V Otwarty Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 227 | Jerzy Kurzawski Radosław Szczepański | 4.0 18.0 | KP | Scania II Włocławek Scania I Włocławek | 61.63 | 26 | 135 | |
2 | 264 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 13.0 | PD | Katok SL Mińsk | 59.39 | 24 | 125 | |
3 | 233 | Witold Kaliński Zbigniew Lasocki | 12.0 7.0 | PM ZP | SPÓJNIA Gdańsk ASKO-TECH Szczecin | 58.77 | 23 | 117 | |
4 | 247 | Grzegorz Wołowiec Piotr Buczkowski | 2.5 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 57.94 | 21 | 110 | |
5 | 224 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 57.60 | 19 | 103 | |
6 | 252 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | 56.50 | 17 | 97 | |
7 | 215 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 56.44 | 16 | 91 | |
8 | 229 | Jerzy Skwark Jarosław Cieślak | 7.0 15.0 | SL WP | KONSTANTA Bielsko-Biała CONSUS Kalisz | 56.13 | 14 | 85 | |
9 | 239 | Roman Budzik Adam Lonski | 13.0 4.0 | PM | ALFA Gdynia LOS Gdynia | 54.97 | 12 | 80 | |
10 | 225 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 54.92 | 11 | 75 | |
11 | 243 | Adam Krysa Maciej Grabiec | 4.0 2.5 | MP | CKiS Skawina I MPEC Tarnów | 54.18 | 9 | 70 | |
12 | 254 | Maciej Bystrzejewski Michał Górski | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.15 | 7 | 65 | |
13 | 256 | Jacek Janowski Waldemar Radziak | 18.0 12.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 54.06 | 6 | 60 | |
14 | 242 | Waldemar Sroczyński Kazimierz Cios | 4.0 7.0 | WP SL | PAB Poznań PZITB Bielsko-Biała | 53.63 | 5 | 55 | |
15 | 238 | Przemysław Polowczyk Marcin Szymański | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 53.23 | 5 | 50 | |
16 | 228 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 53.19 | 5 | 45 | ||
17 | 244 | Grzegorz Preiss Wojciech Romaszko | 2.5 2.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 52.29 | 5 | 40 | |
18 | 265 | Paweł Chindelewicz Aleksander Kasprzak | 12.0 18.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 52.29 | 4 | 35 | |
19 | 230 | Julian Jurski Mariusz Pater | 7.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 52.17 | 4 | 30 | |
20 | 234 | Wojciech Strzemecki Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MP MA | TS Wisła Kraków Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 52.15 | 4 | 25 | |
21 | 236 | Adam Walczyński Marcin Zgirski | 4.0 4.0 | PM | 52.06 | 3 | 20 | ||
22 | 250 | Aleksander Żelazny Grzegorz Jędrzejewski | 2.0 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 51.74 | 3 | 15 | |
23 | 245 | Jakub Wojcieszek Sylwester Walerowicz | 7.0 12.0 | WP | Dąbrówka Starka Poznań Unia I Leszno | 51.70 | 3 | 10 | |
24 | 249 | Grzegorz Głasek Marcin Piwowarczyk | 2.5 7.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 51.54 | 3 | 5 | |
25 | 241 | Jan Stańczak Jan Janiak | 7.0 7.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno | 51.37 | 2 | ||
26 | 255 | Zbigniew Walczyński Jan Klapkowski | 7.0 4.0 | PM | ALFA Gdynia | 51.27 | 2 | ||
27 | 268 | Bartosz Bańkowski Piotr Radzikowski | 1.5 7.0 | MP | AZS AGH Kraków Milo Kraków | 51.23 | 2 | ||
28 | 266 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 51.22 | 1 | ||
29 | 213 | Andrzej Czech Waldemar Jaworski | 12.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 50.98 | 1 | ||
30 | 248 | Michał Wróblewski Marek Lewandowski | 1.5 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.91 | 1 | ||
31 | 269 | Aleksander Krych Mateusz Stępiński | 7.0 4.0 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 50.82 | |||
32 | 214 | Marek Barylewski Mirosław Szaliński | 18.0 12.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 50.66 | |||
33 | 220 | Kazimierz Wielechowski Waldemar Burakowski | 7.0 13.0 | MA | Singleton Warszawa NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 50.65 | |||
34 | 258 | Mirosław Wróblewski Krzysztof Dubno | 1.5 | PM NZ | WRÓBLE Gdańsk | 50.34 | |||
35 | 222 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 50.25 | |||
36 | 218 | Andrzej Piecuch Marek Pieczka | 7.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 49.58 | |||
37 | 270 | Andrzej Proczkowski Andrzej Dobkowicz | 2.0 | PK PM | Singleton Podkarpacki PIANPUR Sierakowice | 49.28 | |||
38 | 221 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 48.46 | |||
39 | 212 | Paweł Zubiel Ryszard Zubiel | 4.0 4.0 | LD | CKM Łódź | 48.41 | |||
40 | 251 | Janusz Staniów Paweł Litwiński | 4.0 7.0 | DS | KBS Kolejarz III Wrocław | 48.07 | |||
41 | 211 | Ryszard Jarmużewski Szczepan Chruścicki | 4.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.05 | |||
42 | 262 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec Wadowice | 47.40 | |||
43 | 237 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 47.29 | |||
44 | 267 | Sylwester Cieślak Sławomir Łojewski | 7.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 47.06 | |||
45 | 253 | Edmund Pinkiewicz Kazimierz Gralak | 12.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia CKiS Pruszcz Gdański | 46.12 | |||
46 | 219 | Grzegorz Superson Krzysztof Superson | 4.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 46.09 | |||
47 | 217 | Krzysztof Kurkiewicz Dariusz Bogucki | 4.0 12.0 | PM | SDK Tczew DARLES SANTERM Gdańsk | 46.00 | |||
48 | 260 | Valery Davydouski Maciej Kowalski | 0.5 7.0 | PD MA | Extreme Białoruś K2 OLDERSI Raszyn | 45.82 | |||
49 | 259 | Marek Sosiński Paweł Małecki | 4.0 7.0 | WP | Dąbrówka Poznań Connector Poznań | 45.81 | |||
50 | 257 | Witold Turant Andrzej Kozikowski | 18.0 12.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice KDK 1 Kutno | 45.62 | |||
51 | 261 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 44.82 | |||
52 | 231 | Marek Bednarczyk Stanisław Szejko | 4.0 | NZ PM | SPÓJNIA Gdańsk | 44.67 | |||
53 | 226 | Piotr Marcinowski Michał Krysa | 1.5 2.0 | DS MP | KS AZS PWR. III Wrocław MPEC II Tarnów | 44.07 | |||
54 | 216 | Ireneusz Kowalczyk Dariusz Sierocki | 18.0 4.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 43.33 | |||
55 | 246 | Jacek Lew Jerzy Misiak | 13.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia DARLES SANTERM Gdańsk | 42.54 | |||
56 | 240 | Andrzej Rutkiewicz Andrzej Kulikowski | 4.0 2.5 | PM | BUDMOR TREFL Władysławowo | 42.20 | |||
57 | 223 | Wiesław Skubisz Jan Gardocki | 4.0 4.0 | LU PD | YAMIT ZAMOŚĆ SM Zachęta Białystok | 40.74 | |||
58 | 235 | Krzysztof Niemkiewicz Marek Boros | 4.0 4.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 40.68 | |||
59 | 263 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 39.48 | |||
60 | 232 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 2.5 4.0 | MP | Drogowiec Kraków | 37.36 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-31 o 01:07:15