II Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 158 | Piotr Walczak Adam Robak | 19.0 12.0 | WP SL | Consus II Kalisz ZTB 7TREFL Zawiercie | 64.04 | 57 | 270 | |
2 | 50 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 2.0 | WP | Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 63.42 | 56 | 258 | |
3 | 126 | Michał Kwiecień Jacek Kalita | 24.0 19.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 63.25 | 55 | 249 | |
4 | 164 | Kazimierz Gralak Edward Wojewoda | 18.0 1.0 | PM WM | CKiS Pruszcz Gdański Zorro12 Olsztyn | 62.38 | 54 | 241 | |
5 | 188 | Michał Ekner Frank Svindahl | 2.5 | MA | Singleton Warszawa | 61.72 | 52 | 235 | |
6 | 142 | Bogdan Szulejewski Tomasz Paluchowski | 18.0 12.0 | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 61.62 | 51 | 230 | |
7 | 78 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 61.55 | 50 | 225 | |
8 | 211 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 60.74 | 49 | 221 | |
9 | 41 | Urban Kielichowski Piotr Kołuda | 13.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz MY PO-WA Poznań | 60.65 | 48 | 217 | |
10 | 84 | Tomasz Winciorek Bartosz Chmurski | 18.0 19.0 | MA | Singleton Warszawa ASKO-TECH Spójnia Warszawa | 60.22 | 47 | 213 | |
11 | 219 | Paweł Chindelewicz Aleksander Kasprzak | 12.0 18.0 | MA PM | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa SDK Tczew | 59.74 | 46 | 210 | |
12 | 66 | Robert Rychlicki Bartłomiej Kamelski | 4.0 4.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 59.36 | 45 | 207 | |
13 | 132 | Leszek Czarnobaj Bożena Rybus | 2.5 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 59.35 | 44 | 204 | |
14 | 141 | Grzegorz Superson Wojciech Strzemecki | 4.0 18.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia TS Wisła Kraków | 59.13 | 43 | 201 | |
15 | 120 | Andrzej Kondeja Wiesław Andruk | 12.0 7.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 59.10 | 42 | 198 | |
16 | 97 | Olga Długosz Maciej Superson | 2.5 2.0 | MP | CKiS Skawina II Wincor Nixdorf Cracovia | 58.25 | 41 | 195 | |
17 | 25 | Krzysztof Kurkiewicz Piotr Anastaziak | 4.0 7.0 | PM | SDK Tczew | 58.22 | 40 | 192 | |
18 | 133 | Anna Nosalska Sebastian Piepióra | 7.0 7.0 | MA PM | Singleton Warszawa SDK Tczew | 57.84 | 39 | 189 | |
19 | 90 | Jacek Kuśmierz Eugeniusz Lizakowski | 4.0 2.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 57.79 | 38 | 186 | |
20 | 107 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 4.0 18.0 | MA | Okręgowa Izba Lekarska Warszawa INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 57.49 | 37 | 183 | |
21 | 81 | Jacek Lew Krzysztof Antas | 13.0 18.0 | PM WP | ALFA Gdynia Unia I Leszno | 57.47 | 36 | 180 | |
22 | 105 | Ziemowit Nowak Daniel Wesołowski | 4.0 2.0 | PM | IMPAS Sztum | 57.42 | 35 | 177 | |
23 | 53 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 57.27 | 34 | 174 | |
24 | 182 | Lech Ohrysko Marek Jeleniewski | 13.0 13.0 | WP | KURT-ROYCE Poznań | 57.17 | 33 | 171 | |
25 | 124 | Beata Pacak Robert Łataś | 1.0 2.5 | DS SW | KS AZS Politechnika Wrocławska GSM OK Kielce | 57.14 | 31 | 168 | |
26 | 59 | Jacek Herman Danuta Krupnik | 7.0 4.0 | MP | Singleton Kraków | 57.13 | 30 | 165 | |
27 | 115 | Marek Witek Jerzy Skwark | 18.0 7.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 57.12 | 29 | 162 | |
28 | 224 | Jan Moszyński Edward Bednarczyk | 13.0 4.0 | WP PM | Consus II Kalisz | 57.09 | 28 | 159 | |
29 | 118 | Danuta Żabicka Bogusław Pawszak | 4.0 12.0 | PM MA | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Singleton Warszawa | 57.03 | 27 | 156 | |
