I Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 170 | Stanisław Pająk Jacek Szutowicz | 12.0 18.0 | SW PM | Senator - Dropol Starachowice | 65.03 | 58 | 270 | ||
2 | 119 | Piotr Tuczyński Marek Witek | 12.0 18.0 | WP SL | Dąbrówka Starka Poznań KONSTANTA Bielsko-Biała | 64.65 | 57 | 258 | ||
3 | 56 | Radosław Szczepański Cezary Krzemiński | 18.0 18.0 | KP PM | Scania I Włocławek FESTIWAL Słupsk | 62.60 | 56 | 249 | ||
4 | 139 | Jerzy Mścisz Andrzej Konczak | 12.0 4.0 | WP PM | Dąbrówka Starka Poznań MMTS Kwidzyn | 61.03 | 54 | 241 | ||
5 | 174 | Sylwester Cieślak Bogusław Pawszak | 7.0 12.0 | MA | Singleton Warszawa | 60.65 | 53 | 235 | ||
6 | 103 | Stefan Kowalczyk Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | SL SW | KS ENERGETYK Jaworzno ŚZBS Kielce | -0.33 | 60.58 | 52 | 230 | |
7 | 134 | Przemysław Piotrowski Jarosław Ostrowski | 12.0 13.0 | DS WP | RAG AZS PWR VII WROCŁAW Connector Poznań | 60.37 | 50 | 225 | ||
8 | 58 | Grzegorz Narkiewicz Aleksander Marciniak | 19.0 4.0 | WP MA | CONSUS Kalisz GOK Bielsk | 59.81 | 49 | 221 | ||
9 | 72 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 59.63 | 48 | 217 | ||
10 | 86 | Bartosz Stępień Krzysztof Mielnik | 4.0 4.0 | WP PM | Dąbrówka Poznań Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 59.46 | 47 | 213 | ||
11 | 172 | Andrzej Czech Andrzej Piecuch | 12.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 59.34 | 46 | 210 | ||
12 | 179 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 2.0 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 59.05 | 45 | 207 | ||
13 | 156 | Mateusz Sobczak Marcin Bojarski | 2.5 2.5 | MA MP | AZS UW ROZJAZD Warszawa Wincor Nixdorf Cracovia | 58.90 | 44 | 204 | ||
14 | 91 | Urban Kielichowski Piotr Kołuda | 13.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz MY PO-WA Poznań | 58.86 | 42 | 201 | ||
15 | 22 | Renata Neronowicz Adam Ratyński | 12.0 18.0 | MA WP | Singleton Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 58.59 | 41 | 198 | ||
16 | 143 | Kazimierz Cios Zbigniew Durańczyk | 7.0 7.0 | SL | PZITB Bielsko-Biała DŹWIG Szczyrk | 58.11 | 40 | 195 | ||
17 | 158 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 12.0 12.0 | SL MP | Silesia I Gliwice KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 57.73 | 39 | 192 | ||
18 | 66 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.59 | 38 | 189 | ||
19 | 37 | Szczepan Chruścicki Andrzej Waleśkiewicz | 4.0 | PM NZ | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 57.50 | 37 | 186 | ||
20 | 52 | Przemysław Teleszyński Stanisław Owczarek | 12.0 18.0 | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 57.43 | 36 | 183 | ||
21 | 15 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 13.0 | PD | Katok SL Mińsk | 57.29 | 34 | 180 | ||
22 | 98 | Piotr Radzikowski Bartosz Bańkowski | 7.0 1.5 | MP | Milo Kraków AZS AGH Kraków | 57.25 | 33 | 177 | ||
23 | 96 | Andrzej Grynder Jan Wieczorek | 7.0 7.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 57.14 | 32 | 174 | ||
24 | 190 | Aliaksandr Korzun Andrei Kavalenka | 2.5 4.0 | PD | 56.97 | 31 | 171 | |||
25 | 95 | Kazimierz Konefał Sashko Romanov | 4.0 5.0 | WM BUL | Zorro12 Olsztyn | 56.77 | 30 | 168 | ||
26 | 43 | Piotr Kaliński Bogdan Bródka | 4.0 2.5 | KP | Scania II Włocławek Elki Włocławek | 56.73 | 29 | 165 | ||
