IX Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 97 | Piotr Zatorski Piotr Tuczyński | 13.0 12.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 70.58 | 48 | 270 | ||
2 | 56 | Adam Błachnio Aleksander Skop | 7.0 7.0 | KP | Konkret Chełmno | 65.58 | 46 | 254 | ||
3 | 60 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 62.99 | 43 | 241 | ||
4 | 55 | Elżbieta Czekaj Dariusz Bogucki | 7.0 12.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 62.62 | 41 | 229 | ||
5 | 18 | Konrad Stenzel Sylwester Sommer | 2.5 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 61.59 | 39 | 219 | ||
6 | 30 | Michał Kwiecień Jacek Kalita | 24.0 19.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 60.99 | 38 | 210 | ||
7 | 45 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 60.86 | 36 | 201 | ||
8 | 75 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 59.79 | 34 | 193 | ||
9 | 38 | Ziemowit Nowak Daniel Wesołowski | 4.0 2.0 | PM | IMPAS Sztum | 59.52 | 32 | 185 | ||
10 | 101 | Jakub Kasprzak Igor Kravchenko | 7.0 4.0 | PM PD | 58.73 | 30 | 177 | |||
11 | 41 | Aleksander Kasprzak Mirosław Szaliński | 18.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 58.45 | 28 | 170 | ||
12 | 65 | Krzysztof Sikorski Józef Pochroń | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk ALFA Gdynia | -0.50 | 58.32 | 26 | 163 | |
13 | 23 | Jerzy Kniga-Leosz Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media K2 OLDERSI Raszyn | 57.29 | 24 | 156 | ||
14 | 33 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 57.24 | 22 | 150 | ||
15 | 15 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 56.86 | 20 | 144 | ||
16 | 31 | Maris Matisons Jelena Alfejeva | 18.0 5.0 | LVA | 56.38 | 18 | 138 | |||
17 | 96 | Piotr Wiankowski Agnieszka Sławenta | 12.0 1.5 | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KS AZS PWR V Wrocław | 55.95 | 16 | 132 | ||
18 | 53 | Tomasz Paluchowski Paulina Klimentowska | 12.0 7.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KB POLFA Warszawa | 55.84 | 14 | 126 | ||
19 | 28 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 55.79 | 12 | 120 | ||
20 | 63 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 55.56 | 10 | 114 | ||
21 | 37 | Antoni Sękowski Bogdan Małysz | 18.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia ANDRZEJKI Gdańsk | 55.46 | 10 | 108 | ||
22 | 64 | Aleksandra Talaczek Zofia Bałdysz | 1.5 1.5 | MP DS | MPEC III Tarnów KS AZS PWR X Wrocław | 55.43 | 9 | 102 | ||
23 | 66 | Michał Tuszyński Piotr Radzikowski | 2.5 7.0 | MP | Drogowiec Kraków Milo Kraków | 55.31 | 9 | 96 | ||
24 | 70 | Sławomir Henclik Andrzej Fronczak | 18.0 18.0 | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk SBS Pale Franki Elbląg | 55.26 | 9 | 90 | ||
25 | 98 | Krzysztof Jassem Paweł Jassem | 24.0 13.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 55.17 | 8 | 84 | ||
26 | 104 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 55.16 | 8 | 78 | ||
27 | 32 | Piotr Walczak Jarosław Cieślak | 19.0 15.0 | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | 54.86 | 8 | 72 | ||
28 | 89 | Sylwester Cieślak Stanisław Janik | 7.0 12.0 | MA WP | Singleton Warszawa Bridge Club MOSiR Wałcz | 54.14 | 7 | 66 | ||
29 | 87 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 4.0 4.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 54.06 | 7 | 60 | ||
30 | 84 | Wojciech Strzemecki Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MP MA | TS Wisła Kraków Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.80 | 7 | 54 | ||
