VII Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 41 | Robert Łataś Wiesław Teresiński | 2.5 4.0 | SW LU | GSM OK Kielce YAMIT ZAMOŚĆ | 61.89 | 48 | 270 | |
2 | 110 | Sylwester Walerowicz Sławomir Henclik | 12.0 18.0 | WP PM | Unia I Leszno ANDRZEJKI Gdańsk | 61.25 | 47 | 256 | |
3 | 16 | Edmund Czubak Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 61.18 | 45 | 245 | |
4 | 24 | Marek Bednarczyk Stanisław Szejko | 4.0 | NZ PM | SPÓJNIA Gdańsk | 60.59 | 43 | 235 | |
5 | 15 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 60.37 | 41 | 227 | |
6 | 72 | Jarosław Cieślak Piotr Walczak | 15.0 19.0 | WP | CONSUS Kalisz Consus II Kalisz | 60.17 | 40 | 220 | |
7 | 119 | Grażyna Brewiak Adam Błachnio | 18.0 7.0 | MA KP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock Konkret Chełmno | 59.87 | 38 | 213 | |
8 | 90 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 59.81 | 37 | 207 | |
9 | 62 | Janusz Kobylarski Witold Kaliński | 2.0 12.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 59.52 | 35 | 201 | |
10 | 65 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 59.02 | 34 | 195 | |
11 | 60 | Sławomir Zawiślak Sławomir Olech | 19.0 18.0 | MA | Singleton Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 58.81 | 32 | 190 | |
12 | 105 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 58.79 | 31 | 185 | |
13 | 98 | Michał Górski Igor Kravchenko | 7.0 4.0 | PM PD | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 58.58 | 29 | 180 | |
14 | 54 | Marcin Walczak Robert Chmielak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 58.44 | 28 | 175 | |
15 | 121 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 4.0 4.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 58.05 | 26 | 170 | |
16 | 56 | Waldemar Radziak Waldemar Burakowski | 12.0 13.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 57.76 | 24 | 165 | |
17 | 93 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 57.28 | 23 | 160 | |
18 | 97 | Mirosław Małecki Marek Wichtowski | 7.0 4.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl | 57.00 | 21 | 155 | |
19 | 94 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 56.95 | 20 | 150 | |
20 | 124 | Krzysztof Przybielski Maciej Macur | 2.5 1.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 56.87 | 18 | 145 | |
21 | 80 | Wojciech Gaweł Rafał Jagniewski | 7.0 18.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 56.58 | 17 | 140 | |
22 | 43 | Sławomir Kolarz Anna Sarniak | 4.0 18.0 | MA | Singleton Warszawa INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 56.41 | 15 | 135 | |
23 | 83 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 56.02 | 14 | 130 | |
24 | 49 | Claudia Vechiatto Berthold Engel | 5.0 5.0 | GER | 55.63 | 12 | 125 | ||
25 | 42 | Danuta Krupnik Ireneusz Głowacki | 4.0 2.5 | MP MA | Singleton Kraków LEW i ATAN Płock | 55.32 | 11 | 120 | |
26 | 100 | Andrzej Bunikowski Marta Janeczek | 18.0 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 55.08 | 10 | 115 | |
27 | 95 | Marek Bałdysz Andrzej Lućko | 12.0 18.0 | LB SW | SINGLETON Zielona Góra ŚZBS Kielce | 54.37 | 10 | 110 | |
28 | 11 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 54.10 | 9 | 105 | ||
29 | 103 | Krzysztof Jassem Paweł Jassem | 24.0 13.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 53.31 | 9 | 100 | |
30 | 34 | Grzegorz Superson Krzysztof Superson | 4.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 53.05 | 9 | 95 | |
31 | 23 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 52.88 | 9 | 90 | |
32 | 31 | Stanisław Janik Leszek Moszczyński | 12.0 7.0 | WP KP | Bridge Club MOSiR Wałcz Konkret Chełmno | 52.77 | 8 | 85 | |
33 | 36 | Sylwester Cieślak Łukasz Kalbarczyk | 7.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa AZS UW 1 | 52.74 | 8 | 80 | |
34 | 45 | Tomasz Winciorek Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | MA WP | Singleton Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 52.68 | 8 | 75 | |
35 | 39 | Waldemar Sroczyński Kazimierz Cios | 4.0 7.0 | WP SL | PAB Poznań PZITB Bielsko-Biała | 52.50 | 8 | 70 | |
36 | 37 | Maciej Bystrzejewski Paweł Małecki | 7.0 7.0 | PM WP | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Connector Poznań | 52.43 | 7 | 65 | |
37 | 76 | Robert Krawczyk Zbigniew Prasek | 1.5 4.0 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 52.25 | 7 | 60 | |
38 | 26 | Robert Szeklicki Maciej Gruszka | 4.0 2.0 | WP | Dąbrówka Poznań | 52.24 | 7 | 55 | |
39 | 32 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 51.97 | 7 | 50 | |
40 | 38 | Józef Idczak Andrzej Pella | 7.0 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ACOL +75 Gdańsk | 51.95 | 6 | 45 | |
