Kongres Młodzieży | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 13 | Maciej Grabiec Wojciech Mikusek | 2.5 1.5 | MP PM | MPEC Tarnów LO 3 Gdynia | 63.22 | 10 | 37 | |
2 | 42 | Łukasz Wilamowski Mateusz Wilamowski | 2.0 2.0 | PM | LO 3 Gdynia | 61.78 | 9 | 33 | |
3 | 19 | Krzysztof Superson Jakub Rokita | 1.5 1.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA MPEC III Tarnów | 61.11 | 8 | 30 | |
4 | 20 | Aleksander Smal Krzysztof Cetera | 1.5 1.0 | MP | CKiS Skawina II MPEC III Tarnów | 60.22 | 7 | 27 | |
5 | 14 | Grzegorz Skołyszewski Maciej Superson | 1.5 2.0 | MP | CKiS Skawina II Wincor Nixdorf CRACOVIA | 59.33 | 5 | 24 | |
6 | 12 | Michał Frej Kamil Urbański | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 57.56 | 4 | 22 | |
7 | 32 | Przemysław Wiśniewski Tomasz Wiśniewski | 1.5 1.5 | MA | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock | 56.00 | 3 | 20 | |
8 | 21 | Marcin Szymański Bartosz Pędziński | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 55.67 | 2 | 18 | |
9 | 40 | Marek Makulec Łukasz Gałasiński | 1.0 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 55.33 | 2 | 16 | |
10 | 24 | Piotr Wzorek Witold Petryszyn | 1.0 1.0 | MP | MPEC II Tarnów | 55.11 | 2 | 14 | |
11 | 15 | Przemysław Picheta Piotr Merynda | 2.0 1.5 | MP | CKiS Skawina II | 54.33 | 2 | 12 | |
12 | 17 | Jakub Szulgit Dariusz Jarzębski | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 53.89 | 2 | 10 | |
13 | 39 | Michał Gulczyński Grzegorz Jędrzejewski | 4.0 1.5 | WP | Dąbrówka Remondis Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 53.33 | 1 | 8 | |
14 | 22 | Michał Kałczyński Kacper Pędziński | 1.0 1.0 | WP | Dąbrówka GD I Poznań Dąbrówka Junior Poznań | 52.78 | 1 | 6 | |
15 | 26 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 1.5 | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 52.33 | 1 | 3 | |
38 | Katarzyna Roszyk Karolina Skubich | 1.5 1.0 | SL WP | BUKS MDK MOSM III Bytom Dąbrówka Ladies Poznań | 52.33 | 1 | 3 | ||
17 | 37 | Roman Kowalewski Łukasz Nierzwicki | 2.5 2.5 | PM | LOS Gdynia | 52.11 | |||
18 | 28 | Marcin Piwowarski Maksymilian Laszczak-Chodacki | 1.0 0.5 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 51.56 | |||
19 | 16 | Justyna Duszyńska Adrian Lipko | 0.5 0.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 51.00 | |||
20 | 41 | Olga Nowakowska Marcin Goliński | 0.5 | PM | TRÓJKA Gdynia | 49.56 | |||
21 | 23 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 48.78 | |||
22 | 34 | Martyna Witoń Agnieszka Hajdasz | 1.0 0.5 | WP | Dąbrówka Ladies Poznań | 48.33 | |||
23 | 36 | Paulina Jatczak Jakub Jagodziński | 2.5 2.5 | MA LU | KU AZS UW Warszawa KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA | 47.44 | |||
24 | 33 | Marcin Wasłowicz Andrzej Dzedzej | 1.0 | PM | TRÓJKA Gdynia | 46.56 | |||
25 | 30 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 1.5 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 46.11 | |||
26 | 27 | Elżbieta Twardowska Joanna Sroka | 1.0 2.0 | SL WP | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała UKB Kleks Szamotuły | 45.11 | |||
27 | 31 | Konrad Żurawski Jarosław Wulnikowski | 1.0 1.0 | KP | AZS UTP Bydgoszcz | 44.22 | |||
28 | 18 | Aleksandra Talaczek Łukasz Pląder | 1.0 0.5 | MP | MPEC III Tarnów CKiS Skawina II | 42.22 | |||
29 | 35 | Aleksandra Sobiech Marta Ozimek | 1.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 39.78 | |||
30 | 25 | Karol Kazanowski Eryk Ostrowski | 1.5 | MA | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team Klub Brydża Sportowego Legionowianin | 33.33 | |||
31 | 29 | Kamil Chodorowski Michał Zieliński | | MA | 28.11 | ||||
32 | 11 | Monika Suchodolska Adam Suchodolski | | PM | 21.44 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-22 o 22:02:27