III Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 31 | Rafał Marks Paweł Szymaszczyk | 2.5 4.0 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 63.11 | 200 | 360 | ||
2 | 272 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 62.33 | 197 | 345 | ||
3 | 126 | Grzegorz Superson Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | MP PM | Wincor Nixdorf Cracovia FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 62.30 | 193 | 334 | ||
4 | 258 | Piotr Walczak Adam Robak | 19.0 12.0 | WP SL | Consus II Kalisz ZTB 7TREFL Zawiercie | 61.73 | 190 | 325 | ||
5 | 35 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 60.58 | 186 | 318 | ||
6 | 122 | Radosław Szczepański Jerzy Mścisz | 18.0 12.0 | KP WP | Scania I Włocławek Dąbrówka Starka Poznań | 60.39 | 183 | 312 | ||
7 | 88 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 60.32 | 179 | 307 | ||
8 | 132 | Aleh Tsimakhovich Ihar Radziukevich | 7.0 4.0 | PD | Katok SL Mińsk | 60.25 | 177 | 302 | ||
9 | 119 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 4.0 18.0 | MA | Okręgowa Izba Lekarska Warszawa INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 60.09 | 174 | 298 | ||
10 | 21 | Waldemar Jaworski Marek Pieczka | 7.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 59.64 | 171 | 294 | ||
11 | 239 | Michał Wantke Jacek Lasota | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 59.61 | 168 | 290 | ||
12 | 103 | Piotr Zatorski Ryszard Sakowicz | 13.0 12.0 | DS LB | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 | 59.50 | 165 | 287 | ||
13 | 125 | Sławomir Olech Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 59.34 | 163 | 284 | ||
14 | 163 | Adam Ilkiewicz Roman Marczewski | 4.0 4.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno ZZBS Szczecin | 59.11 | 160 | 281 | ||
15 | 20 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 13.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 58.99 | 157 | 278 | ||
16 | 232 | Piotr Jassem Robert Nowicki | 7.0 13.0 | WP | Connector Poznań Dąbrówka Starka Poznań | 58.90 | 154 | 275 | ||
17 | 110 | Renata Dancewicz Tomasz Winciorek | 4.0 18.0 | MA | Singleton Warszawa | 58.36 | 152 | 272 | ||
18 | 204 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 5.0 | LVA | 58.19 | 149 | 269 | |||
19 | 160 | Józef Pochroń Aleksander Chrenowski | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia HOTEL AMBER Gdańsk | 58.18 | 146 | 266 | ||
20 | 131 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 58.02 | 143 | 263 | ||
21 | 265 | Grzegorz Sokołowski Michał Górski | 2.5 7.0 | KP PM | Astor Telbud Bydgoszcz Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 57.91 | 140 | 260 | ||
22 | 279 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 57.89 | 138 | 257 | ||
23 | 175 | Bogusław Dyk Ryszard Konopka | 12.0 12.0 | PM | FESTIWAL Słupsk | 57.88 | 135 | 254 | ||
24 | 257 | Jarosław Śmieszek Aleksander Skop | 12.0 7.0 | KP | Konkret Chełmno | 57.68 | 132 | 251 | ||
25 | 185 | Magdalena Niebuda Artur Toeplitz | 1.5 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 57.45 | 129 | 248 | ||
26 | 224 | Adam Lonski Adam Krysa | 4.0 4.0 | PM MP | LOS Gdynia CKiS Skawina I | 57.35 | 127 | 245 | ||
27 | 145 | Stefan Kowalczyk Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | SL SW | KS ENERGETYK Jaworzno ŚZBS Kielce | 57.14 | 124 | 242 | ||
28 | 89 | Zdzisław Świątek Paweł Siwiński | 12.0 7.0 | LB | Kart-El Gorzów | 57.12 | 121 | 239 | ||
29 | 186 | Michał Włoszek Józef Kaźmierczak | 4.0 4.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 56.89 | 118 | 236 | ||
30 | 32 | Jakub Wojcieszek Edmund Czubak | 7.0 7.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Singleton Warszawa | 56.81 | 115 | 233 | ||
31 | 100 | Dariusz Bogucki Krzysztof Kurkiewicz | 12.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk SDK Tczew | 56.71 | 113 | 230 | ||
32 | 148 | Igor Kravchenko Maciej Bystrzejewski | 4.0 7.0 | PD PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 56.67 | 110 | 227 | ||
