V Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 65 | Sławomir Henclik Andrzej Fronczak | 18.0 18.0 | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk SBS Pale Franki Elbląg | 68.76 | 48 | 270 | |
2 | 51 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 62.61 | 46 | 256 | |
3 | 75 | Włodzimierz Starkowski Kazimierz Omernik | 19.0 18.0 | DS PM | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW ANDRZEJKI Gdańsk | 61.25 | 44 | 245 | |
4 | 117 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 2.0 | WP | Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 61.06 | 43 | 235 | |
5 | 105 | Sławomir Olech Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 60.58 | 41 | 227 | |
6 | 127 | Michał Kwiecień Jacek Kalita | 24.0 19.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 60.22 | 40 | 220 | |
7 | 41 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.0 2.0 | MA | LEW i ATAN Płock | 58.77 | 38 | 213 | |
8 | 81 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 58.77 | 36 | 207 | |
9 | 98 | Renata Neronowicz Ewa Miszewska | 12.0 18.0 | MA WP | Singleton Warszawa MY PO-WA Poznań | 58.75 | 35 | 201 | |
10 | 118 | Piotr Zatorski Piotr Tuczyński | 13.0 12.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 58.64 | 33 | 195 | |
11 | 72 | Julian Jurski Edmund Pinkiewicz | 7.0 12.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański ALFA Gdynia | 58.46 | 32 | 190 | |
12 | 44 | Krzysztof Przybielski Dariusz Sierocki | 2.5 4.0 | PM MA | HOTEL AMBER Gdańsk NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 58.44 | 30 | 185 | |
13 | 111 | Anna Sarniak Waldemar Sroczyński | 18.0 4.0 | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock PAB Poznań | 58.41 | 29 | 180 | |
14 | 20 | Jacek Janowski Jacek Ciechomski | 18.0 18.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.22 | 27 | 175 | |
15 | 124 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 56.82 | 25 | 170 | |
16 | 57 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 56.81 | 24 | 165 | |
17 | 35 | Wacław Janicki Aleksander Chrenowski | 13.0 13.0 | WP PM | Unia I Leszno HOTEL AMBER Gdańsk | 56.79 | 22 | 160 | |
18 | 122 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 13.0 | PD | Katok SL Mińsk | 56.63 | 21 | 155 | |
19 | 37 | Henryk Szwarc Andrzej Żaboklicki | 4.0 4.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 56.63 | 19 | 150 | |
20 | 95 | Józef Pochroń Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | PM SW | ALFA Gdynia ŚZBS Kielce | 56.57 | 18 | 145 | |
21 | 25 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 56.34 | 16 | 140 | |
22 | 22 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 56.15 | 14 | 135 | |
23 | 83 | Arkadiusz Górzewski Dariusz Chmielewski | 4.0 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 55.89 | 13 | 130 | |
24 | 27 | Robert Nowicki Dariusz Bogucki | 13.0 12.0 | WP PM | Dąbrówka Starka Poznań DARLES SANTERM Gdańsk | 55.74 | 11 | 125 | |
25 | 110 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 55.56 | 10 | 120 | |
26 | 115 | Paweł Jassem Krzysztof Jassem | 13.0 24.0 | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 55.43 | 10 | 115 | |
27 | 109 | Wiesław Rafalski Jerzy Pasich | 1.0 7.0 | KP MP | Bydgoski Klub Brydżowy Leskowiec Wadowice | 55.33 | 10 | 110 | |
28 | 56 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 4.0 | MA | KS Wesoła Warszawa Singleton Warszawa | 54.88 | 9 | 105 | |
29 | 102 | Andrzej Pella Józef Idczak | 2.5 7.0 | PM | ACOL +75 Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.75 | 9 | 100 | |
30 | 86 | Olga Zabulewicz Leszek Szkudlarek | 4.0 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 54.71 | 9 | 95 | |
31 | 66 | Ewa Banaszkiewicz Tomasz Winciorek | 13.0 18.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa Singleton Warszawa | 54.67 | 8 | 90 | |
32 | 100 | Jacek Lew Krzysztof Antas | 13.0 18.0 | PM WP | ALFA Gdynia Unia I Leszno | 54.57 | 8 | 85 | |
33 | 21 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 54.49 | 8 | 80 | |
34 | 29 | Grzegorz Superson Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | MP PM | Wincor Nixdorf Cracovia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 54.18 | 8 | 75 | |
35 | 14 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 54.05 | 7 | 70 | |
36 | 96 | Paweł Anastaziak Mirosław Szaliński | 2.5 12.0 | PM | MERITUM Gdańsk SDK Tczew | 54.04 | 7 | 65 | |
37 | 119 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | 1.5 1.0 | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | 53.88 | 7 | 60 | |