30 | 131 | Janusz Kobylarski Jerzy Rozenberg | 2.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 56.73 | 26 | 153 | |
31 | 17 | Jacek Stasica Piotr Stopa | 13.0 12.0 | MP | TS Wisła Kraków | 56.51 | 25 | 150 | |
32 | 87 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 56.50 | 24 | 147 | |
33 | 57 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 56.30 | 23 | 144 | |
34 | 165 | Jerzy Rymwid Sylwester Walerowicz | 12.0 12.0 | WP | Unia I Leszno | 56.29 | 22 | 141 | |
35 | 187 | Andrzej Lasota Bartosz Bańkowski | 4.0 1.5 | MP | Drogowiec Kraków AZS AGH Kraków | 56.19 | 21 | 138 | |
36 | 201 | Tadeusz Bożek Zbigniew Niedziałkowski | 4.0 4.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa | 56.05 | 20 | 135 | |
37 | 15 | Adam Ratyński Renata Neronowicz | 18.0 12.0 | WP MA | KURT-ROYCE Poznań Singleton Warszawa | 56.05 | 19 | 132 | |
38 | 221 | Stanisław Pająk Jacek Szutowicz | 12.0 18.0 | SW PM | Senator - Dropol Starachowice | 55.87 | 18 | 129 | |
39 | 80 | Waldemar Jaworski Marek Pieczka | 7.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 55.86 | 17 | 126 | |
40 | 103 | Rafał Marks Justyna Duszyńska | 2.5 1.5 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa KU AZS UW Warszawa | 55.85 | 16 | 123 | |
41 | 52 | Marek Czerepak Jarosław Cieślak | 7.0 15.0 | DS WP | RAG AZS PWR VII WROCŁAW CONSUS Kalisz | 55.76 | 15 | 120 | |
42 | 96 | Aleksander Krych Mateusz Stępiński | 7.0 4.0 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 55.71 | 14 | 117 | |
43 | 146 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 55.69 | 13 | 114 | |
44 | 220 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 55.44 | 12 | 111 | |
45 | 37 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.37 | 12 | 108 | |
46 | 63 | Tytus Bisping Marzena Kwiecińska-Wilk | 4.0 2.5 | MP | TS Wisła Kraków Kosmos Kraków | 55.23 | 12 | 105 | |
47 | 197 | Janusz Wróblewski Grzegorz Deptuła | 7.0 4.0 | WM | Leśnik Nowe Ramuki OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 54.80 | 11 | 102 | |
48 | 139 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 54.69 | 11 | 99 | |
49 | 31 | Dominik Filipowicz Krzysztof Martens | 13.0 24.0 | WP | CONSUS Kalisz | 54.66 | 11 | 96 | |
50 | 49 | Eugeniusz Seichter Janusz Kurdej | 7.0 4.0 | KP OP | Scania I Włocławek MICHALAK Kolonowskie | 54.64 | 11 | 93 | |
51 | 173 | Maciej Wręczycki Grzegorz Bajek | 13.0 7.0 | DS | COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW | 54.59 | 11 | 90 | |
52 | 157 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 54.53 | 10 | 87 | |
53 | 56 | Andrzej Kaźmierczak Waldemar Siuda | 7.0 7.0 | DS | BKB Bolesławiec | 54.41 | 10 | 84 | |
54 | 69 | Andrzej Czech Andrzej Piecuch | 12.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 54.37 | 10 | 81 | |
55 | 130 | Mirosław Kaczor Piotr Tuszyński | 2.0 7.0 | MA | Pomtech Zwoleń | 54.35 | 10 | 78 | |
56 | 136 | Zdzisław Beling Janusz Makaruk | 18.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | 54.04 | 10 | 75 | |
57 | 62 | Aleksander Gruca Jan Gaweł | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 53.90 | 10 | 72 | |
58 | 179 | Marek Sosiński Stanisław Janik | 4.0 12.0 | WP | Dąbrówka Poznań Bridge Club MOSiR Wałcz | 53.87 | 9 | 69 | |
59 | 181 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 12.0 12.0 | SL MP | Silesia I Gliwice KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 53.74 | 9 | 66 | |