33 | 193 | Zbigniew Prasek Wojciech Romaszko | 4.0 2.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 56.66 | 107 | 224 | ||
34 | 159 | Aleksander Marciniak Leszek Pęcherzewski | 4.0 4.0 | MA | GOK Bielsk | 56.61 | 104 | 221 | ||
35 | 243 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 56.58 | 102 | 218 | ||
36 | 196 | Edmund Reczuga Grzegorz Lasocki | 4.0 4.0 | WM | Gutkowo Olsztyn GEOCONSTRUCT Olsztyn | 56.32 | 99 | 215 | ||
37 | 223 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 56.23 | 96 | 212 | ||
38 | 170 | Grażyna Busse Piotr Busse | 7.0 18.0 | WP | MY PO-WA Poznań | 56.21 | 93 | 209 | ||
39 | 273 | Anna Nosalska Waldemar Radziak | 7.0 12.0 | MA | Singleton Warszawa NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 56.06 | 90 | 206 | ||
40 | 64 | Urban Kielichowski Piotr Kołuda | 13.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz MY PO-WA Poznań | 55.90 | 88 | 203 | ||
41 | 166 | Adolf Bocheński Mirosław Roesler | 12.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński Zorro12 Olsztyn | 55.89 | 85 | 200 | ||
42 | 67 | Ryszard Zubiel Włodzimierz Jakowicki | 4.0 7.0 | LD WP | CKM Łódź Consus II Kalisz | 55.87 | 82 | 197 | ||
43 | 218 | Rafał Niedzielski Jan Przygrodzki | 4.0 4.0 | LU | INTEGRA BIAŁA PODLASKA | 55.81 | 79 | 194 | ||
44 | 253 | Adam Wujków Marcin Mazurkiewicz | 12.0 2.5 | KP | Konkret Chełmno | 55.78 | 77 | 191 | ||
45 | 156 | Jacek Korpetta Sylwester Młynarczuk | 15.0 18.0 | MA | KBS Legionowianin | 55.70 | 74 | 188 | ||
46 | 139 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia | 55.67 | 71 | 185 | ||
47 | 75 | Jacek Janowski Jacek Ciechomski | 18.0 18.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.34 | 68 | 182 | ||
48 | 43 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 55.29 | 65 | 179 | ||
49 | 49 | Waldemar Sroczyński Leszek Moszczyński | 4.0 7.0 | WP KP | PAB Poznań Konkret Chełmno | 55.21 | 63 | 176 | ||
50 | 15 | Witold Turant Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice CKM Łódź | 55.13 | 60 | 173 | ||
51 | 158 | Andrzej Jaroński Ireneusz Głowacki | 4.0 2.5 | MA | LEW i ATAN Płock | 55.09 | 57 | 170 | ||
52 | 120 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 54.86 | 54 | 167 | ||
53 | 233 | Robert Stoliński Jan Moszyński | 13.0 13.0 | MA WP | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz Consus II Kalisz | 54.80 | 52 | 164 | ||
54 | 184 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 54.78 | 49 | 161 | ||
55 | 261 | Artur Rutkowski Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 54.78 | 46 | 158 | ||
56 | 219 | Mirosław Bublewicz Maciej Wierzbicki | 7.0 4.0 | LB | UKS Jedynka Gomad Gorzów INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz | 54.58 | 43 | 155 | ||
57 | 77 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 54.48 | 40 | 152 | ||
58 | 17 | Leszek Adamczyk Wiesław Skubisz | 2.5 4.0 | PM LU | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe YAMIT ZAMOŚĆ | 54.46 | 40 | 149 | ||
59 | 84 | Jarosław Ostrowski Przemysław Piotrowski | 13.0 12.0 | WP DS | Connector Poznań RAG AZS PWR VII WROCŁAW | 54.35 | 40 | 146 | ||
60 | 274 | Bartłomiej Kamelski Robert Rychlicki | 4.0 4.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz Chemik II Bydgoszcz | 54.30 | 39 | 143 | ||
61 | 58 | Danuta Żabicka Bogusław Pawszak | 4.0 12.0 | PM MA | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Singleton Warszawa | 54.30 | 39 | 140 | ||
62 | 108 | Marek Klepacki Grzegorz Deptuła | 4.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 54.26 | 38 | 137 | ||
63 | 36 | Krzysztof Superson Grzegorz Skołyszewski | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 54.20 | 38 | 134 | ||
64 | 26 | Krzysztof Latoszewski Anna Mandecka | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 54.16 | 37 | 131 | ||
65 | 276 | Paweł Jassem Krzysztof Jassem | 13.0 24.0 | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 54.16 | 37 | 128 | ||
66 | 60 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 13.0 | PD | Katok SL Mińsk | 53.97 | 36 | 125 | ||