27 | 142 | Ryszard Jaśkiewicz Marcin Barański | 7.0 1.5 | MP PM | GOK Rożnów | 56.69 | 28 | 162 | ||
28 | 183 | Krzysztof Firkus Jarosław Drewing | 2.5 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 56.58 | 26 | 159 | ||
29 | 76 | Wojciech Gaweł Rafał Jagniewski | 7.0 18.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 56.46 | 25 | 156 | ||
30 | 124 | Sławomir Olech Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 56.36 | 24 | 153 | ||
31 | 109 | Wiesław Andruk Andrzej Kondeja | 7.0 12.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 56.29 | 23 | 150 | ||
32 | 191 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 12.0 12.0 | WP LD | Consus II Kalisz KDK 1 Kutno | 56.13 | 22 | 147 | ||
33 | 126 | Michał Górski Piotr Wiankowski | 7.0 12.0 | PM MA | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.96 | 21 | 144 | ||
34 | 171 | Tadeusz Kowalczewski Jerzy Skoczylas | 12.0 7.0 | MA | Pomtech Zwoleń EKONAFT Radom | 55.90 | 20 | 141 | ||
35 | 104 | Józef Pochroń Jacek Lew | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia | 55.80 | 18 | 138 | ||
36 | 65 | Tadeusz Kaczanowski Sylwester Walerowicz | 18.0 12.0 | WP | Unia I Leszno | 55.79 | 17 | 135 | ||
37 | 59 | Stanisław Gawryszczak Kazimierz Wielechowski | 4.0 7.0 | PD MA | MOSiR Łomża Dolina Narwi Singleton Warszawa | 55.67 | 16 | 132 | ||
38 | 132 | Michał Lewiński Grzegorz Rojewski | 12.0 12.0 | LB KP | Kart-El Gorzów Chemik Bydgoszcz | 55.45 | 15 | 129 | ||
39 | 84 | Andrzej Malinowski Stanisław Brzozowski | 4.0 7.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 55.34 | 14 | 126 | ||
40 | 18 | Jacek Stasica Piotr Stopa | 13.0 12.0 | MP | TS Wisła Kraków | 55.13 | 13 | 123 | ||
41 | 153 | Aleksander Gruca Jan Gaweł | 4.0 4.0 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 55.07 | 12 | 120 | ||
42 | 129 | Jacek Janowski Jacek Ciechomski | 18.0 18.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.02 | 12 | 117 | ||
43 | 135 | Aneta Jarmocik Włodzimierz Buze | 2.5 18.0 | ZP MA | JAGÓDKA Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 55.01 | 12 | 114 | ||
44 | 35 | Mirosław Makatrewicz Krzysztof Pakuła | 7.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 55.00 | 11 | 111 | ||
45 | 163 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 54.85 | 11 | 108 | ||
46 | 188 | Eugeniusz Starzyński Grzegorz Wołowiec | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy WIMPEL Gdańsk | 54.83 | 11 | 105 | ||
47 | 46 | Rafał Niedzielski Jan Przygrodzki | 4.0 4.0 | LU | INTEGRA BIAŁA PODLASKA | 54.62 | 11 | 102 | ||
48 | 159 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 2.0 | WP | Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 54.27 | 11 | 99 | ||
49 | 113 | Aleksander Cydejko Janusz Kowalówka | 4.0 4.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno PRIM ETB Ełk | 54.09 | 10 | 96 | ||
50 | 168 | Ingar Hansen Frank Svindahl | 5.0 | NOR MA | Singleton Warszawa | 53.87 | 10 | 93 | ||
51 | 194 | Zdzisław Świątek Paweł Siwiński | 12.0 7.0 | LB | Kart-El Gorzów | 53.75 | 10 | 90 | ||
52 | 131 | Zbigniew Walczyński Jadwiga Nowak | 7.0 7.0 | PM WP | ALFA Gdynia IOR I Poznań | 53.58 | 10 | 87 | ||
53 | 74 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 53.54 | 10 | 84 | ||
