VI Otwarty Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 32 | Paweł Gruszczyński Beata Bojarska | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Chaos Gniezno | 64.09 | 25 | 135 | |
2 | 59 | Adolf Bocheński Kazimierz Gralak | 12.0 18.0 | WM PM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński CKiS Pruszcz Gdański | 63.53 | 23 | 125 | |
3 | 39 | Wojciech Strzemecki Marek Pieczka | 18.0 7.0 | MP SL | TS Wisła Kraków Silesia I Gliwice | 63.13 | 22 | 117 | |
4 | 54 | Adam Lonski Adam Krysa | 4.0 4.0 | PM MP | LOS Gdynia CKiS Skawina I | 62.75 | 20 | 110 | |
5 | 29 | Ewa Banaszkiewicz Mirosław Szaliński | 13.0 12.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 60.12 | 19 | 103 | |
6 | 12 | Jakub Wojcieszek Wojciech Gaweł | 7.0 7.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 58.81 | 17 | 97 | |
7 | 50 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 57.80 | 15 | 91 | |
8 | 37 | Jarosław Łaszczuk Andrzej Kozikowski | 4.0 12.0 | LD | A-Media SIERADZ KDK 1 Kutno | 57.66 | 14 | 85 | |
9 | 69 | Jolanta Bartczak Stanisław Janik | 1.5 12.0 | WP | Ziemowit II Złotów Bridge Club MOSiR Wałcz | 57.06 | 12 | 80 | |
10 | 19 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 56.96 | 11 | 75 | |
11 | 45 | Julian Jurski Zbigniew Lasocki | 7.0 7.0 | PM ZP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański ASKO-TECH Szczecin | 56.44 | 9 | 70 | |
12 | 38 | Sławomir Piechocki Jerzy Nowak | 4.0 12.0 | WP | Budowlani Chodzież | 56.21 | 7 | 65 | |
13 | 16 | Frank Svindahl Jacek Ciechomski | 18.0 | MA | Singleton Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 56.12 | 6 | 60 | |
14 | 48 | Jerzy Rymwid Wacław Janicki | 12.0 13.0 | WP | Unia I Leszno | 55.33 | 5 | 55 | |
15 | 70 | Tomasz Winciorek Edmund Czubak | 18.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 54.73 | 5 | 50 | |
16 | 20 | Marek Urbański Witold Stachnik | 7.0 4.0 | MP | SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | 53.02 | 5 | 45 | |
17 | 18 | Jerzy Skwark Dominik Filipowicz | 7.0 13.0 | SL WP | KONSTANTA Bielsko-Biała CONSUS Kalisz | 52.81 | 4 | 40 | |
18 | 52 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 52.63 | 4 | 35 | |
19 | 25 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 52.26 | 4 | 30 | |
20 | 17 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 52.18 | 4 | 25 | |
21 | 33 | Jacek Sikora Katarzyna Sokołowska | 2.0 2.0 | PM KP | Astor Telbud Bydgoszcz | 52.09 | 3 | 20 | |
22 | 53 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 51.49 | 3 | 16 | |
23 | 65 | Szczepan Chruścicki Ryszard Zubiel | 4.0 4.0 | PM LD | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe CKM Łódź | 51.47 | 3 | 12 | |
24 | 36 | Jan Pędziński Marcin Szymański | 2.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 51.29 | 3 | 8 | |
25 | 55 | Maciej Grabiec Michał Krysa | 2.5 2.0 | MP | MPEC Tarnów MPEC II Tarnów | 50.82 | 2 | 4 | |
26 | 27 | Waldemar Sroczyński Anna Sarniak | 4.0 18.0 | WP MA | PAB Poznań INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 50.71 | 2 | ||
27 | 26 | Bogdan Radwański Jan Kudelski | 4.0 4.0 | MA | KS Wesoła Warszawa MILAN CPK Milanówek | 50.60 | 2 | ||
28 | 63 | Ewa Mielcarzewicz Włodzimierz Kwiatkowski | 4.0 12.0 | WP | System Poznań PAB Poznań | 50.52 | 1 | ||
29 | 41 | Marta Sikora Adam Walczyński | 4.0 | NZ PM | 50.39 | 1 | |||
30 | 61 | Krzysztof Dubno Mirosław Wróblewski | 1.5 | NZ PM | WRÓBLE Gdańsk | 50.26 | 1 | ||
31 | 58 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | 50.24 | 1 | ||