67 | 22 | Włodzimierz Starkowski Kazimierz Omernik | 19.0 18.0 | DS PM | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW ANDRZEJKI Gdańsk | 53.96 | 36 | 122 | ||
68 | 238 | Włodzimierz Kwiatkowski Lech Kurowski | 12.0 7.0 | WP DS | PAB Poznań KS AZS PWR II WROCŁAW | 53.95 | 35 | 119 | ||
69 | 263 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 53.90 | 35 | 116 | ||
70 | 264 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | Wincor Nixdorf Cracovia AZS UW ROZJAZD Warszawa | 53.86 | 34 | 113 | ||
71 | 29 | Arkadiusz Górzewski Piotr Suchodolski | 4.0 2.5 | PM | WIMPEL Gdańsk MERITUM Gdańsk | 53.85 | 34 | 110 | ||
72 | 91 | Marek Witek Jerzy Skwark | 18.0 7.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 53.82 | 33 | 107 | ||
73 | 187 | Ryszard Leśniewski Wiesław Mączkowski | 7.0 12.0 | PM | FESTIWAL Słupsk | 53.81 | 33 | 104 | ||
74 | 40 | Frank Svindahl Ole Berszt | 5.0 | MA NOR | Singleton Warszawa | 53.73 | 32 | 101 | ||
75 | 211 | Andrzej Wyborski Jan Staniszewski | 4.0 4.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 53.68 | 32 | 98 | ||
76 | 85 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 53.56 | 31 | 95 | ||
77 | 152 | Piotr Ciak Remigiusz Graczyk | 4.0 4.0 | WM | Gutkowo Olsztyn | 53.50 | 31 | 92 | ||
78 | 203 | Roman Budzik Marek Banasiński | 13.0 12.0 | PM | ALFA Gdynia | 53.37 | 30 | 89 | ||
79 | 150 | Michał Lewiński Grzegorz Rojewski | 12.0 12.0 | LB KP | Kart-El Gorzów Chemik Bydgoszcz | 53.35 | 30 | 86 | ||
80 | 41 | Tytus Bisping Marzena Kwiecińska-Wilk | 4.0 2.5 | MP | TS Wisła Kraków Kosmos Kraków | 53.29 | 30 | 83 | ||
81 | 268 | Krzysztof Krajewski Adam Wszeborowski | 4.0 2.5 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 53.28 | 29 | 80 | ||
82 | 266 | Dariusz Sierocki Marek Osiecki | 4.0 7.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 53.24 | 29 | 77 | ||
83 | 260 | Paweł Chindelewicz Sławomir Łojewski | 12.0 4.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa Singleton Warszawa | 53.02 | 28 | 74 | ||
84 | 181 | Piotr Dybowski Roman Kulpiński | 4.0 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 52.64 | 28 | 71 | ||
85 | 225 | Urszula Kędzierska Katarzyna Górniak | 4.0 4.0 | MA | K2 Delta Raszyn | 52.56 | 27 | 68 | ||
86 | 173 | Zenon Szeffs Cezary Pozorski | 2.5 2.5 | KP | Tucholanka I Tuchola | 52.49 | 27 | 65 | ||
87 | 247 | Wit Klapper Sylwester Walerowicz | 19.0 12.0 | MP WP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja Unia I Leszno | 52.45 | 26 | 62 | ||
88 | 236 | Przemysław Polowczyk Tadeusz Miesiąc | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań UKB Kleks Szamotuły | 52.43 | 26 | 59 | ||
89 | 162 | Piotr Nowicki Tomasz Urbański | 4.0 2.5 | MA | MASOVIA PETROREMONT Płock INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 52.42 | 25 | 56 | ||
90 | 217 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 12.0 12.0 | SL MP | Silesia I Gliwice KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 52.41 | 25 | 53 | ||
91 | 129 | Jakub Jagodziński Tomasz Wiśniewski | 2.5 2.0 | LU MA | KURZAWKA ŁĘCZNA LEW i ATAN Płock | 52.39 | 24 | 50 | ||
92 | 215 | Dariusz Filipek Robert Mrukowski | 2.5 4.0 | WM KP | BSBS I Bartoszyce Forta Rogowo | 52.09 | 24 | 47 | ||
93 | 115 | Jacek Stasica Piotr Stopa | 13.0 12.0 | MP | TS Wisła Kraków | 52.05 | 23 | 44 | ||
94 | 242 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 52.05 | 23 | 41 | ||
95 | 59 | Brunon Malinowski Andrzej Stankiewicz | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 52.02 | 22 | 38 | ||
96 | 245 | Grzegorz Wołowiec Marcin Kut | 2.5 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 52.00 | 22 | 35 | ||
97 | 46 | Olga Długosz Barbara Rosłon | 2.5 2.5 | MP MA | CKiS Skawina II AZS UW 2 | 51.96 | 21 | 32 | ||
98 | 25 | Bogdan Świątek Jan Borychowski | 12.0 12.0 | LB | Kart-El Gorzów | 51.96 | 21 | 30 | ||
99 | 270 | Piotr Turowski Roman Wachowiak | 7.0 18.0 | ZP KP | POGOŃ Połczyn Zdrój Chemik Bydgoszcz | 51.85 | 20 | 28 | ||
100 | 288 | Stanisław Pająk Jacek Szutowicz | 12.0 18.0 | SW PM | Senator - Dropol Starachowice | 51.83 | 20 | 26 | ||