54 | 141 | Lech Sadoś Kazimierz Puczyński | 12.0 12.0 | MA | CK Żyrardów MILAN CPK Milanówek | 53.51 | 9 | 81 | ||
55 | 137 | Zdzisław Beling Janusz Makaruk | 18.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | 53.42 | 9 | 78 | ||
56 | 114 | Beata Bojarska Jerzy Nowak | 4.0 12.0 | WP | Chaos Gniezno Budowlani Chodzież | 53.20 | 9 | 75 | ||
57 | 17 | Witold Turant Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice CKM Łódź | 53.13 | 9 | 72 | ||
58 | 97 | Wojciech Strzemecki Grzegorz Superson | 18.0 4.0 | MP | TS Wisła Kraków Wincor Nixdorf Cracovia | 53.01 | 9 | 69 | ||
59 | 128 | Tadeusz Laszczak Artur Rutkowski | 4.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 52.94 | 9 | 66 | ||
60 | 145 | Krzysztof Superson Grzegorz Skołyszewski | 2.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia CKiS Skawina II | 52.78 | 8 | 63 | ||
61 | 204 | Vitold Brushtunov Pavel Minevich | 5.0 5.0 | RUS | 52.73 | 8 | 60 | |||
62 | 110 | Andrzej Fronczak Wit Klapper | 18.0 19.0 | WM MP | SBS Pale Franki Elbląg KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 52.72 | 8 | 57 | ||
63 | 202 | Marek Bałdysz Edward Wojewoda | 12.0 1.0 | LB WM | SINGLETON Zielona Góra Zorro12 Olsztyn | 52.70 | 8 | 54 | ||
64 | 120 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 52.55 | 8 | 51 | ||
65 | 70 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 52.53 | 7 | 48 | ||
66 | 140 | Waldemar Jaworski Marek Pieczka | 7.0 7.0 | SL | Silesia I Gliwice | 52.45 | 7 | 45 | ||
67 | 48 | Beata Pacak Robert Łataś | 1.0 2.5 | DS SW | KS AZS Politechnika Wrocławska GSM OK Kielce | 52.38 | 7 | 42 | ||
68 | 41 | Alicja Krzemińska Paweł Krzemiński | 2.0 2.0 | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 52.37 | 7 | 39 | ||
69 | 209 | Robert Rychlicki Bartłomiej Kamelski | 4.0 4.0 | KP | Chemik II Bydgoszcz PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 52.27 | 7 | 36 | ||
70 | 182 | Adam Walczyński Marcin Zgirski | 4.0 4.0 | PM | 52.22 | 6 | 33 | |||
71 | 157 | Adam Robak Piotr Walczak | 12.0 19.0 | SL WP | ZTB 7TREFL Zawiercie Consus II Kalisz | 52.16 | 6 | 30 | ||
72 | 80 | Ewa Miszewska Apolinary Kowalski | 18.0 24.0 | WP | MY PO-WA Poznań KURT-ROYCE Poznań | 52.07 | 6 | 27 | ||
73 | 115 | Tomasz Paluchowski Bogdan Szulejewski | 12.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 51.95 | 6 | 24 | ||
74 | 42 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 51.95 | 6 | 21 | ||
75 | 164 | Paula Leslie Solvi Remen | 5.0 5.0 | NOR | 51.89 | 5 | 18 | |||
76 | 101 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 51.81 | 5 | 15 | ||
77 | 155 | Cathy Bałdysz Ewa Banaszkiewicz | 12.0 13.0 | WP MA | e-shuster.pl NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 51.62 | 5 | 12 | ||
78 | 63 | Jakub Wojcieszek Edmund Czubak | 7.0 7.0 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań Singleton Warszawa | 51.43 | 5 | 9 | ||
79 | 210 | Ewa Kater Marek Jeleniewski | 7.0 13.0 | WP | e-shuster.pl KURT-ROYCE Poznań | 51.41 | 5 | 6 | ||
80 | 28 | Anna Nosalska Marta Janeczek | 7.0 7.0 | MA PM | Singleton Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | 51.38 | 4 | 3 | ||
81 | 13 | Witold Kaliński Stanisław Szejko | 12.0 4.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 51.25 | 4 | |||
82 | 77 | Lechosław Suszka Jerzy Rozenberg | 4.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 51.16 | 4 | |||
