VII Otwarty Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 30 | Jerzy Pasich Robert Łataś | 7.0 2.5 | MP SW | Leskowiec Wadowice GSM OK Kielce | 69.46 | 25 | 135 | ||
2 | 41 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 63.71 | 23 | 125 | ||
3 | 44 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 58.00 | 22 | 117 | ||
4 | 36 | Jerzy Skwark Jarosław Cieślak | 7.0 15.0 | SL WP | KONSTANTA Bielsko-Biała CONSUS Kalisz | 56.29 | 20 | 110 | ||
5 | 27 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 53.46 | 18 | 103 | ||
6 | 16 | Józef Pochroń Stefan Szenberg | 18.0 7.0 | PM DS | ALFA Gdynia RAG AZS PWR VII WROCŁAW | 51.18 | 17 | 97 | ||
7 | 59 | Adam Lonski Piotr Zatorski | 4.0 13.0 | PM DS | LOS Gdynia RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 44.07 | 15 | 91 | ||
8 | 11 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 18.0 7.0 | MA | 42.75 | 13 | 85 | |||
9 | 17 | Wacław Janicki Tadeusz Kaczanowski | 13.0 18.0 | WP | Unia I Leszno | 41.64 | 12 | 80 | ||
10 | 56 | Jakub Jagodziński Maciej Grabiec | 2.5 2.5 | LU MP | KURZAWKA ŁĘCZNA MPEC Tarnów | 40.57 | 10 | 75 | ||
11 | 66 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 40.36 | 8 | 70 | ||
12 | 26 | Waldemar Sroczyński Anna Sarniak | 4.0 18.0 | WP MA | PAB Poznań INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 39.32 | 7 | 65 | ||
13 | 48 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 37.36 | 5 | 60 | ||
14 | 64 | Justyna Duszyńska Łukasz Wilamowski | 1.5 2.0 | MA PM | KU AZS UW Warszawa | 33.50 | 5 | 55 | ||
15 | 51 | Andrzej Kozikowski Paweł Małecki | 12.0 7.0 | LD WP | KDK 1 Kutno Connector Poznań | 24.07 | 5 | 50 | ||
16 | 24 | Anna Mandecka Renata Dancewicz | 7.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 22.29 | 5 | 45 | ||
17 | 13 | Witold Turant Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice CKM Łódź | 19.64 | 4 | 40 | ||
18 | 23 | Tadeusz Laszczak Wojciech Strzemecki | 4.0 18.0 | MA MP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media TS Wisła Kraków | 17.36 | 4 | 35 | ||
19 | 39 | Antoni Sękowski Kazimierz Gralak | 18.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia CKiS Pruszcz Gdański | 15.71 | 4 | 30 | ||
20 | 46 | Agnieszka Sławenta Maciej Bystrzejewski | 1.5 7.0 | DS PM | KS AZS PWR V Wrocław EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 15.11 | 3 | 25 | ||
21 | 14 | Ryszard Jarmużewski Józef Gnaciński | 4.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice ACOL +75 Gdańsk | 12.00 | 3 | 20 | ||
22 | 21 | Jacek Janowski Stanisław Pająk | 18.0 12.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce Senator - Dropol Starachowice | 11.54 | 3 | 15 | ||
23 | 29 | Jacek Ciechomski Janko Katerbau | 18.0 2.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Poznańska Asocjacja Brydżowa | 11.39 | 3 | 10 | ||
24 | 37 | Piotr Radzikowski Bartosz Bańkowski | 7.0 1.5 | MP | Milo Kraków AZS AGH Kraków | 11.29 | 2 | 5 | ||
25 | 61 | Krzysztof Superson Marcin Bojarski | 2.0 2.5 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 9.00 | 2 | |||
26 | 70 | Marek Makulec Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 7.21 | 2 | |||
27 | 58 | Marek Niesłuchowski Bogdan Małysz | 4.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 2.32 | 1 | |||
28 | 45 | Zofia Bałdysz Marcin Szymański | 1.5 1.5 | DS WP | KS AZS PWR X Wrocław Dąbrówka VII LO Poznań | 1.39 | 1 | |||
29 | 68 | Przemysław Polowczyk Tadeusz Miesiąc | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań UKB Kleks Szamotuły | -0.14 | 1 | |||