101 | 178 | Claudia Vechiatto Berthold Engel | 5.0 5.0 | GER | 51.82 | 20 | 24 | |||
102 | 117 | Kazimierz Konefał Sashko Romanov | 4.0 5.0 | WM BUL | Zorro12 Olsztyn | 51.80 | 19 | 22 | ||
103 | 180 | Marek Bałdysz Andrzej Fronczak | 12.0 18.0 | LB WM | SINGLETON Zielona Góra SBS Pale Franki Elbląg | 51.77 | 19 | 20 | ||
104 | 130 | Marek Barylewski Cezary Krzemiński | 18.0 18.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa FESTIWAL Słupsk | 51.75 | 18 | 18 | ||
105 | 27 | Adam Cybulski Bolesław Krzewski | 7.0 7.0 | MA | MASOVIA PETROREMONT Płock GOK Bielsk | 51.71 | 18 | 16 | ||
106 | 147 | Marek Jaworski Aleksander Jezioro | 7.0 19.0 | MP SL | SBS Alf Tarnów Nowy Sącz GKS Piast II Gliwice | 51.66 | 17 | 14 | ||
107 | 144 | Janusz Kowalewski Jerzy Gober | 7.0 7.0 | PD | STB Suwałki | 51.62 | 17 | 12 | ||
108 | 80 | Grzegorz Bajek Maciej Wręczycki | 7.0 13.0 | DS | COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW | 51.61 | 16 | 10 | ||
109 | 52 | Bogdan Szulejewski Tomasz Paluchowski | 18.0 12.0 | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.55 | 16 | 8 | ||
110 | 112 | Piotr Radzikowski Tomasz Stryszawski | 7.0 4.0 | MP | Milo Kraków | 51.48 | 15 | 6 | ||
111 | 146 | Jerzy Rymwid Włodzimierz Buze | 12.0 18.0 | WP MA | Unia I Leszno Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.39 | 15 | 4 | ||
112 | 188 | Ireneusz Jagielski Janusz Wróblewski | 4.0 7.0 | WM | Leśnik Nowe Ramuki | 51.34 | 14 | 2 | ||
113 | 28 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 51.33 | 14 | |||
114 | 149 | Jerzy Kniga-Leosz Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media K2 OLDERSI Raszyn | 51.27 | 13 | |||
115 | 205 | Adam Żmudziński Grzegorz Narkiewicz | 24.0 19.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW CONSUS Kalisz | 51.23 | 13 | |||
116 | 50 | Krzysztof Sikorski Sławomir Henclik | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 51.16 | 12 | |||
117 | 192 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 7.0 7.0 | WP | Budowlani Poznań | 51.14 | 12 | |||
118 | 197 | Przemysław Teleszyński Stanisław Owczarek | 12.0 18.0 | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 51.08 | 11 | |||
119 | 74 | Tomasz Kluz Krzysztof Kleinrok | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 51.01 | 11 | |||
120 | 24 | Danuta Krupnik Jacek Herman | 4.0 7.0 | MP | Singleton Kraków | 50.98 | 10 | |||
121 | 220 | Tadeusz Jakubiak Eugeniusz Lizakowski | 2.5 2.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 50.88 | 10 | |||
122 | 230 | Czesław Thrun Eugeniusz Rogiński | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 50.87 | 10 | |||
123 | 70 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 50.85 | 9 | |||
124 | 246 | Wiesław Niciński Adam Pawłowski | 12.0 7.0 | LD | KDK 1 Kutno | 50.81 | 9 | |||
125 | 13 | Jan Kudelski Jan Gardocki | 4.0 4.0 | MA PD | MILAN CPK Milanówek SM Zachęta Białystok | 50.79 | 8 | |||
126 | 190 | Zygmunt Smakuszewski Andrzej Kłopotek | 7.0 1.5 | LD KP | CKM Łódź Bydgoski Klub Brydżowy | 50.65 | 8 | |||
127 | 51 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 50.57 | 7 | |||
128 | 136 | Piotr Kaliński Bogdan Bródka | 4.0 2.5 | KP | Scania II Włocławek Elki Włocławek | 50.54 | 7 | |||
129 | 199 | Bogdan Zieliński Bohdan Pliszka | 4.0 4.0 | KP | Kaziki Bydgoszcz Grom Więcbork | 50.54 | 6 | |||
130 | 282 | Piotr Tomczak Sebastian Piepióra | 4.0 7.0 | PM | SDK Tczew | 50.53 | 6 | |||
131 | 202 | Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz | 4.0 4.0 | WM | BSBS I Bartoszyce | 50.52 | 5 | |||
132 | 95 | Janko Katerbau Jacek Leśniczak | 2.0 13.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Unia I Leszno | 50.51 | 5 | |||
133 | 285 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 50.31 | 4 | |||
134 | 53 | Waldemar Siuda Andrzej Kaźmierczak | 7.0 7.0 | DS | BKB Bolesławiec | 50.27 | 4 | |||
135 | 176 | Marek Figurski Józef Klimowski | 1.5 2.0 | ZP | AOS Koszalin | 50.24 | 3 | |||
136 | 16 | Jerzy Stańczyk Andrzej Proczkowski | 4.0 | ZP PK | JAGÓDKA Szczecin Singleton Podkarpacki | 50.22 | 3 | |||