83 | 69 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 50.99 | 4 | |||
84 | 154 | Tomasz Winciorek Renata Dancewicz | 18.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 50.85 | 4 | |||
85 | 198 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 50.85 | 3 | |||
86 | 33 | Jacek Młyńczyk Damian Barcewicz | 13.0 2.5 | SL DS | Silesia Gliwice KS AZS Politechnika Wrocławska | 50.72 | 3 | |||
87 | 51 | Aleksander Jezioro Marek Jaworski | 19.0 7.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice SBS Alf Tarnów Nowy Sącz | 50.69 | 3 | |||
88 | 29 | Ireneusz Dzikowski Andrzej Bunikowski | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 50.58 | 3 | |||
89 | 117 | Marek Lewandowski Łukasz Ledóchowski | 2.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.50 | 3 | |||
90 | 203 | Stefan Cabaj Włodzimierz Ilnicki | 4.0 13.0 | MA | Singleton Warszawa | 50.45 | 2 | |||
91 | 184 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 2.5 2.0 | MP | MPEC Tarnów MPEC II Tarnów | 50.41 | 2 | |||
92 | 88 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 50.34 | 2 | |||
93 | 193 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 50.34 | 2 | |||
94 | 149 | Marek Sosiński Stanisław Janik | 4.0 12.0 | WP | Dąbrówka Poznań Bridge Club MOSiR Wałcz | 50.33 | 2 | |||
95 | 89 | Robert Krawczyk Zbigniew Prasek | 1.5 4.0 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 50.32 | 1 | |||
96 | 207 | Piotr Anastaziak Mirosław Szaliński | 7.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 50.29 | 1 | |||
97 | 167 | Grażyna Busse Piotr Busse | 7.0 18.0 | WP | MY PO-WA Poznań | 50.18 | 1 | |||
98 | 161 | Marek Czerepak Jarosław Cieślak | 7.0 15.0 | DS WP | RAG AZS PWR VII WROCŁAW CONSUS Kalisz | 50.14 | 1 | |||
99 | 199 | Lech Ohrysko Tom Townsend | 13.0 5.0 | WP GBR | KURT-ROYCE Poznań | 50.12 | 1 | |||
100 | 23 | Piotr Nauman Krzysztof Sokół | 2.5 2.0 | MA | WEKTOR Warszawa | 50.07 | ||||
101 | 160 | Zdzisław Patreuha Waldemar Siuda | 2.5 7.0 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec BKB Bolesławiec | 49.88 | ||||
102 | 39 | Anna Maduzia Daniel Bogdziel | | ZP | MEC Szczecinek | 49.85 | ||||
103 | 71 | Krzysztof Sikorski Krzysztof Antas | 18.0 18.0 | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk Unia I Leszno | 49.65 | ||||
104 | 147 | Lech Kurowski Włodzimierz Kwiatkowski | 7.0 12.0 | DS WP | KS AZS PWR II WROCŁAW PAB Poznań | 49.61 | ||||
105 | 85 | Paweł Jassem Krzysztof Jassem | 13.0 24.0 | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 49.61 | ||||
106 | 176 | Paweł Anastaziak Janusz Różański | 2.5 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk DK-SM JANOWO III Rumia | 49.58 | ||||
107 | 150 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 2.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 49.55 | ||||
108 | 123 | Robert Stoliński Paulina Klimentowska | 13.0 7.0 | MA | KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz KB POLFA Warszawa | 49.53 | ||||
109 | 16 | Henryk Szwarc Adam Derwiński | 4.0 2.5 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia PIANPUR Sierakowice | 49.46 | ||||
110 | 79 | Larysa Kuzniatsova Valery Davydouski | 2.0 0.5 | PD | Extreme Białoruś | 49.43 | ||||