41 | 109 | Piotr Tuczyński Piotr Zatorski | 12.0 13.0 | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 51.80 | 6 | 40 | |
42 | 107 | Bogdan Palczyński Reginald Sukiennik | 7.0 7.0 | MP | Dyktator Kraków | 51.76 | 6 | 35 | |
43 | 55 | Kazimierz Gralak Edmund Pinkiewicz | 18.0 12.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański ALFA Gdynia | 51.73 | 5 | 30 | |
44 | 85 | Wacław Janicki Dariusz Borysow | 13.0 4.0 | WP KP | Unia I Leszno BIN Aleksandrów Kujawski | 51.57 | 5 | 25 | |
45 | 96 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 51.43 | 5 | 20 | |
46 | 126 | Dariusz Bogucki Ireneusz Dzikowski | 12.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 51.28 | 5 | 16 | |
47 | 68 | Eugeniusz Starzyński Piotr Buczkowski | 4.0 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy WIMPEL Gdańsk | 51.27 | 4 | 12 | |
48 | 127 | Edward Bednarczyk Jerzy Rozenberg | 4.0 2.0 | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo | 51.25 | 4 | 8 | |
49 | 71 | Wiesław Rafalski Piotr Kaliński | 1.0 4.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy Scania II Włocławek | 51.24 | 4 | 4 | |
50 | 59 | Agata Chojnicka Agnieszka Chudy | 1.5 2.0 | PM DS | WILCZKI Gdańsk KS AZS Politechnika Wrocławska | 51.24 | 4 | ||
51 | 30 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 51.11 | 3 | ||
52 | 58 | Mariusz Kraśnicki Jacek Ochijewicz | 4.0 | LD MA | KDK 1 Kutno | 51.07 | 3 | ||
53 | 73 | Leszek Szkudlarek Mirosław Małypan | 7.0 2.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.99 | 3 | ||
54 | 22 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 50.97 | 3 | ||
55 | 20 | Adam Ilkiewicz Roman Marczewski | 4.0 4.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno ZZBS Szczecin | 50.93 | 2 | ||
56 | 75 | Krzysztof Sikorski Andrzej Fronczak | 18.0 18.0 | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk SBS Pale Franki Elbląg | 50.93 | 2 | ||
57 | 33 | Jacek Lew Antoni Sękowski | 13.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia | 50.78 | 2 | ||
58 | 117 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 50.65 | 2 | ||
59 | 128 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 50.54 | 1 | ||
60 | 106 | Maciej Kowalski Jerzy Kniga-Leosz | 7.0 13.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 50.53 | 1 | ||
61 | 50 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | 50.42 | 1 | ||
62 | 113 | Agnieszka Sławenta Dariusz Chmielewski | 1.5 4.0 | DS PM | KS AZS PWR V Wrocław WIMPEL Gdańsk | 50.38 | |||
63 | 63 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 50.28 | |||
64 | 46 | Konrad Stenzel Sylwester Sommer | 2.5 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 50.21 | |||
65 | 70 | Wojciech Strzemecki Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MP MA | TS Wisła Kraków Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 50.10 | |||
66 | 116 | Łukasz Kosma Tomasz Wiśniewski | 2.0 2.0 | LD MA | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź LEW i ATAN Płock | 50.10 | |||
67 | 88 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 49.90 | |||
68 | 40 | Jacek Ciechomski Jacek Janowski | 18.0 18.0 | MA SW | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa SPS CONSTRUCTION Kielce | 49.51 | |||
69 | 78 | Adam Waszkiewicz Jan Grzeszczak | 2.0 2.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 49.41 | |||
70 | 131 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 49.36 | |||
71 | 115 | Cyrille Teyssonnieres Andrzej Osiński | 0.5 1.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 48.92 | |||
72 | 77 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 18.0 | LVA | 48.85 | ||||
73 | 18 | Wiesław Skubisz Szczepan Chruścicki | 4.0 4.0 | LU PM | YAMIT ZAMOŚĆ Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.82 | |||
74 | 27 | Anna Mandecka Renata Dancewicz | 7.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 48.78 | |||
75 | 52 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | Wincor Nixdorf Cracovia AZS UW ROZJAZD Warszawa | 48.67 | |||
76 | 81 | Maria Tomczewska Piotr Radzikowski | 7.0 7.0 | PM MP | PIANPUR Sierakowice Milo Kraków | 48.63 | |||
77 | 82 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | 1.5 1.0 | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | 48.55 | |||
78 | 89 | Elżbieta Wesołowska Sławomir Lejk | 7.0 2.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański PRZYSTAŃ Juszkowo | 48.50 | |||
79 | 12 | Pavel Klebanovich Elena Shokhan | 2.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 48.43 | |||
80 | 44 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 2.5 | MP | Drogowiec Kraków | 48.40 | |||
81 | 14 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 4.0 | MA | KS Wesoła Warszawa Singleton Warszawa | 48.04 | |||