137 | 121 | Piotr Wzorek Wojciech Krawczyk | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 50.14 | 2 | |||
138 | 213 | Robert Kras Jan Skąpski | 1.5 2.5 | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe Zorro12 Olsztyn | 50.04 | 2 | |||
139 | 38 | Michał Krysa Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | MPEC II Tarnów | 49.94 | 1 | |||
140 | 140 | Grzegorz Głasek Marcin Piwowarczyk | 2.5 7.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 49.93 | 1 | |||
141 | 222 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 49.90 | ||||
142 | 262 | Jolanta Bartczak Stanisław Janik | 1.5 12.0 | WP | Ziemowit II Złotów Bridge Club MOSiR Wałcz | 49.85 | ||||
143 | 45 | Apolinary Kowalski Ewa Miszewska | 24.0 18.0 | WP | KURT-ROYCE Poznań MY PO-WA Poznań | 49.85 | ||||
144 | 277 | Kazimierz Puczyński Lech Sadoś | 12.0 12.0 | MA | MILAN CPK Milanówek CK Żyrardów | 49.80 | ||||
145 | 286 | Anna Tompolska Sławomir Juchnicki | 2.0 4.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 49.75 | ||||
146 | 237 | Tomasz Brzęcki Mariusz Pater | 4.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 49.75 | ||||
147 | 206 | Błażej Krawczyk Krzysztof Ziewacz | 2.0 4.0 | MP | MPEC II Tarnów MPEC Tarnów | 49.73 | ||||
148 | 61 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 2.5 | MP | Drogowiec Kraków | 49.72 | ||||
149 | 195 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.0 2.0 | MA | LEW i ATAN Płock | 49.68 | ||||
150 | 65 | Ewa Banaszkiewicz Cathy Bałdysz | 13.0 12.0 | MA WP | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa e-shuster.pl | 49.67 | ||||
151 | 221 | Sławomir Lejk Kazimierz Wołowiec | 2.0 4.0 | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo CKiS Pruszcz Gdański | 49.63 | ||||
152 | 12 | Marek Kryniewski Katarzyna Sokołowska | 4.0 2.0 | PM KP | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Astor Telbud Bydgoszcz | 49.55 | ||||
153 | 54 | Anna Morgiel Piotr Dybicz | 2.5 7.0 | MA | AZS UW 2 | 49.54 | ||||
154 | 143 | Witold Kaliński Mirosław Małypan | 12.0 2.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 49.53 | ||||
155 | 134 | Jadwiga Nowak Edward Wojewoda | 7.0 1.0 | WP WM | IOR I Poznań Zorro12 Olsztyn | 49.52 | ||||
156 | 87 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 49.51 | ||||
157 | 66 | Paweł Litwiński Janusz Staniów | 7.0 4.0 | DS | KBS Kolejarz III Wrocław | 49.51 | ||||
158 | 111 | Marek Makulec Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 49.46 | ||||
159 | 200 | Janusz Radecki Aleksander Knawa | 18.0 12.0 | MA SW | KBS Legionowianin SPS CONSTRUCTION Kielce | 49.42 | ||||
160 | 287 | Piotr Wiankowski Piotr Tuczyński | 12.0 12.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 49.40 | ||||
161 | 55 | Jacek Lew Wacław Janicki | 13.0 13.0 | PM WP | ALFA Gdynia Unia I Leszno | 49.37 | ||||
162 | 69 | Tadeusz Bożek Zbigniew Niedziałkowski | 4.0 4.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa | 49.36 | ||||
163 | 280 | Marek Czerepak Jarosław Cieślak | 7.0 15.0 | DS WP | RAG AZS PWR VII WROCŁAW CONSUS Kalisz | 49.30 | ||||
164 | 275 | Wojciech Mikusek Roman Kowalewski | 1.5 2.5 | PM | LOS Gdynia | 49.24 | ||||
165 | 157 | Kazimierz Bednarek Jan Marcinkowski | 7.0 2.5 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 49.24 | ||||
166 | 101 | Bartosz Chmurski Mariusz Puczyński | 19.0 19.0 | MA | ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 49.19 | ||||
167 | 155 | Marek Jeleniewski Lech Ohrysko | 13.0 13.0 | WP | KURT-ROYCE Poznań | 49.17 | ||||
168 | 137 | Bogdan Palczyński Reginald Sukiennik | 7.0 7.0 | MP | Dyktator Kraków | 49.03 | ||||
169 | 116 | Zdzisław Laszczak Wojciech Biegajło | 13.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KS Wesoła Warszawa | 48.98 | ||||
170 | 97 | Adam Walczyński Marcin Zgirski | 4.0 4.0 | PM | 48.94 | |||||
171 | 56 | Marta Janeczek Paulina Klimentowska | 7.0 7.0 | PM MA | DARLES SANTERM Gdańsk KB POLFA Warszawa | 48.87 | ||||
172 | 135 | Kazimierz Dominiak Eugeniusz Starzyński | 7.0 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 48.85 | ||||