60 | 109 | Aleksander Knawa Janusz Radecki | 12.0 18.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce KBS Legionowianin | 53.72 | 9 | 63 | |
61 | 204 | Andrzej Borewicz Halina Borewicz | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 53.57 | 9 | 60 | |
62 | 75 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Poznań | 53.53 | 9 | 57 | |
63 | 176 | Zdzisław Laszczak Marek Barylewski | 13.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 53.46 | 9 | 54 | |
64 | 147 | Ireneusz Dzikowski Elżbieta Czekaj | 18.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 53.35 | 8 | 51 | |
65 | 174 | Piotr Tuczyński Jerzy Mścisz | 12.0 12.0 | WP | Dąbrówka Starka Poznań | 53.32 | 8 | 48 | |
66 | 61 | Zdzisław Świątek Paweł Siwiński | 12.0 7.0 | LB | Kart-El Gorzów | 53.22 | 8 | 45 | |
67 | 21 | Krzysztof Pakuła Mirosław Makatrewicz | 7.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 52.89 | 8 | 42 | |
68 | 44 | Waldemar Burakowski Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 52.80 | 8 | 39 | |
69 | 169 | Piotr Zatorski Ryszard Sakowicz | 13.0 12.0 | DS LB | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 | 52.79 | 7 | 36 | |
70 | 202 | Piotr Kaliński Bogdan Bródka | 4.0 2.5 | KP | Scania II Włocławek Elki Włocławek | 52.61 | 7 | 34 | |
71 | 45 | Jarosław Ostrowski Przemysław Piotrowski | 13.0 12.0 | WP DS | Connector Poznań RAG AZS PWR VII WROCŁAW | 52.46 | 7 | 32 | |
72 | 206 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 2.5 2.0 | MP | MPEC Tarnów MPEC II Tarnów | 52.46 | 7 | 30 | |
73 | 30 | Jakub Wojcieszek Edmund Czubak | 7.0 7.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Singleton Warszawa | 52.31 | 7 | 28 | |
74 | 144 | Jarosław Romaniuk Lech Sadoś | 7.0 12.0 | MA | BARD13 CPK Milanówek CK Żyrardów | 52.31 | 7 | 26 | |
75 | 113 | Tomasz Stryszawski Piotr Radzikowski | 4.0 7.0 | MP | Milo Kraków | 52.30 | 6 | 24 | |
76 | 137 | Kazimierz Wielechowski Stanisław Gawryszczak | 7.0 4.0 | MA PD | Singleton Warszawa MOSiR Łomża Dolina Narwi | 52.26 | 6 | 22 | |
77 | 18 | Vytautas Vainikonis Wojciech Olański | 13.0 19.0 | PD | Katok SL Mińsk | 52.25 | 6 | 20 | |
78 | 85 | Renata Dancewicz Jacek Janowski | 4.0 18.0 | MA SW | Singleton Warszawa SPS CONSTRUCTION Kielce | 52.22 | 6 | 18 | |
79 | 159 | Grzegorz Wołowiec Arkadiusz Górzewski | 2.5 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk | 52.20 | 6 | 16 | |
80 | 216 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 51.93 | 6 | 14 | |
81 | 166 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 51.83 | 5 | 12 | |
82 | 64 | Wojciech Biegajło Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | MA | KS Wesoła Warszawa K2 OLDERSI Raszyn | 51.81 | 5 | 10 | |
83 | 194 | Artur Kłosiński Agata Nowicz | | NZ | 51.79 | 5 | 8 | ||
84 | 48 | Sławomir Zawiślak Sławomir Olech | 19.0 18.0 | MA | Singleton Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 51.67 | 5 | 6 | |
85 | 168 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 5.0 | LVA | 51.64 | 5 | 4 | ||
86 | 190 | Cezary Krzemiński Radosław Szczepański | 18.0 18.0 | PM KP | FESTIWAL Słupsk Scania I Włocławek | 51.64 | 4 | 2 | |
87 | 151 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 51.45 | 4 | |||
88 | 76 | Jan Skąpski Józef Krasowski | 2.5 4.0 | WM | Zorro12 Olsztyn | 51.44 | 4 | ||
89 | 54 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 51.26 | 4 | ||
90 | 88 | Michał Nowosadzki Piotr Tuszyński | 19.0 24.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 51.23 | 4 | ||