82 | 35 | Józef Pochroń Aleksander Chrenowski | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia HOTEL AMBER Gdańsk | 47.74 | |||
83 | 129 | Jadwiga Nowak Jan Adamczewski | 7.0 7.0 | WP | IOR I Poznań Budowlani Poznań | 47.66 | |||
84 | 17 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 2.0 | WP | Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 47.57 | |||
85 | 108 | Edward Cios Andrzej Proczkowski | 4.0 | PM PK | Singleton Podkarpacki | 47.37 | |||
86 | 122 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 4.0 13.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia SPÓJNIA Gdańsk | 47.17 | |||
87 | 57 | Ryszard Jarmużewski Henryk Szwarc | 4.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 46.88 | |||
88 | 125 | Zdzisław Koza Waldemar Wnuk | 1.5 1.5 | PM | KOZA-NOSTRA BRIDGE CLUB SCK Sztum | 46.79 | |||
89 | 48 | Eugeniusz Treichel Katarzyna Paluchowska | 0.5 1.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 46.77 | |||
90 | 13 | Piotr Wiankowski Stefan Szenberg | 12.0 7.0 | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa RAG AZS PWR VII WROCŁAW | 46.73 | |||
91 | 84 | Ewa Miszewska Renata Neronowicz | 18.0 12.0 | WP MA | MY PO-WA Poznań Singleton Warszawa | 46.68 | |||
92 | 118 | Andrzej Malinowski Marek Boros | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 46.67 | |||
93 | 86 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 46.65 | |||
94 | 79 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Poznań | 46.56 | |||
95 | 120 | Tadeusz Miesiąc Wojciech Pazda | 1.5 1.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka Politechnika Poznań | 45.92 | |||
96 | 51 | Kazimierz Wielechowski Jarosław Bartosiński | 7.0 4.0 | MA PM | Singleton Warszawa SDK Tczew | 45.90 | |||
97 | 69 | Lechosław Suszka Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 45.73 | |||
98 | 64 | Magdalena Niebuda Dariusz Podfigurny | 1.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 45.24 | |||
99 | 19 | Zofia Bałdysz Przemysław Polowczyk | 1.5 2.0 | DS WP | KS AZS PWR X Wrocław Dąbrówka VII LO Poznań | 44.81 | |||
100 | 21 | Jan Lech Ryszard Zubiel | 4.0 4.0 | WM LD | Orlęta Reszel CKM Łódź | 44.62 | |||
101 | 53 | Paulina Klimentowska Tomasz Paluchowski | 7.0 12.0 | MA | KB POLFA Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 44.23 | |||
102 | 66 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec Wadowice | 44.01 | |||
103 | 25 | Aleksander Kasprzak Krzysztof Kurkiewicz | 18.0 4.0 | PM | SDK Tczew | 43.83 | |||
104 | 67 | Julian Jurski Piotr Turowski | 7.0 7.0 | PM ZP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański POGOŃ Połczyn Zdrój | 43.45 | |||
105 | 29 | Jolanta Bartczak Mariusz Grabowski | 1.5 7.0 | WP ZP | Ziemowit II Złotów POGOŃ Połczyn Zdrój | 43.40 | |||
106 | 91 | Arkadiusz Górzewski Piotr Suchodolski | 4.0 2.5 | PM | WIMPEL Gdańsk MERITUM Gdańsk | 43.33 | |||
107 | 104 | Valery Davydouski Larysa Kuzniatsova | 0.5 2.0 | PD | Extreme Białoruś | 43.17 | |||
108 | 114 | Adam Kozłowski Barbara Boros | 1.5 1.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 42.74 | |||
109 | 112 | Leszek Falkowski Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 42.51 | |||
110 | 61 | Aleksander Jezioro Maciej Superson | 19.0 2.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice Wincor Nixdorf Cracovia | 42.20 | |||
111 | 101 | Andrei Ruski Weronika Simborskaya | 1.0 1.0 | PD | Extreme Białoruś | 41.69 | |||
112 | 87 | Andrzej Michałowski Andrzej Chabierski | 2.5 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe HOTEL AMBER Gdańsk | 41.29 | |||
113 | 99 | Danuta Żabicka Zbigniew Skibicki | 4.0 2.5 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk ALFA Gdynia | 41.07 | |||
114 | 123 | Zbigniew Lasocki Bartosz Grzybowski | 7.0 5.0 | ZP USA | ASKO-TECH Szczecin | 41.06 | |||
115 | 102 | Maria Domagałło Paweł Łużecki | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 40.54 | |||
116 | 111 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 40.50 | |||
117 | 47 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 40.25 | |||
118 | 92 | Eugeniusz Rogiński Czesław Thrun | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 39.39 | |||
119 | 28 | Urszula Kuklińska Eugeniusz Kukliński | 4.0 7.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz | 37.95 | |||
120 | 132 | Karol Dunst Anna Czarnowska | 0.5 1.5 | PM DS | ALISON TEAM Gdańsk KS Gwardia VIK Wroclaw | 37.60 | |||
121 | 130 | Franciszek Pałasz Halina Sułkowska | | NZ PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 34.26 | |||
122 | 74 | Bogusław Pawszak Lech Kurowski | 12.0 7.0 | MA DS | Singleton Warszawa KS AZS PWR II WROCŁAW | 22.35 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-03 o 21:31:02