31 | 74 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 53.59 | 6 | 48 | ||
32 | 27 | Edmund Czubak Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 53.46 | 6 | 42 | ||
33 | 85 | Ewa Miszewska Renata Neronowicz | 18.0 12.0 | WP MA | MY PO-WA Poznań Singleton Warszawa | 53.22 | 6 | 36 | ||
34 | 48 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Poznań | 52.78 | 5 | 30 | ||
35 | 50 | Sławomir Olech Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 52.56 | 5 | 24 | ||
36 | 14 | Anna Sarniak Sławomir Kolarz | 18.0 4.0 | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock Singleton Warszawa | 52.55 | 5 | 18 | ||
37 | 92 | Ireneusz Dzikowski Krzysztof Kurkiewicz | 18.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk SDK Tczew | 52.18 | 4 | 12 | ||
38 | 59 | Elżbieta Wesołowska Elżbieta Gralak | 7.0 1.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 51.45 | 4 | 6 | ||
39 | 35 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | 51.42 | 4 | |||
40 | 93 | Agnieszka Chudy Joanna Michalska | 2.0 1.5 | DS | KS AZS Politechnika Wrocławska KS AZS PWR XIV Wrocław | 51.38 | 3 | |||
41 | 79 | Edward Bednarczyk Bogusław Pawszak | 4.0 12.0 | PM MA | Singleton Warszawa | 51.28 | 3 | |||
42 | 12 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 51.26 | 3 | |||
43 | 61 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 50.86 | 2 | |||
44 | 90 | Szczepan Chruścicki Józef Idczak | 4.0 7.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.76 | 2 | |||
45 | 80 | Jacek Ciechomski Waldemar Burakowski | 18.0 13.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 50.73 | 2 | |||
46 | 102 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 50.65 | 1 | |||
47 | 77 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 50.54 | 1 | |||
48 | 71 | Michał Wantke Jacek Lasota | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 50.48 | ||||
49 | 42 | Jolanta Bartczak Mariusz Grabowski | 1.5 7.0 | WP ZP | Ziemowit II Złotów POGOŃ Połczyn Zdrój | 49.45 | ||||
50 | 67 | Mirosław Małecki Marek Wichtowski | 7.0 4.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl | 48.99 | ||||
51 | 13 | Adrian Górka Marcin Dobrowolski | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 48.92 | ||||
52 | 83 | Marek Niesłuchowski Andrzej Grynder | 4.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 48.86 | ||||
53 | 25 | Waldemar Radziak Marek Jeleniewski | 12.0 13.0 | MA WP | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 48.83 | ||||
54 | 40 | Wacław Janicki Sylwester Walerowicz | 13.0 12.0 | WP | Unia I Leszno | 48.81 | ||||
55 | 17 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 2.0 | WP | Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 48.78 | ||||
56 | 19 | Adam Waszkiewicz Jan Grzeszczak | 2.0 2.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 48.77 | ||||
57 | 21 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 48.68 | ||||
58 | 29 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 48.49 | ||||
59 | 26 | Wojciech Stachnik Grzegorz Wadas | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 48.25 | ||||
60 | 58 | Marcin Kut Leszek Wesołowski | 4.0 12.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy CKiS Pruszcz Gdański | 48.20 | ||||
61 | 34 | Roman Marczewski Adam Ilkiewicz | 4.0 4.0 | ZP | ZZBS Szczecin MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno | 47.97 | ||||
62 | 68 | Mariusz Kraśnicki Jacek Ochijewicz | 4.0 | LD MA | KDK 1 Kutno | 47.84 | ||||
63 | 54 | Renata Dancewicz Robert Nowicki | 4.0 13.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 47.61 | ||||