91 | 77 | Stefan Kowalczyk Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | SL SW | KS ENERGETYK Jaworzno ŚZBS Kielce | 51.23 | 4 | ||
92 | 22 | Jacek Ciechomski Stanisaława Ronen | 18.0 5.0 | MA ISR | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 51.08 | 3 | ||
93 | 180 | Józef Idczak Krzysztof Niemkiewicz | 7.0 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe HOTEL AMBER Gdańsk | 50.86 | 3 | ||
94 | 39 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 7.0 4.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 50.82 | 3 | ||
95 | 98 | Krzysztof Superson Grzegorz Skołyszewski | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 50.68 | 3 | ||
96 | 191 | Janusz Staniów Paweł Litwiński | 4.0 7.0 | DS | KBS Kolejarz III Wrocław | 50.43 | 3 | ||
97 | 36 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 50.37 | 3 | ||
98 | 149 | Edmund Reczuga Grzegorz Lasocki | 4.0 4.0 | WM | Gutkowo Olsztyn GEOCONSTRUCT Olsztyn | 50.31 | 2 | ||
99 | 35 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 50.29 | 2 | ||
100 | 217 | Krzysztof Jassem Paweł Jassem | 24.0 13.0 | DS WP | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Dąbrówka Starka Poznań | 50.22 | 2 | ||
101 | 128 | Kazimierz Cios Zbigniew Durańczyk | 7.0 7.0 | SL | PZITB Bielsko-Biała DŹWIG Szczyrk | 50.20 | 2 | ||
102 | 119 | Piotr Wiankowski Jacek Lasota | 12.0 7.0 | MA PM | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 50.14 | 2 | ||
103 | 51 | Cathy Bałdysz Ewa Banaszkiewicz | 12.0 13.0 | WP MA | e-shuster.pl NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 50.10 | 1 | ||
104 | 152 | Mariusz Pater Julian Jurski | 7.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 50.08 | 1 | ||
105 | 67 | Andrzej Malinowski Andrzej Stankiewicz | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 50.06 | 1 | ||
106 | 192 | Robert Stoliński Sławomir Henclik | 13.0 18.0 | MA PM | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz ANDRZEJKI Gdańsk | 49.92 | 1 | ||
107 | 209 | Urszula Kędzierska Katarzyna Górniak | 4.0 4.0 | MA | K2 Delta Raszyn | 49.90 | 1 | ||
108 | 58 | Aliaksandr Korzun Andrei Kavalenka | 2.5 4.0 | PD | 49.84 | 1 | |||
109 | 154 | Elżbieta Wesołowska Leszek Wesołowski | 7.0 12.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 49.73 | |||
110 | 122 | Jerzy Misiak Antoni Sękowski | 13.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ALFA Gdynia | 49.72 | |||
111 | 28 | Rafał Niedzielski Jan Przygrodzki | 4.0 4.0 | LU | INTEGRA BIAŁA PODLASKA | 49.68 | |||
112 | 79 | Adam Wujków Aleksander Skop | 12.0 7.0 | KP | Konkret Chełmno | 49.68 | |||
113 | 205 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | Wincor Nixdorf Cracovia AZS UW ROZJAZD Warszawa | 49.67 | |||
114 | 13 | Włodzimierz Jakowicki Ryszard Zubiel | 7.0 4.0 | WP LD | Consus II Kalisz CKM Łódź | 49.63 | |||
115 | 171 | Damian Jędrzejewski Wojciech Bernaciak | 4.0 2.5 | MA | Singleton Warszawa KS Wesoła Warszawa | 49.62 | |||
116 | 213 | Iwona Gronkiewicz-Marcisz Piotr Litwin | 0.5 4.0 | MP KP | Singleton Kraków Znicz Rojewo | 49.50 | |||
117 | 215 | Joanna Sroka Tomasz Wiśniewski | 2.0 2.0 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły LEW i ATAN Płock | 49.29 | |||
118 | 102 | Jan Stańczak Jan Rogowski | 7.0 18.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno Zorro12 Olsztyn | 49.25 | |||
119 | 218 | Joanna Kazmucha Kamila Pięciak | 2.5 1.5 | WP LB | Dąbrówka Absolwent Poznań | 49.03 | |||
120 | 116 | Tadeusz Kądzielewski Wiesław Rafalski | 7.0 1.0 | WM KP | PRIM ETB Ełk Bydgoski Klub Brydżowy | 48.98 | |||
