VI Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 68 | Michał Górski Maciej Bystrzejewski | 7.0 7.0 | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 70.00 | 48 | 270 | |
2 | 90 | Krzysztof Jassem Paweł Jassem | 24.0 13.0 | J | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 65.00 | 47 | 256 | |
3 | 29 | Wiesław Skubisz Wiesław Teresiński | 4.0 4.0 | N S | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | 56.00 | 45 | 245 | |
4 | 31 | Jarosław Cieślak Piotr Walczak | 15.0 19.0 | | WP | CONSUS Kalisz Consus II Kalisz | 51.00 | 43 | 235 | |
5 | 16 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 49.00 | 42 | 227 | |
6 | 86 | Dariusz Borysow Wiesław Rafalski | 4.0 1.0 | S S | KP | BIN Aleksandrów Kujawski Bydgoski Klub Brydżowy | 48.00 | 40 | 220 | |
7 | 76 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 47.00 | 39 | 213 | |
8 | 66 | Sylwester Sommer Konrad Stenzel | 4.0 2.5 | | MA | WKRA Żuromin | 46.00 | 37 | 207 | |
9 | 41 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 44.00 | 36 | 198 | |
131 | Paweł Małecki Adam Krysa | 7.0 4.0 | J J | WP MP | Connector Poznań CKiS Skawina I | 44.00 | 36 | 198 | ||
11 | 67 | Michał Gapa Kazimierz Wołowiec | 4.0 4.0 | N S | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo CKiS Pruszcz Gdański | 39.00 | 33 | 188 | |
101 | Janko Katerbau Jacek Leśniczak | 2.0 13.0 | S | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Unia I Leszno | 39.00 | 33 | 188 | ||
13 | 40 | Maciej Kowalski Jerzy Kniga-Leosz | 7.0 13.0 | N | MA | K2 OLDERSI Raszyn Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 38.00 | 30 | 180 | |
14 | 22 | Ryszard Zubiel Włodzimierz Jakowicki | 4.0 7.0 | N S | LD WP | CKM Łódź Consus II Kalisz | 37.00 | 27 | 168 | |
38 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 37.00 | 27 | 168 | ||
96 | Piotr Tuczyński Piotr Zatorski | 12.0 13.0 | J J | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 37.00 | 27 | 168 | ||
112 | Zbigniew Pinkiewicz Andrzej Zaleski | 13.0 4.0 | N N | PM | SPÓJNIA Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk | 37.00 | 27 | 168 | ||
18 | 74 | Jakub Jagodziński Adam Waszkiewicz | 2.5 2.0 | J J | LU DS | KURZAWKA ŁĘCZNA KS AZS PWR V Wrocław | 36.00 | 23 | 155 | |
19 | 33 | Łukasz Mirecki Daniel Wesołowski | 1.5 2.0 | | PM | IMPAS Sztum | 33.00 | 22 | 150 | |
20 | 133 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 32.00 | 20 | 145 | |
21 | 27 | Anna Sarniak Waldemar Sroczyński | 18.0 4.0 | K | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock PAB Poznań | 31.00 | 19 | 140 | |
22 | 109 | Zbigniew Walczyński Jan Klapkowski | 7.0 4.0 | S S | PM | ALFA Gdynia | 29.00 | 17 | 135 | |
23 | 26 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | K | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 26.00 | 16 | 130 | |
24 | 136 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 25.00 | 14 | 125 | |
25 | 25 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | S | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 24.00 | 13 | 118 | |
117 | Maciej Gruszka Robert Szeklicki | 2.0 4.0 | | WP | Dąbrówka Poznań | 24.00 | 13 | 118 | ||
27 | 15 | Sławomir Olech Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 22.00 | 10 | 105 | |
99 | Tomasz Winciorek Jakub Wojcieszek | 18.0 7.0 | J | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 22.00 | 10 | 105 | ||
115 | Sylwester Cieślak Robert Michalski | 7.0 2.5 | S | MA | Singleton Warszawa | 22.00 | 10 | 105 | ||
30 | 12 | Andrzej Kudelski Jan Kudelski | 4.0 4.0 | N | MA | MILAN CPK Milanówek | 21.00 | 9 | 95 | |
31 | 95 | Sławomir Zawiślak Renata Neronowicz | 19.0 12.0 | K | MA | Singleton Warszawa | 20.00 | 9 | 90 | |
32 | 138 | Jan Maciejewski Jarosław Pęski | 7.0 4.0 | N | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 19.00 | 9 | 85 | |
33 | 23 | Piotr Wiankowski Stefan Szenberg | 12.0 7.0 | S | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa RAG AZS PWR VII WROCŁAW | 18.00 | 9 | 74 | |