64 | 94 | Sławomir Piechocki Agata Chojnicka | 4.0 1.5 | WP PM | Budowlani Chodzież WILCZKI Gdańsk | 47.59 | ||||
65 | 36 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 47.52 | ||||
66 | 22 | Aleksander Jezioro Jerzy Pasich | 19.0 7.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice Leskowiec Wadowice | 47.51 | ||||
67 | 62 | Maria Tomczewska Witold Kaliński | 7.0 12.0 | PM | PIANPUR Sierakowice SPÓJNIA Gdańsk | 47.16 | ||||
68 | 47 | Piotr Suchodolski Arkadiusz Górzewski | 2.5 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 47.01 | ||||
69 | 44 | Dariusz Borysow Julian Jurski | 4.0 7.0 | KP PM | BIN Aleksandrów Kujawski KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 46.63 | ||||
70 | 99 | Jacek Janowski Marek Bałdysz | 18.0 12.0 | SW LB | SPS CONSTRUCTION Kielce SINGLETON Zielona Góra | 46.48 | ||||
71 | 69 | Tomasz Wiśniewski Mateusz Sobczak | 2.0 2.5 | MA | LEW i ATAN Płock AZS UW ROZJAZD Warszawa | 46.31 | ||||
72 | 72 | Waldemar Sroczyński Zbigniew Skibicki | 4.0 2.5 | WP PM | PAB Poznań ALFA Gdynia | 46.10 | ||||
73 | 49 | Aleksander Krych Rafał Marks | 7.0 2.5 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 45.96 | ||||
74 | 78 | Maciej Gruszka Robert Szeklicki | 2.0 4.0 | WP | Dąbrówka Poznań | 44.63 | ||||
75 | 88 | Michał Górski Maciej Bystrzejewski | 7.0 7.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 43.96 | ||||
76 | 52 | Józef Gnaciński Ryszard Jarmużewski | 4.0 4.0 | PM | ACOL +75 Gdańsk PIANPUR Sierakowice | 43.48 | ||||
77 | 51 | Jadwiga Nowak Zbigniew Walczyński | 7.0 7.0 | WP PM | IOR I Poznań ALFA Gdynia | 43.39 | ||||
78 | 81 | Urszula Kędzierska Łukasz Kalbarczyk | 4.0 4.0 | MA | K2 Delta Raszyn AZS UW 1 | 43.07 | ||||
79 | 46 | Zbigniew Santkiewicz Andrzej Majkowski | 1.5 1.0 | MA PM | TEAM - Natolin Warszawa | 42.46 | ||||
80 | 11 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 42.32 | |||||
81 | 39 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 4.0 | MA | KS Wesoła Warszawa Singleton Warszawa | 42.30 | ||||
82 | 91 | Danuta Krupnik Lech Kurowski | 4.0 7.0 | MP DS | Singleton Kraków KS AZS PWR II WROCŁAW | 42.23 | ||||
83 | 86 | Andrzej Riss Jadwiga Jeziorska | 1.5 | PM NZ | BUDMOR TREFL Władysławowo | 41.65 | ||||
84 | 76 | Wiesław Teresiński Robert Łataś | 4.0 2.5 | LU SW | YAMIT ZAMOŚĆ GSM OK Kielce | 41.55 | ||||
85 | 24 | Valery Davydouski Larysa Kuzniatsova | 0.5 2.0 | PD | Extreme Białoruś | 40.09 | ||||
86 | 73 | Barbara Boros Marek Boros | 1.0 4.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 39.89 | ||||
87 | 16 | Katarzyna Paluchowska Eugeniusz Treichel | 1.5 0.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 39.27 | ||||
88 | 82 | Marek Kryniewski Danuta Żabicka | 4.0 4.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 39.23 | ||||
89 | 20 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 38.37 | ||||
90 | 100 | Piotr Buczkowski Jacek Kuśmierz | 4.0 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk CKiS Pruszcz Gdański | 37.68 | ||||
91 | 95 | Andrzej Proczkowski Zbigniew Lasocki | 7.0 | PK ZP | Singleton Podkarpacki ASKO-TECH Szczecin | 35.59 | ||||
92 | 103 | Elżbieta Pasiuk Andrzej Michałowski | 2.5 | NZ PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 34.64 | ||||
93 | 43 | Krzysztof Niemkiewicz Krzysztof Przybielski | 4.0 2.5 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 33.11 | ||||
94 | 57 | Adam Suchodolski Anna Czarnowska | 1.5 | PM DS | MERITUM Gdańsk KS Gwardia VIK Wroclaw | 25.20 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-05 o 12:45:35