121 | 24 | Jacek Młyńczyk Damian Barcewicz | 13.0 2.5 | SL DS | Silesia Gliwice KS AZS Politechnika Wrocławska | 48.96 | |||
122 | 72 | Przemysław Teleszyński Stanisław Owczarek | 12.0 18.0 | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 48.93 | |||
123 | 134 | Marcin Barański Ryszard Jaśkiewicz | 1.5 7.0 | PM MP | GOK Rożnów | 48.93 | |||
124 | 114 | Tadeusz Laszczak Artur Rutkowski | 4.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 48.90 | |||
125 | 33 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 18.0 7.0 | MA | 48.83 | ||||
126 | 94 | Grażyna Busse Piotr Busse | 7.0 18.0 | WP | MY PO-WA Poznań | 48.75 | |||
127 | 123 | Jan Janiak Jarosław Łosiak | 7.0 7.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno Vęgoria WCK Węgorzewo | 48.67 | |||
128 | 155 | Józef Pochroń Wacław Janicki | 18.0 13.0 | PM WP | ALFA Gdynia Unia I Leszno | 48.64 | |||
129 | 112 | Jan Marcinkowski Kazimierz Bednarek | 2.5 7.0 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 48.58 | |||
130 | 203 | Kazimierz Dominiak Eugeniusz Kuźmiński | 7.0 2.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 48.39 | |||
131 | 74 | Beata Bojarska Jerzy Nowak | 4.0 12.0 | WP | Chaos Gniezno Budowlani Chodzież | 48.37 | |||
132 | 20 | Krzysztof Sokół Piotr Nauman | 2.0 2.5 | MA | WEKTOR Warszawa | 48.33 | |||
133 | 145 | Adam Chmielewski Wiesław Sienkiewicz | 4.0 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 48.27 | |||
134 | 208 | Maciej Bystrzejewski Michał Górski | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.23 | |||
135 | 86 | Larysa Kuzniatsova Valery Davydouski | 2.0 0.5 | PD | Extreme Białoruś | 48.22 | |||
136 | 162 | Grzegorz Rojewski Michał Lewiński | 12.0 12.0 | KP LB | Chemik Bydgoszcz Kart-El Gorzów | 48.13 | |||
137 | 129 | Tadeusz Kowalczewski Jerzy Skoczylas | 12.0 7.0 | MA | Pomtech Zwoleń EKONAFT Radom | 48.06 | |||
138 | 65 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 47.90 | |||
139 | 11 | Zdzisław Stawski Stanisław Brzozowski | 4.0 7.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 47.85 | |||
140 | 153 | Adam Wszeborowski Krzysztof Krajewski | 2.5 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 47.61 | |||
141 | 71 | Tadeusz Kaczanowski Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | WP PM | Unia I Leszno ANDRZEJKI Gdańsk | 47.52 | |||
142 | 135 | Waldemar Sroczyński Leszek Moszczyński | 4.0 7.0 | WP KP | PAB Poznań Konkret Chełmno | 47.51 | |||
143 | 12 | Jan Kudelski Andrzej Kudelski | 4.0 4.0 | MA | MILAN CPK Milanówek | 47.48 | |||
144 | 138 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 47.37 | |||
145 | 14 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 47.31 | |||
146 | 127 | Andrzej Fronczak Wit Klapper | 18.0 19.0 | WM MP | SBS Pale Franki Elbląg KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 47.30 | |||
147 | 29 | Robert Chmielak Marcin Walczak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 47.27 | |||
148 | 210 | Paweł Małecki Justyna Stankiewicz | 7.0 2.5 | WP | Connector Poznań | 47.11 | |||
149 | 101 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 47.07 | |||
150 | 195 | Eugeniusz Starzyński Marcin Kut | 4.0 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 47.01 | |||
151 | 111 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 46.86 | |||
152 | 140 | Ewa Kater Paulina Klimentowska | 7.0 7.0 | WP MA | e-shuster.pl KB POLFA Warszawa | 46.85 | |||
153 | 177 | Tadeusz Miesiąc Marcin Szymański | 1.5 1.5 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 46.84 | |||
