II Otwarty Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 14 | Joanna Małecka Paweł Małecki | 2.0 7.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl Connector Poznań | 60.14 | 20 | 135 | ||
2 | 18 | Jakub Wojcieszek Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 58.61 | 18 | 121 | ||
3 | 12 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 58.55 | 15 | 109 | ||
4 | 43 | Jan Skąpski Robert Kras | 2.5 1.5 | WM PM | Zorro12 Olsztyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 57.77 | 13 | 98 | ||
5 | 41 | Wiesław Andruk Marek Bałdysz | 7.0 12.0 | MA LB | K2 OLDERSI Raszyn SINGLETON Zielona Góra | 57.34 | 11 | 87 | ||
6 | 36 | Agnieszka Sławenta Piotr Wiankowski | 1.5 12.0 | DS MA | KS AZS PWR V Wrocław Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.71 | 9 | 77 | ||
7 | 17 | Marta Maj-Rudnicka Andrzej Kozikowski | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 54.97 | 6 | 67 | ||
8 | 26 | Kazimierz Gralak Antoni Sękowski | 18.0 18.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański ALFA Gdynia | 54.55 | 4 | 57 | ||
9 | 39 | Ryszard Kamiński Krzysztof Niemkiewicz | 2.5 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe HOTEL AMBER Gdańsk | 54.44 | 4 | 48 | ||
10 | 22 | Artur Toeplitz Michał Samet | 4.0 | PM NZ | WIMPEL Gdańsk | 0.10 | 54.27 | 4 | 40 | |
11 | 25 | Krzysztof Sikorski Michał Wantke | 18.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 54.22 | 3 | 32 | ||
12 | 29 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec Wadowice | 53.44 | 3 | 24 | ||
13 | 44 | Zbigniew Pinkiewicz Jacek Piotrowski | 13.0 12.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 52.88 | 2 | 16 | ||
14 | 11 | Marta Janeczek Paulina Klimentowska | 7.0 7.0 | PM MA | DARLES SANTERM Gdańsk KB POLFA Warszawa | 52.01 | 2 | 8 | ||
15 | 28 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 51.26 | 2 | |||
16 | 21 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 50.27 | 1 | |||
17 | 23 | Sławomir Juchnicki Anna Tompolska | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 50.24 | 1 | |||
18 | 40 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 49.03 | ||||
19 | 20 | Zbigniew Kamiński Tomasz Tarasiuk | 2.0 2.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 48.71 | ||||
20 | 15 | Andrzej Pella Józef Gnaciński | 2.5 4.0 | PM | ACOL +75 Gdańsk | 48.69 | ||||
21 | 33 | Zbigniew Lasocki Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | ZP KP | ASKO-TECH Szczecin Forta Rogowo | 47.59 | ||||
22 | 27 | Małgorzata Kusiak Aleksander Czwakiel | 2.0 2.0 | WP | Dąbrówka Ladies Poznań Dąbrówka Absolwent Poznań | 46.86 | ||||
23 | 35 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 46.14 | ||||
24 | 32 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 46.11 | ||||
25 | 38 | Janusz Kobylarski Robert Łataś | 2.0 2.5 | PM SW | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk GSM OK Kielce | 46.09 | ||||
26 | 16 | Jan Gaweł Aleksander Gruca | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 46.06 | ||||
27 | 42 | Piotr Suchodolski Edward Bednarczyk | 2.5 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk | 45.77 | ||||
28 | 24 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 44.93 | |||||
29 | 31 | Marcin Bojarski Łukasz Sobczak | 2.5 1.5 | MP LD | Wincor Nixdorf Cracovia | 44.51 | ||||
30 | 34 | Andrzej Michałowski Sławomir Piekut | 2.5 13.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 44.20 | ||||
31 | 13 | Barbara Boros Marzena Banach | 1.0 | PM NZ | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 44.00 | ||||
32 | 37 | Paweł Anastaziak Michał Wróblewski | 2.5 1.5 | PM | MERITUM Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | 43.26 | ||||
33 | 30 | Leszek Szkudlarek Szczepan Chruścicki | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 42.32 | ||||
34 | 19 | Michał Dolny Artur Kłosiński | 1.5 | KP NZ | DOL-BY Bydgoszcz | 35.84 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-31 o 01:05:06