32 | 62 | Justyna Duszyńska Maciej Superson | 1.5 2.0 | MA MP | KU AZS UW Warszawa Wincor Nixdorf Cracovia | 49.46 | |||
33 | 51 | Sławomir Juchnicki Anna Tompolska | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 49.09 | |||
34 | 14 | Kazimierz Wielechowski Marek Bałdysz | 7.0 12.0 | MA LB | Singleton Warszawa SINGLETON Zielona Góra | 48.73 | |||
35 | 60 | Janusz Kobylarski Antoni Sękowski | 2.0 18.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk ALFA Gdynia | 48.36 | |||
36 | 28 | Grzegorz Głasek Marcin Piwowarczyk | 2.5 7.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 48.16 | |||
37 | 23 | Marian Kowalski Kazimierz Wołowiec | 4.0 4.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 47.82 | |||
38 | 46 | Robert Krawczyk Piotr Zatorski | 1.5 13.0 | PM DS | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 47.58 | |||
39 | 49 | Igor Kravchenko Maciej Bystrzejewski | 4.0 7.0 | PD PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 47.34 | |||
40 | 30 | Agnieszka Sławenta Piotr Marcinowski | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław KS AZS PWR. III Wrocław | 47.16 | |||
41 | 35 | Andrzej Dobkowicz Ryszard Jarmużewski | 2.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice | 47.16 | |||
42 | 68 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 47.02 | ||||
43 | 44 | Sylwester Cieślak Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | MA KP | Singleton Warszawa Forta Rogowo | 46.95 | |||
44 | 24 | Stanisław Pająk Jacek Janowski | 12.0 18.0 | SW | Senator - Dropol Starachowice SPS CONSTRUCTION Kielce | 46.63 | |||
45 | 67 | Robert Nowicki Robert Stoliński | 13.0 13.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 46.24 | |||
46 | 64 | Marek Lewandowski Michał Wróblewski | 2.0 1.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe WRÓBLE Gdańsk | 46.19 | |||
47 | 34 | Danuta Krupnik Józef Pochroń | 4.0 18.0 | MP PM | Singleton Kraków ALFA Gdynia | 46.17 | |||
48 | 22 | Krzysztof Czapczyk Zbigniew Stikel | 1.5 | NZ PM | ALFA Gdynia | 46.15 | |||
49 | 47 | Bartosz Bańkowski Piotr Radzikowski | 1.5 7.0 | MP | AZS AGH Kraków Milo Kraków | 45.61 | |||
50 | 13 | Adam Kozłowski Stefan Jóźwik | 1.5 0.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 45.61 | |||
51 | 56 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec Wadowice | 44.81 | |||
52 | 71 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 13.0 | PD | Katok SL Mińsk | 44.59 | |||
53 | 15 | Piotr Walczak Krzysztof Kurkiewicz | 19.0 4.0 | WP PM | Consus II Kalisz SDK Tczew | 44.33 | |||
54 | 43 | Krzysztof Superson Olga Długosz | 2.0 2.5 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 43.71 | |||
55 | 42 | Przemysław Polowczyk Grzegorz Jędrzejewski | 2.0 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 43.25 | |||
56 | 11 | Krystyna Widerska Renata Dancewicz | 4.0 4.0 | PM MA | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Singleton Warszawa | 41.85 | |||
57 | 57 | Jan Skąpski Robert Kras | 2.5 1.5 | WM PM | Zorro12 Olsztyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 41.11 | |||
58 | 31 | Paweł Krzemiński Alicja Krzemińska | 2.0 2.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 40.61 | |||
59 | 21 | Aleksander Cydejko Janusz Kowalówka | 4.0 4.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno PRIM ETB Ełk | 39.64 | |||
60 | 66 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 39.33 | |||
61 | 40 | Zbigniew Prasek Marta Harat | 4.0 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 36.97 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-04 o 12:00:25