111 | 127 | Jacek Piotrowski Edmund Pinkiewicz | 12.0 12.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk ALFA Gdynia | 49.40 | ||||
112 | 38 | Michał Dolny Artur Kłosiński | 1.5 | KP NZ | DOL-BY Bydgoszcz | 49.39 | ||||
113 | 45 | Robert Kamiński Jerzy Kurzawski | 2.5 4.0 | KP | Scania I Włocławek Scania II Włocławek | 49.31 | ||||
114 | 166 | Krzysztof Czapczyk Zbigniew Stikel | 1.5 | NZ PM | ALFA Gdynia | 49.15 | ||||
115 | 178 | Roman Wachowiak Adam Wujków | 18.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz Konkret Chełmno | 49.05 | ||||
116 | 83 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 7.0 4.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 48.95 | ||||
117 | 49 | Dariusz Bogucki Krzysztof Kurkiewicz | 12.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk SDK Tczew | 48.94 | ||||
118 | 57 | Jan Moszyński Robert Nowicki | 13.0 13.0 | WP | Consus II Kalisz Dąbrówka Starka Poznań | 48.55 | ||||
119 | 21 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 2.5 | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 48.50 | ||||
120 | 186 | Piotr Zatorski Ryszard Sakowicz | 13.0 12.0 | DS LB | RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 | 48.41 | ||||
121 | 47 | Michał Włoszek Maria Tomczewska | 4.0 7.0 | KP PM | BIN Aleksandrów Kujawski PIANPUR Sierakowice | 48.40 | ||||
122 | 24 | Bogdan Małysz Andrzej Zaleski | 18.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 48.37 | ||||
123 | 165 | Piotr Tuszyński Mirosław Kaczor | 7.0 2.0 | MA | Pomtech Zwoleń | 48.32 | ||||
124 | 136 | Eugeniusz Seichter Janusz Kurdej | 7.0 4.0 | KP OP | Scania I Włocławek MICHALAK Kolonowskie | 48.30 | ||||
125 | 25 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles I Milicz | 48.27 | ||||
126 | 81 | Tomasz Kupczyk Alicja Kupczyk | 4.0 4.0 | KP | Lifocolor Bydgoszcz | 48.04 | ||||
127 | 34 | Zbigniew Lasocki Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | ZP KP | ASKO-TECH Szczecin Forta Rogowo | 48.02 | ||||
128 | 122 | Antoni Sękowski Zbigniew Pinkiewicz | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia SPÓJNIA Gdańsk | 47.84 | ||||
129 | 148 | Sebastian Piepióra Paweł Małecki | 7.0 7.0 | PM WP | SDK Tczew Connector Poznań | 47.74 | ||||
130 | 31 | Daria Nowicka Wojciech Nowacki | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 47.69 | ||||
131 | 133 | Bolesław Krzewski Adam Cybulski | 7.0 7.0 | MA | GOK Bielsk MASOVIA PETROREMONT Płock | 47.40 | ||||
132 | 116 | Zbigniew Niedziałkowski Tadeusz Bożek | 4.0 4.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa | 47.37 | ||||
133 | 192 | Adolf Bocheński Mirosław Roesler | 12.0 7.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński Zorro12 Olsztyn | 47.03 | ||||
134 | 105 | Adam Chmielewski Wiesław Sienkiewicz | 4.0 4.0 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 46.95 | ||||
135 | 130 | Aleksander Skop Piotr Turowski | 7.0 7.0 | KP ZP | Konkret Chełmno POGOŃ Połczyn Zdrój | 46.89 | ||||
136 | 55 | Waldemar Sroczyński Leszek Moszczyński | 4.0 7.0 | WP KP | PAB Poznań Konkret Chełmno | 46.87 | ||||
137 | 27 | Aleksander Chrenowski Aldona Chrenowska | 13.0 2.5 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 46.86 | ||||
138 | 173 | Marzena Kwiecińska-Wilk Tytus Bisping | 2.5 4.0 | MP | Kosmos Kraków TS Wisła Kraków | 46.85 | ||||
