III Otwarty Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 221 | Jakub Wojcieszek Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 68.05 | 19 | 135 | |
2 | 234 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 60.29 | 17 | 121 | |
3 | 236 | Edmund Pinkiewicz Kazimierz Gralak | 12.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia CKiS Pruszcz Gdański | 60.01 | 15 | 109 | |
4 | 215 | Tadeusz Wasilewski Robert Rychlicki | 4.0 4.0 | KP | Forta Rogowo Chemik II Bydgoszcz | 59.23 | 13 | 98 | |
5 | 229 | Grzegorz Superson Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | MP PM | Wincor Nixdorf Cracovia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 55.66 | 10 | 87 | |
6 | 219 | Michał Dolny Artur Kłosiński | 1.5 | KP NZ | DOL-BY Bydgoszcz | 54.97 | 8 | 77 | |
7 | 216 | Marta Maj-Rudnicka Andrzej Kozikowski | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 54.83 | 6 | 67 | |
8 | 223 | Cathy Bałdysz Ewa Banaszkiewicz | 12.0 13.0 | WP MA | e-shuster.pl NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 54.54 | 4 | 57 | |
9 | 243 | Michał Wróblewski Szczepan Chruścicki | 1.5 4.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.20 | 4 | 48 | |
10 | 241 | Michał Górski Agnieszka Sławenta | 7.0 1.5 | PM DS | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe KS AZS PWR V Wrocław | 53.74 | 3 | 40 | |
11 | 228 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec Wadowice | 53.68 | 3 | 32 | |
12 | 222 | Robert Kamiński Jerzy Kurzawski | 2.5 4.0 | KP | Scania I Włocławek Scania II Włocławek | 52.25 | 3 | 24 | |
13 | 231 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 52.15 | 2 | 16 | |
14 | 242 | Robert Kras Jan Skąpski | 1.5 2.5 | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe Zorro12 Olsztyn | 51.69 | 2 | 8 | |
15 | 226 | Zbigniew Stikel Krzysztof Czapczyk | 1.5 | PM NZ | ALFA Gdynia | 51.13 | 2 | ||
16 | 237 | Marek Bałdysz Wiesław Andruk | 12.0 7.0 | LB MA | SINGLETON Zielona Góra K2 OLDERSI Raszyn | 51.11 | 1 | ||
17 | 218 | Julian Jurski Mariusz Pater | 7.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 50.98 | 1 | ||
18 | 227 | Mirosław Małypan Janusz Kobylarski | 2.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 50.87 | |||
19 | 239 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 50.82 | |||
20 | 213 | Kazimierz Wołowiec Marian Kowalski | 4.0 4.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 50.45 | |||
21 | 225 | Marek Makulec Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 50.07 | |||
22 | 233 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 48.87 | |||
23 | 211 | Antoni Sękowski Zbigniew Pinkiewicz | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia SPÓJNIA Gdańsk | 47.84 | |||
24 | 232 | Edward Bednarczyk Artur Toeplitz | 4.0 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 47.19 | |||
25 | 244 | Anna Pełszyńska Loretta Kałwa | 4.0 1.0 | SL DS | GKS Piast I Gliwice KS AZS PWR XIV Wrocław | 46.88 | |||
26 | 230 | Janusz Wróblewski Adam Wróblewski | 7.0 | WM NZ | Leśnik Nowe Ramuki | 45.18 | |||
27 | 220 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 44.97 | ||||
28 | 235 | Roman Kowalewski Wojciech Mikusek | 2.5 1.5 | PM | LOS Gdynia | 44.93 | |||
29 | 214 | Robert Łataś Ryszard Jaśkiewicz | 2.5 7.0 | SW MP | GSM OK Kielce GOK Rożnów | 44.34 | |||
30 | 238 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 44.03 | |||
31 | 240 | Piotr Kamoda Anna Czarnowska | 0.5 1.5 | PM DS | KS Gwardia VIK Wroclaw | 39.31 | |||
32 | 224 | Sławomir Juchnicki Anna Tompolska | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 38.24 | |||
33 | 217 | Konrad Żurawski Jarosław Wulnikowski | 1.0 1.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy | 35.76 | |||
34 | 212 | Krystyna Widerska Jolanta Klikowicz | 4.0 | PM NZ | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 31.74 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-31 o 01:06:05