IV Otwarty Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 263 | Andrzej Kozikowski Jarosław Łaszczuk | 12.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno A-Media SIERADZ | 65.19 | 26 | 135 | |
2 | 262 | Ireneusz Kowalczyk Stefan Kowalczyk | 18.0 18.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 63.90 | 24 | 124 | |
3 | 260 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 12.0 12.0 | SL MP | Silesia I Gliwice KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 60.17 | 22 | 115 | |
4 | 246 | Agnieszka Sławenta Piotr Wiankowski | 1.5 12.0 | DS MA | KS AZS PWR V Wrocław Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.47 | 20 | 107 | |
5 | 252 | Ewa Kater Paulina Klimentowska | 7.0 7.0 | WP MA | e-shuster.pl KB POLFA Warszawa | 56.86 | 18 | 99 | |
6 | 215 | Witold Turant Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice CKM Łódź | 56.52 | 17 | 92 | |
7 | 220 | Adam Walczyński Marcin Zgirski | 4.0 4.0 | PM | 56.37 | 15 | 85 | ||
8 | 232 | Elżbieta Czekaj Sławomir Henclik | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 55.53 | 13 | 78 | |
9 | 231 | Wiesław Sienkiewicz Adam Chmielewski | 4.0 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 55.18 | 11 | 72 | |
10 | 245 | Maciej Kowalski Szczepan Chruścicki | 7.0 4.0 | MA PM | K2 OLDERSI Raszyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 55.10 | 9 | 66 | |
11 | 264 | Kazimierz Gralak Robert Stoliński | 18.0 13.0 | PM MA | CKiS Pruszcz Gdański KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 55.08 | 7 | 60 | |
12 | 255 | Bogusław Pawszak Sylwester Cieślak | 12.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 54.85 | 6 | 55 | |
13 | 214 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 4.0 18.0 | MA | Okręgowa Izba Lekarska Warszawa INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 54.31 | 5 | 50 | |
14 | 254 | Wiesław Andruk Marek Bałdysz | 7.0 12.0 | MA LB | K2 OLDERSI Raszyn SINGLETON Zielona Góra | 54.11 | 5 | 45 | |
15 | 212 | Jacek Ciechomski Stanisaława Ronen | 18.0 5.0 | MA ISR | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 53.50 | 5 | 40 | |
16 | 259 | Aleksander Gruca Jan Gaweł | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 53.37 | 4 | 35 | |
17 | 238 | Sławomir Piechocki Paweł Gruszczyński | 4.0 4.0 | WP | Budowlani Chodzież AZS AE Poznań | 52.99 | 4 | 30 | |
18 | 247 | Jacek Lasota Michał Wantke | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 52.61 | 4 | 25 | |
19 | 250 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 52.58 | 3 | 20 | |
20 | 219 | Julian Jurski Robert Kamiński | 7.0 2.5 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania I Włocławek | 52.39 | 3 | 15 | |
21 | 227 | Kazimierz Dominiak Dariusz Zieliński | 7.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy MERITUM Gdańsk | 52.26 | 3 | 10 | |
22 | 213 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia | 52.01 | 2 | 5 | |
23 | 224 | Mariusz Pater Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | 51.81 | 2 | ||
24 | 256 | Jerzy Misiak Edward Bednarczyk | 13.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 51.46 | 1 | ||
25 | 239 | Vytautas Vainikonis Wojciech Olański | 13.0 19.0 | PD | Katok SL Mińsk | 50.85 | 1 | ||
26 | 228 | Grzegorz Superson Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | MP PM | Wincor Nixdorf Cracovia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 49.67 | 1 | ||
27 | 225 | Jakub Wojcieszek Krzysztof Sikorski | 7.0 18.0 | WP PM | Dąbrówka Starka Poznań ANDRZEJKI Gdańsk | 49.51 | 1 | ||
28 | 226 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 1.0 7.0 | MA | Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 49.23 | |||
29 | 258 | Andrzej Grynder Jacek Piotrowski | 7.0 12.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 48.79 | |||
30 | 234 | Roman Kowalewski Wojciech Mikusek | 2.5 1.5 | PM | LOS Gdynia | 48.65 | |||
31 | 229 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 48.55 | ||||
32 | 248 | Janusz Kobylarski Piotr Chełmikowski | 2.0 | PM NZ | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 48.45 | |||
33 | 211 | Cathy Bałdysz Ewa Banaszkiewicz | 12.0 13.0 | WP MA | e-shuster.pl NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 48.35 | |||
34 | 261 | Marta Maj-Rudnicka Ryszard Zubiel | 12.0 4.0 | WP LD | Consus II Kalisz CKM Łódź | 47.99 | |||
35 | 221 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 47.94 | |||
36 | 243 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 4.0 1.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 47.93 | |||
37 | 216 | Robert Rychlicki Tadeusz Wasilewski | 4.0 4.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz Forta Rogowo | 46.87 | |||
38 | 235 | Anna Czarnowska Jan Stańczak | 1.5 7.0 | DS WM | KS Gwardia VIK Wroclaw NARIE Morąg-Szczytno | 46.49 | |||
39 | 244 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 46.23 | |||
40 | 236 | Adam Wszeborowski Krzysztof Krajewski | 2.5 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 45.76 | |||
41 | 241 | Paula Leslie Solvi Remen | 5.0 5.0 | NOR | 45.71 | ||||
42 | 237 | Stanisław Pająk Jacek Szutowicz | 12.0 18.0 | SW PM | Senator - Dropol Starachowice | 45.62 | |||
43 | 217 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 45.31 | |||
44 | 233 | Grażyna Juszczak Alison Nissen | 2.5 1.0 | PM | ALISON TEAM Gdańsk | 44.92 | |||
45 | 230 | Jerzy Pasich Marek Niesłuchowski | 7.0 4.0 | MP PM | Leskowiec Wadowice ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 44.83 | |||
46 | 251 | Michał Dolny Artur Kłosiński | 1.5 | KP NZ | DOL-BY Bydgoszcz | 43.89 | |||
47 | 242 | Wiesław Teresiński Ingar Hansen | 4.0 5.0 | LU NOR | YAMIT ZAMOŚĆ | 43.26 | |||
48 | 257 | Frank Svindahl Tomas Stakenas | 2.0 | MA PD | Singleton Warszawa Simpleksas Kowno | 43.25 | |||
49 | 222 | Robert Łataś Ryszard Jaśkiewicz | 2.5 7.0 | SW MP | GSM OK Kielce GOK Rożnów | 43.03 | |||
50 | 249 | Michał Wróblewski Dariusz Podfigurny | 1.5 2.5 | PM | WRÓBLE Gdańsk MERITUM Gdańsk | 42.85 | |||
51 | 253 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 42.39 | |||
52 | 218 | Waldemar Siuda Zdzisław Patreuha | 7.0 2.5 | DS | BKB Bolesławiec BKB Pogrom Bolesławiec | 42.18 | |||
53 | 223 | Marzena Banach Barbara Boros | 1.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 41.38 | |||
54 | 240 | Ryszard Kamiński Andrzej Pella | 2.5 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ACOL +75 Gdańsk | 34.49 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-31 o 01:06:43