139 | 206 | Janusz Warchoł Jerzy Maciejak | 4.0 0.5 | PM | ACOL +75 Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.82 | ||||
140 | 196 | Jacek Herman Danuta Krupnik | 7.0 4.0 | MP | Singleton Kraków | 46.80 | ||||
141 | 118 | Marek Kryniewski Janusz Kobylarski | 4.0 2.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 46.73 | ||||
142 | 200 | Kazimierz Bednarek Jan Marcinkowski | 7.0 2.5 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 46.71 | ||||
143 | 106 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 46.69 | ||||
144 | 14 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 4.0 18.0 | MA | Okręgowa Izba Lekarska Warszawa INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock | 46.68 | ||||
145 | 125 | Waldemar Burakowski Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 46.60 | ||||
146 | 53 | Tomasz Lewiński Sebastian Trojan | 2.0 2.0 | PM | BLIZA Wejherowo | 46.53 | ||||
147 | 44 | Robert Chmielak Marcin Walczak | 4.0 4.0 | MA | Czwórka Warszawa | 46.51 | ||||
148 | 177 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 46.49 | ||||
149 | 68 | Grzegorz Jędrzejewski Marcin Szymański | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 46.35 | ||||
150 | 62 | Sławomir Henclik Wacław Janicki | 18.0 13.0 | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk Unia I Leszno | 46.35 | ||||
151 | 67 | Jan Skąpski Robert Kras | 2.5 1.5 | WM PM | Zorro12 Olsztyn Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.33 | ||||
152 | 121 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 46.22 | ||||
153 | 20 | Jan Borychowski Bogdan Świątek | 12.0 12.0 | LB | Kart-El Gorzów | 46.17 | ||||
154 | 73 | Jeremi Stępiński Ervin Otvosi | 18.0 7.0 | MA | 46.13 | |||||
155 | 152 | Edward Bednarczyk Aleksander Knawa | 4.0 12.0 | PM SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 46.07 | ||||
156 | 75 | Andrei Ruski Weronika Simborskaya | 1.0 1.0 | PD | Extreme Białoruś | 45.88 | ||||
157 | 78 | Jan Rogowski Jan Stańczak | 18.0 7.0 | WM | Zorro12 Olsztyn NARIE Morąg-Szczytno | 45.63 | ||||
158 | 87 | Zbigniew Łukaszuk Józef Krasowski | 7.0 4.0 | WM | Zorro12 Olsztyn | 45.63 | ||||
159 | 26 | Andrzej Kozikowski Jarosław Łaszczuk | 12.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno A-Media SIERADZ | 45.57 | ||||
160 | 112 | Jan Kandybowicz Ryszard Zubiel | 12.0 4.0 | MA LD | HAND-PROD Warszawa CKM Łódź | 45.50 | ||||
161 | 181 | Agata Chojnicka Agnieszka Chudy | 1.5 2.0 | PM DS | WILCZKI Gdańsk KS AZS Politechnika Wrocławska | 45.34 | ||||
162 | 162 | Wojciech Biegajło Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | MA | KS Wesoła Warszawa K2 OLDERSI Raszyn | 45.19 | ||||
163 | 187 | Maciej Bystrzejewski Igor Kravchenko | 7.0 4.0 | PM PD | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 45.06 | ||||
164 | 100 | Włodzimierz Kocoń Michał Wróblewski | 4.0 1.5 | PM | WIMPEL Gdańsk WRÓBLE Gdańsk | 44.99 | ||||
165 | 151 | Joanna Sroka Mateusz Stępiński | 2.0 4.0 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły AZS UW ROZJAZD Warszawa | 44.78 | ||||
166 | 82 | Sławomir Juchnicki Anna Tompolska | 4.0 2.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 44.66 | ||||
167 | 61 | Leszek Czarnobaj Bożena Rybus | 2.5 2.5 | PM | MMTS Kwidzyn | 44.60 | ||||
168 | 107 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 5.0 | LVA | 44.48 | |||||