38 | 71 | Krzysztof Firkus Jarosław Drewing | 2.5 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 53.77 | 7 | 55 | |
39 | 30 | Leszek Falkowski Piotr Turowski | 12.0 7.0 | KP ZP | Chemik Bydgoszcz POGOŃ Połczyn Zdrój | 53.59 | 6 | 50 | |
40 | 114 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 53.27 | 6 | 45 | |
41 | 70 | Mirosław Białożyt Ireneusz Kowalczyk | 7.0 18.0 | SL | GKS Piast II Gliwice KS ENERGETYK Jaworzno | 53.23 | 6 | 40 | |
42 | 52 | Renata Dancewicz Jerzy Kniga-Leosz | 4.0 13.0 | MA | Singleton Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.21 | 5 | 35 | |
43 | 43 | Robert Łataś Ryszard Jaśkiewicz | 2.5 7.0 | SW MP | GSM OK Kielce GOK Rożnów | 52.36 | 5 | 30 | |
44 | 93 | Stanisław Brzozowski Andrzej Stankiewicz | 7.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 52.32 | 5 | 25 | |
45 | 24 | Włodzimierz Kwiatkowski Ewa Mielcarzewicz | 12.0 4.0 | WP | PAB Poznań System Poznań | 52.19 | 5 | 20 | |
46 | 47 | Jan Grzeszczak Adam Waszkiewicz | 2.5 2.0 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 52.17 | 4 | 15 | |
47 | 116 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 52.06 | 4 | 10 | |
48 | 45 | Jarosław Cieślak Piotr Walczak | 15.0 19.0 | WP | CONSUS Kalisz Consus II Kalisz | 51.99 | 4 | 5 | |
49 | 17 | Andrzej Kudelski Jan Kudelski | 4.0 4.0 | MA | MILAN CPK Milanówek | 51.77 | 4 | ||
50 | 120 | Maciej Grabiec Andrzej Proczkowski | 2.5 | MP PK | MPEC Tarnów Singleton Podkarpacki | 51.68 | 3 | ||
51 | 18 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | 51.68 | 3 | ||
52 | 12 | Stefan Szenberg Aleksander Jezioro | 7.0 19.0 | DS SL | RAG AZS PWR VII WROCŁAW GKS Piast II Gliwice | 51.67 | 3 | ||
53 | 55 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 51.55 | 3 | ||
54 | 121 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 18.0 | LVA | 51.52 | 2 | |||
55 | 19 | Piotr Radzikowski Bartosz Bańkowski | 7.0 1.5 | MP | Milo Kraków AZS AGH Kraków | 51.38 | 2 | ||
56 | 94 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.35 | 2 | ||
57 | 107 | Marek Bałdysz Danuta Krupnik | 12.0 4.0 | LB MP | SINGLETON Zielona Góra Singleton Kraków | 51.07 | 1 | ||
58 | 49 | Roman Wachowiak Tomasz Kupczyk | 18.0 4.0 | KP | Chemik Bydgoszcz Lifocolor Bydgoszcz | 51.02 | 1 | ||
59 | 60 | Krzysztof Sikorski Michał Wantke | 18.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 50.74 | 1 | ||
60 | 62 | Przemysław Wiśniewski Tomasz Wiśniewski | 1.5 2.0 | MA | LEW i ATAN Płock | 50.53 | 1 | ||
61 | 82 | Robert Krawczyk Wojciech Romaszko | 1.5 2.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 50.51 | |||
62 | 34 | Paulina Klimentowska Tomasz Paluchowski | 7.0 12.0 | MA | KB POLFA Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 50.46 | |||
63 | 130 | Anna Puczyńska Karol Gałązka | 2.0 7.0 | MA | Spójnia - Koźmiński Bridge Team Spójnia II Warszawa | 50.40 | |||
64 | 91 | Marek Kryniewski Marek Niesłuchowski | 4.0 4.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 50.01 | |||
65 | 85 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 49.99 | |||
66 | 106 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 49.90 | |||
67 | 80 | Danuta Żabicka Bogusław Pawszak | 4.0 12.0 | PM MA | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Singleton Warszawa | 49.80 | |||
68 | 87 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | Wincor Nixdorf Cracovia AZS UW ROZJAZD Warszawa | 49.28 | |||
69 | 64 | Szczepan Chruścicki Maciej Kowalski | 4.0 7.0 | PM MA | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe K2 OLDERSI Raszyn | 49.23 | |||
70 | 126 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 49.19 | |||
71 | 73 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 49.16 | |||
72 | 84 | Krzysztof Czapczyk Jan Klapkowski | 4.0 | NZ PM | ALFA Gdynia | 49.04 | |||
73 | 101 | Przemysław Polowczyk Łukasz Kosma | 2.0 2.0 | WP LD | Dąbrówka VII LO Poznań MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 48.78 | |||
74 | 38 | Zofia Bałdysz Agnieszka Sławenta | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR X Wrocław KS AZS PWR V Wrocław | 48.52 | |||
75 | 104 | Igor Kravchenko Edward Bednarczyk | 4.0 4.0 | PD PM | 48.41 | ||||
76 | 11 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | MA | 48.26 | ||||
77 | 50 | Maciej Bystrzejewski Michał Górski | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 47.87 | |||
78 | 112 | Wiesław Teresiński Wiesław Skubisz | 4.0 4.0 | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | 47.73 | |||
79 | 58 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 47.69 | |||