173 | 109 | Stanisław Brzozowski Andrzej Malinowski | 7.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 48.79 | ||||
174 | 207 | Weronika Simborskaya Andrei Ruski | 1.0 1.0 | PD | Extreme Białoruś | 48.76 | ||||
175 | 73 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 48.75 | |||||
176 | 267 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 48.73 | ||||
177 | 105 | Ireneusz Dzikowski Andrzej Bunikowski | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 48.70 | ||||
178 | 240 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Poznań | 48.62 | ||||
179 | 226 | Barbara Jarota Jarosław Romaniuk | 7.0 7.0 | MA | BARD13 CPK Milanówek | 48.56 | ||||
180 | 290 | Edward Bednarczyk Szczepan Chruścicki | 4.0 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.53 | ||||
181 | 271 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 2.0 1.5 | DS PM | KS AZS Politechnika Wrocławska WILCZKI Gdańsk | 48.51 | ||||
182 | 86 | Eugeniusz Treichel Katarzyna Paluchowska | 0.5 1.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 48.44 | ||||
183 | 128 | Jakub Moczulski Zofia Bałdysz | 0.5 1.5 | DS | BKS Miles III Milicz KS AZS PWR X Wrocław | 48.43 | ||||
184 | 113 | Eugeniusz Seichter Janusz Kurdej | 7.0 4.0 | KP OP | Scania I Włocławek MICHALAK Kolonowskie | 48.36 | ||||
185 | 194 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Scania II Włocławek | 48.29 | ||||
186 | 23 | Marcin Walczak Robert Chmielak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 48.28 | ||||
187 | 81 | Marcin Barański Ryszard Jaśkiewicz | 1.5 7.0 | PM MP | GOK Rożnów | 48.19 | ||||
188 | 191 | Wojciech Strzemecki Joanna Sroka | 18.0 2.0 | MP WP | TS Wisła Kraków UKB Kleks Szamotuły | 48.12 | ||||
189 | 241 | Bartosz Bańkowski Maria Tomczewska | 1.5 7.0 | MP PM | AZS AGH Kraków PIANPUR Sierakowice | 48.04 | ||||
190 | 216 | Andrzej Dobkowicz Zbigniew Walczyński | 2.0 7.0 | PM | PIANPUR Sierakowice ALFA Gdynia | 47.92 | ||||
191 | 201 | Robert Kamiński Lech Łaniewski | 2.5 12.0 | KP | Scania I Włocławek Chemik II Bydgoszcz | 47.81 | ||||
192 | 289 | Paula Leslie Solvi Remen | 5.0 5.0 | NOR | 47.81 | |||||
193 | 92 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 18.0 7.0 | MA | 47.80 | |||||
194 | 71 | Andrzej Kozikowski Jarosław Łaszczuk | 12.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno A-Media SIERADZ | 47.65 | ||||
195 | 284 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 1.0 7.0 | MA | Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 47.63 | ||||
196 | 42 | Janusz Makaruk Zdzisław Beling | 13.0 18.0 | WP | CONSUS Kalisz Consus II Kalisz | 47.63 | ||||
197 | 18 | Piotr Nauman Krzysztof Sokół | 2.5 2.0 | MA | WEKTOR Warszawa | 47.46 | ||||
198 | 47 | Kazimierz Wielechowski Stanisław Gawryszczak | 7.0 4.0 | MA PD | Singleton Warszawa MOSiR Łomża Dolina Narwi | 47.41 | ||||
199 | 248 | Tadeusz Garbacik Sylwester Cieślak | 7.0 7.0 | MP MA | Jordanów Rabka-Zdrój Singleton Warszawa | 47.18 | ||||
200 | 189 | Marek Urbański Witold Stachnik | 7.0 4.0 | MP | SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | 47.18 | ||||
201 | 171 | Filip Piotrowski Krzysztof Lipowski | 1.5 1.5 | ZP | AOS Koszalin | 47.17 | ||||
202 | 209 | Robert Krawczyk Grzegorz Preiss | 1.5 2.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 47.09 | ||||
203 | 83 | Andrzej Czech Andrzej Piecuch | 12.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 47.03 | ||||
204 | 177 | Jerzy Kullass Jan Chmielewski | 4.0 4.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 46.85 | ||||
205 | 44 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 7.0 4.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 46.82 | ||||
206 | 142 | Beata Pacak Robert Łataś | 1.0 2.5 | DS SW | KS AZS Politechnika Wrocławska GSM OK Kielce | 46.79 | ||||
207 | 102 | Aleksander Krych Mateusz Stępiński | 7.0 4.0 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 46.63 | ||||
208 | 174 | Jacek Piotrowski Zbigniew Pinkiewicz | 12.0 13.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 46.62 | ||||