37 | Robert Nowicki Włodzimierz Kwiatkowski | 13.0 12.0 | S | WP | Dąbrówka Starka Poznań PAB Poznań | 18.00 | 9 | 74 | ||
71 | Kazimierz Rajski Zenon Zielka | 2.0 0.5 | S S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 18.00 | 9 | 74 | ||
113 | Mateusz Sobczak Marcin Bojarski | 2.5 2.5 | J J | MA MP | AZS UW ROZJAZD Warszawa Wincor Nixdorf Cracovia | 18.00 | 9 | 74 | ||
37 | 106 | Piotr Turowski Leszek Falkowski | 7.0 12.0 | | ZP KP | POGOŃ Połczyn Zdrój Chemik Bydgoszcz | 17.00 | 8 | 62 | |
107 | Lechosław Suszka Marek Kryniewski | 4.0 4.0 | S | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 17.00 | 8 | 62 | ||
39 | 127 | Gabriela Gnacińska Janusz Kobylarski | 7.0 2.0 | KN | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 15.00 | 7 | 56 | |
40 | 20 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 12.00 | 7 | 50 | |
119 | Krzysztof Dubno Mirosław Wróblewski | 1.5 | | NZ PM | WRÓBLE Gdańsk | 12.00 | 7 | 50 | ||
42 | 52 | Marcin Franzen Michał Gutowski | 2.0 2.0 | | PM | IMPAS Sztum | 11.00 | 6 | 44 | |
43 | 17 | Renata Dancewicz Edmund Czubak | 4.0 7.0 | K | MA | Singleton Warszawa | 10.00 | 6 | 36 | |
44 | Maciej Superson Aleksander Jezioro | 2.0 19.0 | J N | MP SL | Wincor Nixdorf Cracovia GKS Piast II Gliwice | 10.00 | 6 | 36 | ||
108 | Bogdan Palczyński Reginald Sukiennik | 7.0 7.0 | | MP | Dyktator Kraków | 10.00 | 6 | 36 | ||
46 | 55 | Rafał Wojtczuk Dorota Tokaj-Wojtczuk | 4.0 4.0 | K | MA | ABNEGAT Warszawa | 9.40 | 5 | 28 | |
47 | 14 | Waldemar Burakowski Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | S | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 9.00 | 5 | 22 | |
65 | Andrzej Fronczak Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | S S | WM PM | SBS Pale Franki Elbląg ANDRZEJKI Gdańsk | 9.00 | 5 | 22 | ||
49 | 34 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | S | PM | MERITUM Gdańsk | 8.00 | 5 | 8 | |
45 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | N N | PM | ALFA Gdynia | 8.00 | 5 | 8 | ||
57 | Robert Chmielak Marcin Walczak | 4.0 4.0 | | MA | Czwórka Warszawa | 8.00 | 5 | 8 | ||
94 | Zbigniew Prasek Wojciech Romaszko | 4.0 2.5 | | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 8.00 | 5 | 8 | ||
122 | Piotr Kaliński Jan Lech | 4.0 4.0 | S S | KP WM | Scania II Włocławek Orlęta Reszel | 8.00 | 5 | 8 | ||
54 | 134 | Olga Zabulewicz Leszek Szkudlarek | 4.0 7.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 7.00 | 3 | ||
55 | 50 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | | PM | SDK Tczew | 6.00 | 3 | ||
56 | 59 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | J J | MP | MPEC Tarnów | 5.00 | 3 | ||
129 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | K | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 5.00 | 3 | |||
58 | 105 | Bogusław Pawszak Lech Kurowski | 12.0 7.0 | | MA DS | Singleton Warszawa KS AZS PWR II WROCŁAW | 4.00 | 2 | ||
59 | 82 | Marek Lewandowski Łukasz Ledóchowski | 2.0 2.0 | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 3.00 | 2 | ||
60 | 70 | Dariusz Bogucki Krzysztof Kurkiewicz | 12.0 4.0 | S | PM | DARLES SANTERM Gdańsk SDK Tczew | 1.00 | 2 | ||
73 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 2.5 2.5 | | ZP | AMATOR Szczecin | 1.00 | 2 | |||
83 | Michał Wantke Jacek Lasota | 7.0 7.0 | | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 1.00 | 2 | |||
63 | 130 | Józef Idczak Ryszard Jarmużewski | 7.0 4.0 | S S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PIANPUR Sierakowice | 0.00 | 1 | ||
64 | 60 | Wojciech Olański Cezary Krzemiński | 19.0 18.0 | | PD PM | Katok SL Mińsk FESTIWAL Słupsk | -1.00 | 1 | ||
65 | 69 | Igor Kravchenko Jacek Sikora | 4.0 2.0 | | PD PM | -2.00 | 1 | |||
85 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | S | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | -2.00 | 1 | |||