80 | 90 | Grażyna Brewiak Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock KURT-ROYCE Poznań | 47.44 | |||
81 | 88 | Piotr Kaliński Dariusz Borysow | 4.0 4.0 | KP | Scania II Włocławek BIN Aleksandrów Kujawski | 47.35 | |||
82 | 28 | Antoni Sękowski Paweł Walerowicz | 18.0 | PM NZ | ALFA Gdynia | 47.25 | |||
83 | 40 | Marek Barylewski Krzysztof Kurkiewicz | 18.0 4.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 47.13 | |||
84 | 39 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 2.5 | MP | Drogowiec Kraków | 47.08 | |||
85 | 74 | Zofia Mikołajczyk Marek Sosiński | 2.5 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Dąbrówka Poznań | 46.95 | |||
86 | 68 | Sylwester Cieślak Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | MA KP | Singleton Warszawa Forta Rogowo | 46.70 | |||
87 | 77 | Jan Gaweł Mirosław Małypan | 4.0 2.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.70 | |||
88 | 108 | Piotr Suchodolski Włodzimierz Kocoń | 2.5 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 46.38 | |||
89 | 46 | Andrzej Malinowski Adam Kozłowski | 4.0 1.5 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.18 | |||
90 | 53 | Michał Krysa Piotr Marcinowski | 2.0 1.5 | MP DS | MPEC II Tarnów KS AZS PWR. III Wrocław | 46.02 | |||
91 | 13 | Robert Chmielak Marcin Walczak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 45.87 | |||
92 | 32 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 45.72 | |||
93 | 69 | Jan Gardocki Roman Wajs | 4.0 1.5 | PD MA | SM Zachęta Białystok GLKS Nadarzyn-Bogoria II | 45.44 | |||
94 | 16 | Eugeniusz Treichel Katarzyna Paluchowska | 0.5 1.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 45.35 | |||
95 | 36 | Paweł Małecki Stanisław Janik | 7.0 12.0 | WP | Connector Poznań Bridge Club MOSiR Wałcz | 45.16 | |||
96 | 79 | Wojciech Strzemecki Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MP MA | TS Wisła Kraków Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 44.14 | |||
97 | 129 | Krzysztof Superson Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia MPEC II Tarnów | 43.90 | |||
98 | 61 | Weronika Próchniewicz Kamil Wszędybył | 0.5 0.5 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 43.73 | |||
99 | 76 | Zdzisław Koza Waldemar Wnuk | 1.5 1.5 | PM | KOZA-NOSTRA BRIDGE CLUB SCK Sztum | 43.71 | |||
100 | 15 | Waldemar Burakowski Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 43.70 | |||
101 | 42 | Andrzej Wojnowski Jerzy Rozenberg | 2.0 2.0 | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo | 43.54 | |||
102 | 31 | Adam Krysa Witold Stachnik | 4.0 4.0 | MP | CKiS Skawina I SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | 42.99 | |||
103 | 26 | Edmund Czubak Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 42.40 | |||
104 | 78 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 42.34 | |||
105 | 59 | Andrei Ruski Weronika Simborskaya | 1.0 1.0 | PD | Extreme Białoruś | 41.86 | |||
106 | 54 | Jakub Jagodziński Justyna Duszyńska | 2.5 1.5 | LU MA | KURZAWKA ŁĘCZNA KU AZS UW Warszawa | 41.57 | |||
107 | 89 | Agata Chojnicka Agnieszka Chudy | 1.5 2.0 | PM DS | WILCZKI Gdańsk KS AZS Politechnika Wrocławska | 41.44 | |||
108 | 23 | Jan Janiak Kazimierz Wielechowski | 7.0 7.0 | WM MA | NARIE Morąg-Szczytno Singleton Warszawa | 41.38 | |||
109 | 103 | Krzysztof Bazeli Elżbieta Wesołowska | 1.0 7.0 | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo CKiS Pruszcz Gdański | 41.31 | |||
110 | 63 | Valery Davydouski Larysa Kuzniatsova | 0.5 2.0 | PD | Extreme Białoruś | 41.23 | |||
111 | 123 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 39.59 | |||
112 | 92 | Mirosław Wróblewski Michał Wróblewski | 1.5 1.5 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 39.51 | |||
113 | 33 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 38.90 | |||
114 | 48 | Marek Makulec Tadeusz Miesiąc | 1.5 1.5 | LD WP | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź UKB Kleks Szamotuły | 38.89 | |||
115 | 97 | Witold Kaliński Zbigniew Lasocki | 12.0 7.0 | PM ZP | SPÓJNIA Gdańsk ASKO-TECH Szczecin | 38.74 | |||
116 | 128 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 1.0 7.0 | MA | Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 35.86 | |||
117 | 113 | Ryszard Zubiel Włodzimierz Jakowicki | 4.0 7.0 | LD WP | CKM Łódź Consus II Kalisz | 35.09 | |||
118 | 67 | Karol Dunst Dariusz Socha | 0.5 | PM NZ | ALISON TEAM Gdańsk | 34.74 | |||
119 | 99 | Adam Suchodolski Anna Czarnowska | 1.5 | PM DS | MERITUM Gdańsk KS Gwardia VIK Wroclaw | 31.80 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-01 o 21:33:32