209 | 82 | Beata Bojarska Jerzy Nowak | 4.0 12.0 | WP | Chaos Gniezno Budowlani Chodzież | 46.41 | ||||
210 | 251 | Jacek Kuśmierz Piotr Szewczyk | 4.0 4.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański HOTEL AMBER Gdańsk | 46.39 | ||||
211 | 252 | Maciej Grabiec Maciej Superson | 2.5 2.0 | MP | MPEC Tarnów Wincor Nixdorf Cracovia | 46.30 | ||||
212 | 256 | Aliaksandr Korzun Andrei Kavalenka | 2.5 4.0 | PD | 46.29 | |||||
213 | 235 | Witold Petryszyn Piotr Marcinowski | 1.5 1.5 | MP DS | MPEC III Tarnów KS AZS PWR. III Wrocław | 46.29 | ||||
214 | 79 | Joanna Małecka Marek Sosiński | 2.0 4.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl Dąbrówka Poznań | 46.28 | ||||
215 | 278 | Ewa Kater Tom Townsend | 7.0 5.0 | WP GBR | e-shuster.pl | 46.24 | ||||
216 | 227 | Marcin Wolny Włodzimierz Kocoń | 4.0 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 46.17 | ||||
217 | 19 | Józef Idczak Ryszard Jarmużewski | 7.0 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PIANPUR Sierakowice | 46.17 | ||||
218 | 11 | Bogdan Małysz Andrzej Zaleski | 18.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | -0.10 | 46.10 | |||
219 | 30 | Tadeusz Kaczanowski Krzysztof Antas | 18.0 18.0 | WP | Unia I Leszno | 45.98 | ||||
220 | 68 | Katarzyna Tyszkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.5 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe WRÓBLE Gdańsk | 45.96 | ||||
221 | 63 | Leszek Czarnobaj Bożena Rybus | 2.5 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 45.93 | ||||
222 | 96 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 45.92 | ||||
223 | 93 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 45.91 | ||||
224 | 72 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 45.75 | ||||
225 | 34 | Ryszard Rapicki Leszek Falkowski | 12.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 45.74 | ||||
226 | 127 | Larysa Kuzniatsova Valery Davydouski | 2.0 0.5 | PD | Extreme Białoruś | 45.47 | ||||
227 | 229 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 4.0 4.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 45.47 | ||||
228 | 76 | Paweł Małecki Justyna Stankiewicz | 7.0 2.5 | WP | Connector Poznań | 45.32 | ||||
229 | 78 | Sylwester Smoluchowski Waldemar Burakowski | 7.0 13.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 45.18 | ||||
230 | 98 | Grzegorz Jędrzejewski Marcin Szymański | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 45.18 | ||||
231 | 255 | Wiesław Andruk Andrzej Kondeja | 7.0 12.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 44.75 | ||||
232 | 167 | Janusz Kowalówka Aleksander Cydejko | 4.0 4.0 | WM | PRIM ETB Ełk NARIE Morąg-Szczytno | 44.74 | ||||
233 | 168 | Lech Warwocki Czesław Pawłosik | 7.0 2.5 | LD | KDK 1 Kutno | 44.69 | ||||
234 | 182 | Lechosław Suszka Jerzy Rozenberg | 4.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 44.61 | ||||
235 | 62 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 2.5 | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 44.35 | ||||
236 | 183 | Radosław Kmiecik Stanisław Miszczak | 2.5 1.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 44.35 | ||||
237 | 94 | Paweł Krzemiński Alicja Krzemińska | 2.0 2.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 44.32 | ||||
238 | 161 | Paweł Anastaziak Janusz Różański | 2.5 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk DK-SM JANOWO III Rumia | 44.15 | ||||
239 | 154 | Adrian Górka Marcin Dobrowolski | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 43.93 | ||||
240 | 33 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec Wadowice | 43.79 | ||||
241 | 133 | Krzysztof Pakuła Mirosław Makatrewicz | 7.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 43.76 | ||||
242 | 210 | Andrzej Daszczuk Patryk Reszczyński | 1.5 4.0 | WM | Zorro12 Olsztyn AZS UWM Olsztyn | 43.60 | ||||
243 | 198 | Piotr Chełmikowski Janusz Kobylarski | 2.0 | NZ PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 43.58 | ||||
244 | 169 | Jadwiga Pęcherzewska Kazimierz Falkowski | 1.0 4.0 | MA | SINGLETON Płock GOK Bielsk | 43.41 | ||||