154 | 89 | Lech Łaniewski Tadeusz Wasilewski | 12.0 4.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz Forta Rogowo | 46.70 | |||
155 | 42 | Sashko Romanov Kazimierz Konefał | 5.0 4.0 | BUL WM | Zorro12 Olsztyn | 46.67 | |||
156 | 19 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 2.5 | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 46.59 | |||
157 | 47 | Łukasz Ledóchowski Marek Lewandowski | 2.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.51 | |||
158 | 117 | Michał Włoszek Maria Tomczewska | 4.0 7.0 | KP PM | BIN Aleksandrów Kujawski PIANPUR Sierakowice | 46.44 | |||
159 | 207 | Bogdan Palczyński Reginald Sukiennik | 7.0 7.0 | MP | Dyktator Kraków | 46.38 | |||
160 | 225 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 46.28 | |||
161 | 27 | Patryk Szczuczko Aleksandra Stec | | ZP | MEC Szczecinek | 46.25 | |||
162 | 106 | Piotr Suchodolski Włodzimierz Kocoń | 2.5 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 46.25 | |||
163 | 196 | Łukasz Pląder Mateusz Średnicki | 1.0 0.5 | MP | MPEC IV Tarnów | 46.13 | |||
164 | 148 | Urszula Kuklińska Eugeniusz Kukliński | 4.0 7.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz | 46.08 | |||
165 | 150 | Marek Kryniewski Mirosław Małypan | 4.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.05 | |||
166 | 161 | Paweł Anastaziak Janusz Różański | 2.5 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk DK-SM JANOWO III Rumia | 45.43 | |||
167 | 200 | Piotr Turowski Roman Wachowiak | 7.0 18.0 | ZP KP | POGOŃ Połczyn Zdrój Chemik Bydgoszcz | 45.39 | |||
168 | 91 | Robert Nowicki Piotr Jassem | 13.0 7.0 | WP | Dąbrówka Starka Poznań Connector Poznań | 45.39 | |||
169 | 95 | Witold Petryszyn Piotr Marcinowski | 1.5 1.5 | MP DS | MPEC III Tarnów KS AZS PWR. III Wrocław | 45.38 | |||
170 | 214 | Pavel Klebanovich Elena Shokhan | 2.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 45.33 | |||
171 | 73 | Katarzyna Paluchowska Eugeniusz Treichel | 1.5 0.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 45.20 | |||
172 | 34 | Apolinary Kowalski Ewa Miszewska | 24.0 18.0 | WP | KURT-ROYCE Poznań MY PO-WA Poznań | 45.16 | |||
173 | 60 | Adam Walczyński Marcin Zgirski | 4.0 4.0 | PM | 44.93 | ||||
174 | 184 | Sławomir Juchnicki Anna Tompolska | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 44.76 | |||
175 | 68 | Andrei Ruski Weronika Simborskaya | 1.0 1.0 | PD | Extreme Białoruś | 44.65 | |||
176 | 222 | Katarzyna Tyszkiewicz Wiesław Ślęzak | 2.5 2.5 | PM PK | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 44.51 | |||
177 | 32 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 44.48 | |||
178 | 55 | Adolf Bocheński Mirosław Roesler | 12.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński Zorro12 Olsztyn | 44.47 | |||
179 | 104 | Aleksander Jezioro Marek Jaworski | 19.0 7.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | 44.32 | |||
180 | 175 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.0 2.0 | MA | LEW i ATAN Płock | 44.23 | |||
181 | 143 | Andrzej Daszczuk Patryk Reszczyński | 1.5 4.0 | WM | Zorro12 Olsztyn AZS UWM Olsztyn | 44.16 | |||
182 | 223 | Sławomir Łojewski Krzysztof Przybielski | 4.0 2.5 | MA PM | Singleton Warszawa HOTEL AMBER Gdańsk | 43.94 | |||
183 | 156 | Andrzej Waleśkiewicz Andrzej Michałowski | 2.5 | NZ PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 43.94 | |||
184 | 70 | Jerzy Kurzawski Robert Kamiński | 4.0 2.5 | KP | Scania II Włocławek Scania I Włocławek | 43.70 | |||