169 | 30 | Anna Burda Jakub Moczulski | 0.5 0.5 | MP DS | KSOS Kraków BKS Miles III Milicz | 44.11 | ||||
170 | 19 | Olga Zabulewicz Leszek Szkudlarek | 4.0 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 43.93 | ||||
171 | 197 | Leszek Falkowski Ryszard Rapicki | 12.0 12.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 43.92 | ||||
172 | 40 | Patryk Szczuczko Aleksandra Stec | | ZP | MEC Szczecinek | 43.85 | ||||
173 | 180 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 43.84 | ||||
174 | 93 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec Wadowice | 43.37 | ||||
175 | 111 | Paweł Starnawski Edward Krusiewicz | 4.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa K2 OLDERSI Raszyn | 43.28 | ||||
176 | 169 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 43.28 | ||||
177 | 144 | Janusz Radecki Jacek Korpetta | 18.0 15.0 | MA | KBS Legionowianin | 42.90 | ||||
178 | 146 | Przemysław Klęsk Grzegorz Adamski | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | 42.43 | ||||
179 | 12 | Leszek Adamczyk Wiesław Skubisz | 2.5 4.0 | PM LU | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe YAMIT ZAMOŚĆ | 42.33 | ||||
180 | 64 | Jan Janiak Jarosław Łosiak | 7.0 7.0 | WM | NARIE Morąg-Szczytno Vęgoria WCK Węgorzewo | 41.86 | ||||
181 | 11 | Jan Łabęcki Jan Gardocki | 4.0 4.0 | PM PD | Słupskie Towarzystwo Brydżowe SM Zachęta Białystok | 41.84 | ||||
182 | 94 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 2.5 4.0 | MP | Drogowiec Kraków | 41.72 | ||||
183 | 90 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 41.62 | ||||
184 | 60 | Ziemowit Nowak Daniel Wesołowski | 4.0 2.0 | PM | IMPAS Sztum | 41.61 | ||||
185 | 108 | Krzysztof Krajewski Adam Wszeborowski | 4.0 2.5 | PD | MOSiR Łomża Dolina Narwi | 41.43 | ||||
186 | 201 | Regina Ziębicka Bogusław Domaszewski | 2.5 2.5 | PM MA | Słupskie Towarzystwo Brydżowe SMAR Warszawa | 41.42 | ||||
187 | 138 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 41.19 | ||||
188 | 32 | Zofia Bałdysz Mateusz Trzaska | 1.5 0.5 | DS | KS AZS PWR X Wrocław BKS Miles III Milicz | 41.07 | ||||
189 | 102 | Piotr Suchodolski Arkadiusz Górzewski | 2.5 4.0 | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 40.97 | ||||
190 | 175 | Katarzyna Sokołowska Grzegorz Sokołowski | 2.0 2.5 | KP | Astor Telbud Bydgoszcz | 39.93 | ||||
191 | 54 | Katarzyna Paluchowska Eugeniusz Treichel | 1.5 0.5 | MA | MILAN CPK Milanówek | 39.52 | ||||
192 | 189 | Jacek Kuśmierz Marcin Kut | 4.0 4.0 | PM | CKiS Pruszcz Gdański EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 39.47 | ||||
193 | 185 | Michał Krysa Jędrzej Hycnar | 2.0 1.5 | MP | MPEC II Tarnów | 39.05 | ||||
194 | 208 | Maciej Superson Łukasz Pląder | 2.0 1.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 37.51 | ||||
195 | 99 | Tomasz Klimkiewicz Katarzyna Klimkiewicz | 2.0 2.0 | PM | WRÓBLE Gdańsk | 36.90 | ||||
196 | 50 | Mariusz Pater Tomasz Brzęcki | 7.0 4.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 35.81 | ||||
197 | 92 | Czesław Pawłosik Lech Warwocki | 2.5 7.0 | LD | KDK 1 Kutno | 34.89 | ||||
198 | 36 | Marzena Jasińska Natalia Filipowiak | 0.5 0.5 | DS | BKS Miles III Milicz | 29.52 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-30 o 21:15:14