67 | 84 | Michał Krysa Piotr Marcinowski | 2.0 1.5 | J J | MP DS | MPEC II Tarnów KS AZS PWR. III Wrocław | -4.00 | |||
68 | 18 | Katarzyna Paluchowska Eugeniusz Treichel | 1.5 0.5 | K S | MA | MILAN CPK Milanówek | -5.00 | |||
110 | Ireneusz Dzikowski Aleksander Kasprzak | 18.0 18.0 | S S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk SDK Tczew | -5.00 | ||||
70 | 24 | Danuta Krupnik Zbigniew Skibicki | 4.0 2.5 | K S | MP PM | Singleton Kraków ALFA Gdynia | -7.00 | |||
71 | 48 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 2.0 4.0 | S S | PM | SMBS KOCIEWIE BĄCZEK Skarszewy KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | -8.00 | |||
72 | 75 | Wacław Janicki Jacek Lew | 13.0 13.0 | N S | WP PM | Unia I Leszno ALFA Gdynia | -9.00 | |||
78 | Larysa Kuzniatsova Valery Davydouski | 2.0 0.5 | KS | PD | Extreme Białoruś | -9.00 | ||||
100 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | -9.00 | ||||
132 | Jan Grzeszczak Justyna Duszyńska | 2.5 1.5 | J KJ | DS MA | KS AZS PWR V Wrocław KU AZS UW Warszawa | -9.00 | ||||
139 | Sebastian Piepióra Piotr Tomczak | 7.0 4.0 | | PM | SDK Tczew | -9.00 | ||||
77 | 30 | Andrzej Bunikowski Marta Janeczek | 18.0 7.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | -10.00 | |||
42 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 2.5 | KS K | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | -10.00 | ||||
123 | Marek Bałdysz Andrzej Lućko | 12.0 18.0 | S S | LB SW | SINGLETON Zielona Góra ŚZBS Kielce | -10.00 | ||||
80 | 111 | Piotr Suchodolski Piotr Buczkowski | 2.5 4.0 | | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | -11.00 | |||
81 | 51 | Mariusz Pater Tomasz Brzęcki | 7.0 4.0 | | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | -12.00 | |||
82 | 53 | Piotr Radzikowski Michał Tuszyński | 7.0 2.5 | | MP | Milo Kraków Drogowiec Kraków | -13.00 | |||
83 | 21 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | N | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | -15.00 | |||
72 | Grzegorz Preiss Katarzyna Klimkiewicz | 2.5 2.0 | K | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot WRÓBLE Gdańsk | -15.00 | ||||
85 | 97 | Stanisław Janik Leszek Moszczyński | 12.0 7.0 | | WP KP | Bridge Club MOSiR Wałcz Konkret Chełmno | -16.00 | |||
86 | 13 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | S | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | -18.00 | |||
87 | 43 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | -19.00 | |||
46 | Joanna Małecka Marek Sosiński | 2.0 4.0 | KJ | WP | Polonia Nowy Tomyśl Dąbrówka Poznań | -19.00 | ||||
89 | 35 | Sławomir Henclik Józef Pochroń | 18.0 18.0 | N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk ALFA Gdynia | -20.00 | |||
90 | 102 | Stanisław Bujała Władysław Łobacz | 2.0 | | PM NZ | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -21.00 | |||
140 | Edward Bednarczyk Włodzimierz Mróz | 4.0 0.5 | S | PM | -21.00 | |||||
92 | 28 | Robert Łataś Jerzy Pasich | 2.5 7.0 | N | SW MP | GSM OK Kielce Leskowiec Wadowice | -23.00 | |||
93 | 63 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | N | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | -24.00 | |||
94 | 61 | Elżbieta Wesołowska Jadwiga Nowak | 7.0 7.0 | KS KN | PM WP | CKiS Pruszcz Gdański IOR I Poznań | -25.00 | |||
92 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 2.0 1.5 | KJ KJ | DS PM | KS AZS Politechnika Wrocławska WILCZKI Gdańsk | -25.00 | ||||
96 | 32 | Jacek Janowski Jacek Ciechomski | 18.0 18.0 | | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | -26.00 | |||
97 | 47 | Sławomir Piekut Jarosław Bartosiński | 13.0 4.0 | N | PM | SDK Tczew | -27.00 | |||
98 | 125 | Alicja Kupczyk Roman Wachowiak | 4.0 18.0 | K | KP | Lifocolor Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz | -27.80 | |||
99 | 62 | Zbigniew Santkiewicz Andrzej Majkowski | 1.5 1.0 | S | MA PM | TEAM - Natolin Warszawa | -28.00 | |||