185 | 198 | Jerzy Gober Janusz Kowalewski | 7.0 7.0 | PD | STB Suwałki | 43.58 | |||
186 | 193 | Przemysław Polowczyk Grzegorz Jędrzejewski | 2.0 2.0 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 43.54 | |||
187 | 100 | Andrzej Kozikowski Jarosław Łaszczuk | 12.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno A-Media SIERADZ | 43.47 | |||
188 | 186 | Marek Makulec Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 43.36 | |||
189 | 199 | Mirosława Trella Stanisław Bednarczyk | 2.0 4.0 | PM | BLIZA Wejherowo | 43.24 | |||
190 | 83 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 42.95 | |||
191 | 99 | Piotr Wzorek Wojciech Krawczyk | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 42.90 | |||
192 | 108 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec Wadowice | 42.78 | |||
193 | 38 | Tomasz Kupczyk Alicja Kupczyk | 4.0 4.0 | KP | Lifocolor Bydgoszcz | 42.78 | |||
194 | 125 | Zbigniew Walczyński Jadwiga Nowak | 7.0 7.0 | PM WP | ALFA Gdynia IOR I Poznań | 42.62 | |||
195 | 82 | Henryk Szwarc Adam Derwiński | 4.0 2.5 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia PIANPUR Sierakowice | 42.58 | |||
196 | 23 | Alicja Krzemińska Paweł Krzemiński | 2.0 2.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 42.15 | |||
197 | 170 | Edward Krusiewicz Paweł Starnawski | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Singleton Warszawa | 42.08 | |||
198 | 160 | Ryszard Karp Sławomir Mutor | 7.0 7.0 | WM | PRIM ETB Ełk | 42.01 | |||
199 | 16 | Leszek Adamczyk Wiesław Skubisz | 2.5 4.0 | PM LU | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe YAMIT ZAMOŚĆ | 41.75 | |||
200 | 121 | Daria Ścibisz Katarzyna Roszyk | 1.0 1.5 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała BUKS MDK MOSM III Bytom | 41.58 | |||
201 | 172 | Regina Ziębicka Bogusław Domaszewski | 2.5 2.5 | PM MA | Słupskie Towarzystwo Brydżowe SMAR Warszawa | 41.57 | |||
202 | 163 | Anna Burda Zofia Bałdysz | 0.5 1.5 | MP DS | KSOS Kraków KS AZS PWR X Wrocław | 41.04 | |||
203 | 167 | Marek Bałdysz Sylwester Cieślak | 12.0 7.0 | LB MA | SINGLETON Zielona Góra Singleton Warszawa | 40.77 | |||
204 | 189 | Aleksandra Talaczek Gabriela Nosal | 1.5 1.5 | MP | MPEC III Tarnów | 40.68 | |||
205 | 43 | Aleksander Cydejko Janusz Kowalówka | 4.0 4.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno PRIM ETB Ełk | 40.54 | |||
206 | 46 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 40.39 | |||
207 | 26 | Anna Maduzia Daniel Bogdziel | | ZP | MEC Szczecinek | 40.22 | |||
208 | 93 | Aleksandra Byra Joanna Byra | 1.0 1.0 | MP | UKS Jocker Oświęcim | 39.74 | |||
209 | 185 | Andrzej Jaroński Ireneusz Głowacki | 4.0 2.5 | MA | LEW i ATAN Płock | 39.45 | |||
210 | 178 | Anna Czarnowska Andrzej Rutkiewicz | 1.5 4.0 | DS PM | KS Gwardia VIK Wroclaw BUDMOR TREFL Władysławowo | 39.25 | |||
211 | 40 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 4.0 1.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 38.79 | |||
212 | 183 | Ryszard Jarmużewski Józef Gnaciński | 4.0 4.0 | PM | PIANPUR Sierakowice ACOL +75 Gdańsk | 37.29 | |||
213 | 110 | Leszek Falkowski Ryszard Rapicki | 12.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 37.01 | |||
214 | 212 | Michał Krysa Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | MPEC II Tarnów | 36.82 | |||
215 | 92 | Maciej Łaniewski Grzegorz Gralik | 4.0 2.5 | KP | Chemik II Bydgoszcz | 32.61 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-30 o 21:21:36