245 | 151 | Aleksandra Byra Joanna Byra | 1.0 1.0 | MP | UKS Jocker Oświęcim | 43.40 | ||||
246 | 254 | Edward Krusiewicz Paweł Starnawski | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Singleton Warszawa | 43.07 | ||||
247 | 281 | Wiesław Teresiński Rajmund Wiśniewski | 4.0 2.5 | LU KP | YAMIT ZAMOŚĆ Forta Rogowo | 42.99 | ||||
248 | 106 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 42.99 | ||||
249 | 283 | Patryk Berhorst Bartłomiej Cybula | 2.0 2.0 | PM | BUDMOR Władysławowo | 42.80 | ||||
250 | 179 | Mateusz Trzaska Wojciech Nowacki | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 42.68 | ||||
251 | 48 | Józef Krasowski Zbigniew Łukaszuk | 4.0 7.0 | WM | Zorro12 Olsztyn | 42.62 | ||||
252 | 141 | Jan Janiak Jarosław Łosiak | 7.0 7.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno Vęgoria WCK Węgorzewo | 42.57 | ||||
253 | 228 | Mariusz Bielski Wiesław Paczkowski | 2.0 4.0 | KP | Astor Telbud Bydgoszcz PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 42.56 | ||||
254 | 90 | Jan Stańczak Jan Rogowski | 7.0 18.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno Zorro12 Olsztyn | 42.29 | ||||
255 | 107 | Iwona Gronkiewicz-Marcisz Piotr Litwin | 0.5 4.0 | MP KP | Singleton Kraków Znicz Rojewo | 42.13 | ||||
256 | 104 | Stanisław Bednarczyk Mirosława Trella | 4.0 2.0 | PM | BLIZA Wejherowo | 41.95 | ||||
257 | 244 | Krzysztof Przybielski Katarzyna Klimkiewicz | 2.5 2.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | 41.91 | ||||
258 | 99 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 41.85 | ||||
259 | 118 | Aleksandra Talaczek Gabriela Nosal | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 41.70 | ||||
260 | 153 | Bogdan Banaszkiewicz Witold Nowicki | | NZ | 41.55 | |||||
261 | 214 | Wiesław Krzyżanek Radosław Liskowiak | 2.0 4.0 | LB | GSBS Sekret 1 Gorzów GSBS Agenci Gorzów | -0.30 | 41.51 | |||
262 | 138 | Jan Gaweł Aleksander Gruca | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 41.19 | ||||
263 | 259 | Weronika Próchniewicz Kamil Wszędybył | 0.5 0.5 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 41.09 | ||||
264 | 250 | Mateusz Średnicki Łukasz Pląder | 0.5 1.0 | MP | MPEC IV Tarnów | 40.75 | ||||
265 | 269 | Adam Chmielewski Wiesław Sienkiewicz | 4.0 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 40.67 | ||||
266 | 14 | Adam Ratyński Renata Neronowicz | 18.0 12.0 | WP MA | KURT-ROYCE Poznań Singleton Warszawa | 40.52 | ||||
267 | 114 | Tomasz Kłys Kazimierz Cios | 2.5 7.0 | SL | DŹWIG Szczyrk PZITB Bielsko-Biała | 40.22 | ||||
268 | 124 | Piotr Kamoda Anna Czarnowska | 0.5 1.5 | PM DS | KS Gwardia VIK Wroclaw | 39.58 | ||||
269 | 37 | Zbigniew Lasocki Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | ZP KP | ASKO-TECH Szczecin Forta Rogowo | 39.56 | ||||
270 | 212 | Paweł Łużecki Halina Sułkowska | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 38.63 | ||||
271 | 208 | Jan Kuchta Maciej Gronowski | 4.0 2.5 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 38.28 | ||||
272 | 123 | Przemysław Koc Marek Lewandowski | 2.5 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 38.22 | ||||
273 | 57 | Ryszard Karp Sławomir Mutor | 7.0 7.0 | WM | PRIM ETB Ełk | 37.97 | ||||
274 | 172 | Michał Dolny Artur Kłosiński | 1.5 | KP NZ | DOL-BY Bydgoszcz | 37.97 | ||||
275 | 39 | Katarzyna Roszyk Anna Łukaszuk | 1.5 1.0 | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 37.58 | ||||
276 | 231 | Weronika Radelczuk Barbara Galikowska | 1.0 1.0 | PM | BUDMOR ZS1 Władysławowo | 33.24 | ||||
277 | 249 | Jadwiga Jeziorska Andrzej Riss | 1.5 | NZ PM | BUDMOR TREFL Władysławowo | 30.10 | ||||
278 | 164 | Tadeusz Kowalczewski Jerzy Skoczylas | 12.0 7.0 | MA | Pomtech Zwoleń EKONAFT Radom | 28.92 | ||||
279 | 165 | Piotr Tuszyński Mirosław Kaczor | 7.0 2.0 | MA | Pomtech Zwoleń | 26.65 | ||||
280 | 234 | Zbigniew Krzepkowski Ziemowit Nowak | 4.0 4.0 | WM PM | Zatoka Braniewo IMPAS Sztum | 24.52 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-30 o 18:02:27