30 | 57 | Joanna Małecka Stanisław Janik | 2.0 12.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl Bridge Club MOSiR Wałcz | -2.54 | 1 | |||
31 | 18 | Barbara Rosłon Edmund Czubak | 2.5 7.0 | MA | AZS UW 2 Singleton Warszawa | -5.86 | ||||
32 | 31 | Marcin Walczak Robert Chmielak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | -6.96 | ||||
33 | 25 | Adolf Bocheński Robert Nowicki | 12.0 13.0 | WM WP | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński Dąbrówka Starka Poznań | -8.11 | ||||
34 | 28 | Wiesław Teresiński Wiesław Skubisz | 4.0 4.0 | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | -9.18 | ||||
35 | 62 | Olga Długosz Michał Krysa | 2.5 2.0 | MP | CKiS Skawina II MPEC II Tarnów | -11.25 | ||||
36 | 69 | Marek Bałdysz Jacek Piotrowski | 12.0 12.0 | LB PM | SINGLETON Zielona Góra SPÓJNIA Gdańsk | -12.00 | ||||
37 | 32 | Krzysztof Czapczyk Zbigniew Stikel | 1.5 | NZ PM | ALFA Gdynia | -12.29 | ||||
38 | 42 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | -13.79 | ||||
39 | 53 | Jan Gardocki Roman Wajs | 4.0 1.5 | PD MA | SM Zachęta Białystok GLKS Nadarzyn-Bogoria II | -14.18 | ||||
40 | 19 | Claudia Vechiatto Berthold Engel | 5.0 5.0 | GER | -16.00 | |||||
41 | 54 | Alicja Kupczyk Roman Wachowiak | 4.0 18.0 | KP | Lifocolor Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz | -17.14 | ||||
42 | 40 | Jan Gaweł Szczepan Chruścicki | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -17.14 | ||||
43 | 43 | Ryszard Zubiel Zbigniew Lasocki | 4.0 7.0 | LD ZP | CKM Łódź ASKO-TECH Szczecin | -17.18 | ||||
44 | 35 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | -19.07 | ||||
45 | 15 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | -25.57 | ||||
46 | 52 | Tadeusz Wasilewski Sylwester Cieślak | 4.0 7.0 | KP MA | Forta Rogowo Singleton Warszawa | -26.36 | ||||
47 | 34 | Włodzimierz Jakowicki Dominik Filipowicz | 7.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | -26.43 | ||||
48 | 33 | Paweł Łużecki Halina Sułkowska | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -27.39 | ||||
49 | 22 | Zbigniew Kamiński Tomasz Tarasiuk | 2.0 2.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | -31.36 | ||||
50 | 47 | Waldemar Radziak Waldemar Burakowski | 12.0 13.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | -35.86 | ||||
51 | 49 | Przemysław Klęsk Grzegorz Adamski | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | -37.61 | ||||
52 | 12 | Kazimierz Wielechowski Jan Janiak | 7.0 7.0 | MA WM | Singleton Warszawa NARIE Morąg-Szczytno | -39.39 | ||||
53 | 67 | Maciej Superson Mateusz Wilamowski | 2.0 2.0 | MP PM | Wincor Nixdorf Cracovia | -42.36 | ||||
54 | 20 | Danuta Krupnik Witold Stachnik | 4.0 4.0 | MP | Singleton Kraków SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | -43.86 | ||||
55 | 50 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 2.5 | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | -46.07 | ||||
56 | 55 | Piotr Turowski Leszek Falkowski | 7.0 12.0 | ZP KP | POGOŃ Połczyn Zdrój Chemik Bydgoszcz | -48.50 | ||||
57 | 63 | Jakub Wojcieszek Wojciech Gaweł | 7.0 7.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | -53.32 | ||||
58 | 60 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.0 2.0 | MA | LEW i ATAN Płock | -62.86 | ||||
59 | 38 | Piotr Kamoda Joanna Śliwowska | 0.5 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk | -64.25 | ||||
60 | 65 | | -200.00 | -200.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-01 o 14:10:55