116 | Aleksandra Talaczek Anna Burda | 1.5 0.5 | KJ KJ | MP | MPEC III Tarnów KSOS Kraków | -28.00 | ||||
101 | 120 | Michał Wróblewski Szczepan Chruścicki | 1.5 4.0 | S | PM | WRÓBLE Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -29.00 | |||
102 | 49 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 18.0 | K | LVA | -30.00 | ||||
126 | Andrzej Hycnar Jędrzej Hycnar | 12.0 1.5 | M | PK MP | SKOBUD Tarnobrzeg MPEC II Tarnów | -30.00 | ||||
104 | 64 | Paulina Klimentowska Tomasz Paluchowski | 7.0 12.0 | K | MA | KB POLFA Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | -32.20 | |||
105 | 93 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | -34.00 | |||
106 | 56 | Krzysztof Żak Grzegorz Superson | 2.0 4.0 | | PM MP | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Wincor Nixdorf Cracovia | -35.00 | |||
137 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 2.0 | J J | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | -35.00 | ||||
108 | 54 | Witold Kaliński Jerzy Komorowski | 12.0 4.0 | N S | PM | SPÓJNIA Gdańsk ANDRZEJKI BIS Gdańsk | -37.00 | |||
109 | 98 | Krzysztof Niemkiewicz Maciej Macur | 4.0 1.0 | S | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | -40.00 | |||
110 | 81 | Krzysztof Superson Aleksander Żelazny | 2.0 2.0 | J J | MP WP | Wincor Nixdorf Cracovia Dąbrówka VII LO Poznań | -41.00 | |||
135 | Kazimierz Wielechowski Krzysztof Przybielski | 7.0 2.5 | S | MA PM | Singleton Warszawa HOTEL AMBER Gdańsk | -41.00 | ||||
112 | 36 | Andrzej Stankiewicz Stanisław Szejko | 4.0 4.0 | S S | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | -43.00 | |||
87 | Janusz Warchoł Jerzy Maciejak | 4.0 0.5 | N S | PM | ACOL +75 Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -43.00 | ||||
128 | Paweł Anastaziak Dariusz Podfigurny | 2.5 2.5 | | PM | MERITUM Gdańsk | -43.00 | ||||
115 | 11 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | S | MA | -46.00 | ||||
58 | Andrzej Podgórski Henryk Szwarc | 4.0 4.0 | N N | PM | ACOL +75 Gdańsk KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | -46.00 | ||||
79 | Anna Czarnowska Wojciech Kobiela | 1.5 1.5 | KS | DS PM | KS Gwardia VIK Wroclaw ALISON TEAM Gdańsk | -46.00 | ||||
118 | 91 | Zofia Bałdysz Agnieszka Sławenta | 1.5 1.5 | KJ K | DS | KS AZS PWR X Wrocław KS AZS PWR V Wrocław | -47.00 | |||
119 | 114 | Andrzej Michałowski Robert Krawczyk | 2.5 1.5 | S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | -48.00 | |||
120 | 80 | Krzysztof Antas Sylwester Walerowicz | 18.0 12.0 | S S | WP | Unia I Leszno | -53.00 | |||
121 | 118 | Marek Makulec Tomasz Wiśniewski | 1.5 2.0 | J J | LD MA | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź LEW i ATAN Płock | -54.00 | |||
122 | 103 | Maciej Grabiec Jan Pędziński | 2.5 2.5 | J J | MP WP | MPEC Tarnów Dąbrówka VII LO Poznań | -59.00 | |||
123 | 88 | Loretta Kałwa Joanna Michalska | 1.0 1.5 | KJ KJ | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | -61.00 | |||
124 | 39 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | K S | MA | Singleton Warszawa | -63.00 | |||
124 | Zbigniew Rokicki Tomasz Klimkiewicz | 1.0 2.0 | | PM | ALISON TEAM Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | -63.00 | ||||
126 | 89 | Tadeusz Laszczak Wojciech Strzemecki | 4.0 18.0 | | MA MP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media TS Wisła Kraków | -64.00 | |||
127 | 19 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | J | ZP | MEC Szczecinek | -68.00 | |||
128 | 121 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | -71.00 | |||
129 | 104 | Arkadiusz Górzewski Włodzimierz Kocoń | 4.0 4.0 | | PM | WIMPEL Gdańsk | -89.00 | |||
130 | 77 | Stanisław Brzozowski Andrzej Malinowski | 7.0 4.0 | N N | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | -102.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-02 o 21:35:04