 | 5 | 54 | ||
13 | 55 | Tomasz Winciorek Renata Dancewicz | 18.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 52.65 | 5 | 48 | ||
14 | 16 | Ryszard Zubiel Jan Lech | 4.0 4.0 | LD WM | CKM Łódź Orlęta Reszel | 52.53 | 5 | 42 | ||
15 | 54 | Agnieszka Sławenta Maciej Bystrzejewski | 1.5 7.0 | DS PM | KS AZS PWR V Wrocław EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 52.49 | 4 | 36 | ||
16 | 33 | Sławomir Piechocki Paweł Gruszczyński | 4.0 4.0 | WP | Budowlani Chodzież AZS AE Poznań | 52.27 | 4 | 30 | ||
17 | 50 | Krzysztof Superson Michał Krysa | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia MPEC II Tarnów | 52.08 | 4 | 25 | ||
18 | 35 | Przemysław Polowczyk Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 51.75 | 3 | 20 | ||
19 | 34 | Roman Budzik Zbigniew Pinkiewicz | 13.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia SPÓJNIA Gdańsk | 51.75 | 3 | 15 | ||
20 | 22 | Zbigniew Stikel Krzysztof Czapczyk | 1.5 | PM | ALFA Gdynia | 51.36 | 3 | 10 | ||
21 | 48 | Robert Nowicki Marcin Bojarski | 13.0 2.5 | WP MP | Dąbrówka Starka Poznań Wincor Nixdorf Cracovia | 51.17 | 2 | 5 | ||
22 | 37 | Antoni Sękowski Józef Pochroń | 18.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia | 51.04 | 2 | |||
23 | 30 | Jakub Wojcieszek Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 50.79 | 2 | |||
24 | 13 | Tadeusz Wasilewski Eugeniusz Kukliński | 4.0 7.0 | KP | Forta Rogowo Chemik II Bydgoszcz | 50.74 | 1 | |||
25 | 23 | Adam Krysa Maciej Grabiec | 4.0 2.5 | MP | CKiS Skawina I MPEC Tarnów | 50.65 | 1 | |||
26 | 43 | Wojciech Stachnik Grzegorz Wadas | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 50.62 | 1 | |||
27 | 38 | Stefan Szenberg Wojciech Gaweł | 7.0 7.0 | DS MA | RAG AZS PWR VII WROCŁAW Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 50.41 | ||||
28 | 39 | Agata Chojnicka Piotr Zatorski | 1.5 13.0 | PM DS | WILCZKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 50.22 | ||||
29 | 57 | Sylwester Cieślak Marek Sosiński | 7.0 4.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Poznań | 50.09 | ||||
30 | 53 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 50.08 | |||||
31 | 14 | Andrzej Proczkowski Edward Cios | 4.0 | PK PM | Singleton Podkarpacki | 49.99 | ||||
32 | 27 | Piotr Kamoda Anna Czarnowska | 0.5 1.5 | PM DS | KS Gwardia VIK Wroclaw | 49.30 | ||||
33 | 29 | Andrzej Żurek Wojciech Strzemecki | 13.0 18.0 | MP | TS Wisła Kraków | 48.81 | ||||
34 | 25 | Jarosław Bartosiński Bogdan Małysz | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew ANDRZEJKI Gdańsk | 48.73 | ||||
35 | 40 | Stanisław Janik Leszek Moszczyński | 12.0 7.0 | WP KP | Bridge Club MOSiR Wałcz Konkret Chełmno | 48.65 | ||||
36 | 36 | Agnieszka Chudy Paweł Małecki | 2.0 7.0 | DS WP | KS AZS Politechnika Wrocławska Connector Poznań | 48.64 | ||||
37 | 32 | Jacek Janowski Kazimierz Wielechowski | 18.0 7.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce Singleton Warszawa | 48.59 | ||||
38 | 18 | Zofia Bałdysz Iga Pękala | 1.5 1.0 | DS | KS AZS PWR X Wrocław KS AZS Politechnika Wrocławska | 48.29 | ||||
39 | 12 | Wiesław Teresiński Wiesław Skubisz | 4.0 4.0 | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | 47.76 | ||||
40 | 56 | Marcin Pastudzki Przemysław Symbor | 1.0 | PM NZ | WILCZKI Gdańsk | 47.69 | ||||
41 | 49 | Przemysław Klęsk Grzegorz Adamski | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | 46.81 | ||||
42 | 62 | Marek Lewandowski Roman Wajs | 2.0 1.5 | PM MA | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe GLKS Nadarzyn-Bogoria II | 46.67 | ||||
43 | 24 | Krzysztof Przybielski Katarzyna Klimkiewicz | 2.5 2.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | 46.56 | ||||
44 | 26 | Eugeniusz Rogiński Marek Boros | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 46.29 | ||||
45 | 41 | Piotr Anastaziak Marek Bałdysz | 7.0 12.0 | PM LB | SDK Tczew SINGLETON Zielona Góra | 45.71 | ||||
46 | 52 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 45.46 | ||||
47 | 51 | Igor Kravchenko Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 45.37 | ||||
48 | 46 | Andrzej Pella Józef Idczak | 2.5 7.0 | PM | ACOL +75 Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 44.55 | ||||
49 | 47 | Robert Łataś Jerzy Pasich | 2.5 7.0 | SW MP | GSM OK Kielce Leskowiec Wadowice | 42.91 | ||||
50 | 45 | Andrzej Lasota Piotr Radzikowski | 4.0 7.0 | MP | Drogowiec Kraków Milo Kraków | 40.06 | ||||
51 | 17 | Łukasz Kalbarczyk Edmund Czubak | 4.0 7.0 | MA | AZS UW 1 Singleton Warszawa | -0.50 | 36.24 | |||
52 | 58 | Łukasz Kosma Tomasz Wiśniewski | 2.0 2.0 | LD MA | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź LEW i ATAN Płock | 35.98 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-03 o 14:29:01